Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 12:01
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 22.Zář.2010 - 16:53 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Srp.2010 - 17:38
Příspěvky: 77
Tak co třeba 28.10 o volném úterý někdy kolem 13 hodiny? A oblast třeba stromovka, hamerský rybník, malešický park.. ty jo ja už nevim kde třeba ještě. Obávám se ale že všechny mé návrhy budou tou dobou i plné pejsku a to není ideál...

_________________
Pokud si myslíte, že vidíte nějaké chyby v mnou psaném textu. Tak se pravděpodobně nemýlíte, ale bohužel já je nevidím. http://cs.wikipedia.org/wiki/Dyslexie http://cs.wikipedia.org/wiki/Dysortografie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 23.Zář.2010 - 19:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
bodule napsal:
tak nějaký nový návrh na termín?


tak jsem zrovna premyslela udelat srazek tuto nedeli, kolem 13hod :)


Jen premyslim nad lokalitou :idea:
1) Riegrovi sady - ale tam jsem jeste nebyla a nevim zda tam nejsou moc psi
2) driv jsem delala jeden sraz na Brevnove u klastera - super misto, nikde nikdo :)
3) vypich
4) ???

prida se nekdo? :wink:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 23.Zář.2010 - 21:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Bře.2010 - 15:32
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha
Já bych šla moc ráda,ale nebudu moct :( Tak vám aspoň holky držim palce,ať vám to klapne 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 23.Zář.2010 - 23:08 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Srp.2010 - 17:38
Příspěvky: 77
My by jsme taky šly, ale nejak nam asi ochořel táta, takže ho budeme asi lečit..

_________________
Pokud si myslíte, že vidíte nějaké chyby v mnou psaném textu. Tak se pravděpodobně nemýlíte, ale bohužel já je nevidím. http://cs.wikipedia.org/wiki/Dyslexie http://cs.wikipedia.org/wiki/Dysortografie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 24.Zář.2010 - 17:52 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 28.Dub.2008 - 17:36
Příspěvky: 284
Bydliště: Praha
já bych na šla :D

_________________
Xavík, Žófa, Darah, Angebett, Apík :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 25.Zář.2010 - 13:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Ja jsem take nemocna :( Takze bychom to posunuli o tyden pozdeji (?) :wink: 8)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 26.Zář.2010 - 12:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Bře.2010 - 15:32
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha
Příští týden už bych asi mohla.A kam by se teda šlo?Snad nám vyjde počasí....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 26.Zář.2010 - 16:36 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
To by jsme se museli domluvit kam :) Dobre je jakakoli louka, park apod, kde nejsou moc psi :) Pry je celkem dobra Cibulka - sraz by byl u zastavky Postovka.
Pokud by mel nekdo jiny napad, tak sem s nim :) Ja se zkusim v tydnu projit kolem Flory, jestli tam neco okolo neni :)

Dodatek: napadla me louka vedle reky u zoo :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 1.Říj.2010 - 12:15 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Takže tuto neděli bude sraz ve 14:00 park Cibulka, tram. zast. Poštovka, sraz: u zastánky je odbočka z plzeňské, takže tam a pak se posuneme dál :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 2.Říj.2010 - 0:05 
 E-mail  Profil

Registrován: 6.Srp.2010 - 0:08
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Ahooj,

ako tak pozerám a čítam, v Modřanech a blízkom okolí žije veeľa fretiek :) To je moc prima, ja som sa pred pár týždňami do Modřan prisťahovala a tak verím, mohli by sme sa, či už náhodne alebo plánovane, stretávať.

v pondelok si doveziem fretičku z útulku :wink: Bude to moja prvá :) 5-6 mesačný klučina, zatím nekastrovanej. Mala som si ho doviezť už dnes, ale ochorela som a tak musím čakať, kým minimálne nebudem infekčná.... čo by malo byť, ak všetko pojde ako má, v pondelok. A zbytok marodovania sa budeme poznávať a zžívať , ja sa taak moc tešííím :cheesy:

Keď pojdete niekam na výlet a ja už budem schopná, pridali by sme sa:) Olorek bude moja prvá fretka, preto budem rada, ak budem mocť byť š vami v kontakte, určite budem potrebovať mnooooho rád :P

Oli je už na kšírky a vodítko zvyklý a ako hovorí paní z útulku, prochajdy miluje 8) aachjo, už nech je tu pondelí.....

