Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 19.Dub.2024 - 20:31
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 17.Srp.2008 - 19:42 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
O kačky nejde už my Jordi zařídila číslo jem moc fajn doufám že jí na vystavě potkán a budu jí moct poděkovat.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 18.Srp.2008 - 9:56 
 E-mail  Profil

Registrován: 3.Led.2008 - 18:12
Příspěvky: 61
Čiki - ty jsi neregistrovala fretku do české PK na adresu pkf@fretka.cz? Ono je totiž více cest, ale protože chceš jít s fretkou na českou výstavu, měla jsem za to, že jsi ji chtěla registrovat do české PK - a máš ji ve slovenské :D - to sice nevadí, jen jde o to, aby záznamy nebyly dublované v obou knihách - pak je z toho pěkný chaos.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 18.Srp.2008 - 10:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Dodi gegistrovala jsem jí na fretka com. do toho formuláře co tam je.Ale Jordi my pomohla a už to mám.O té slovenské nevím nic dala jsem to sem
http://fretka.kom.cz/main/registr-formular.php
Takže si myslím že jsem to udělala do naší.Pokud je to na slovenské kde to zjistím a jak to mohu smazat tam.Nechci v tom dělat zmatky.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 18.Srp.2008 - 10:14 
 E-mail  Profil

Registrován: 3.Led.2008 - 18:12
Příspěvky: 61
Ne, v poho, to je v pořádku, v tom případě, když to děláš přes registr Jordi, tak je fretka zapsaná ve slovenské knize :D takže ke zdvojenému záznamu