Tak čo , vezmete nás začiatočníkov medzi seba :oops: ?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 3.Říj.2010 - 11:52 
 E-mail  Profil

Registrován: 18.Zář.2010 - 17:18
Příspěvky: 9
mari napsal:
Ahooj,

ako tak pozerám a čítam, v Modřanech a blízkom okolí žije veeľa fretiek :) To je moc prima, ja som sa pred pár týždňami do Modřan prisťahovala a tak verím, mohli by sme sa, či už náhodne alebo plánovane, stretávať.

v pondelok si doveziem fretičku z útulku :wink: Bude to moja prvá :) 5-6 mesačný klučina, zatím nekastrovanej. Mala som si ho doviezť už dnes, ale ochorela som a tak musím čakať, kým minimálne nebudem infekčná.... čo by malo byť, ak všetko pojde ako má, v pondelok. A zbytok marodovania sa budeme poznávať a zžívať , ja sa taak moc tešííím :cheesy:

Keď pojdete niekam na výlet a ja už budem schopná, pridali by sme sa:) Olorek bude moja prvá fretka, preto budem rada, ak budem mocť byť š vami v kontakte, určite budem potrebovať mnooooho rád :P

Oli je už na kšírky a vodítko zvyklý a ako hovorí paní z útulku, prochajdy miluje 8) aachjo, už nech je tu pondelí.....

Tak čo , vezmete nás začiatočníkov medzi seba :oops: ?





Ahoj, pondělí máš už za chvilku :) Vydrž :))). Určitě se rádi sejdem na venčení a přidáme se s naší smečkou :) však se pak nějak domluvíme .)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 3.Říj.2010 - 12:09 
 E-mail  Profil

Registrován: 6.Srp.2010 - 0:08
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Esterko, prima, už sa moc teším :wink: Keďže budem mať (zatiaľ :cheesy: ) iba jednu fretku, rada by som klučinovi dopriala stretnutia s kamošmi a kamoškami jeho druhu. Ja ani môj hafan mu stopercentne fretky nenahradíme.

Už iba raz sa vyspím a môj klučina je tu 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 3.Říj.2010 - 12:31 
 E-mail  Profil

Registrován: 18.Zář.2010 - 17:18
Příspěvky: 9
Mari, líbí se mi, jak dopředu píšeš, že jednu zatím :) Já měla STOPSTAV po prvním klukovi a po chvilce už máme smečku :). Naši jsou na prochajdách závislí, tak bude super mít další parťáky :). Jj, taky jsem si říkala jak malá: ještě jednou se vyspinkám a bude tu tchořík. Tak, těšíme se na parťáka :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 3.Říj.2010 - 13:53 
 E-mail  Profil

Registrován: 6.Srp.2010 - 0:08
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Esterka napsal:
Mari, líbí se mi, jak dopředu píšeš, že jednu zatím :) Já měla STOPSTAV po prvním klukovi a po chvilce už máme smečku :). Naši jsou na prochajdách závislí, tak bude super mít další parťáky :). Jj, taky jsem si říkala jak malá: ještě jednou se vyspinkám a bude tu tchořík. Tak, těšíme se na parťáka :)


Hah ja mám stop stav rozhodne už od pořízení pejska :cheesy: Momentálen viem, že už pořízení fretičky je luxus. Mám pre ňu (teda preňho ) už komplet výbavičku, i niečo navyše - a viem, že bežné mesačné náklady na jeho "provoz" v pohode finančne zvládam. Zatiaľ však neviem, ako to bude s veterinármi, očkovaním, kastrací, a vôbec... veterinári sú hodne drahí a ja na tom finančne nie som rozhodne tak, aby som si mohla vyskakovať. Navyše ešte neviem, ako budem fretičku zvládať, ako bude vychádzať s pejskom atď.
Preto zatiaľ rozhodne len jedna :wink:
Ale priznám sa, mám trošku zajačie úmysly a síce zatiaľ len v kutiku srdca a nie nahlas (pssst), ale fretího kamoša pre toho môjho prcka by som raz rada.... predsalen so mnou a pejskom sa síce možno freťáček vyhrá do sýtosti, ale plne mu freku nenahradíme. A vidieť blbnúť dve fretky, honiť sa po byte a blázniť sa, vidieť ich spolu komunikovať - musí byť nádherné 8)
A síce mám už vrcholný stop stav, hovorím si, že je možno lepšie pořídit druhú fretku kým je ten môj ešte mlaďoch, aby si na seba ľahšie zvykali. Predsalen, doniesť druhú fretku až o pr rokov, keď už bude mojfreťák Pán alebo dokonca Senior, bude potom náročnejšie na zžívanie.

No, uvidíme :cheesy:

Moc sa teším na spoločné prochajdy a ostatnými freťulami :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Braník, hodkovičky, Novodvorská, ... prostě Praha
OdeslatNapsal: 3.Říj.2010 - 13:56 
 E-mail  Profil

Registrován: 6.Srp.2010 - 0:08
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Esterko a tak zo zvedavosti, hoci to úplne do tejto diskusie nepatrí: v akom veku si si doniesla prvého klučinu, po ktorom si mala stop stav? A kedy si mu pořídila kámoše :cheesy: ?


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign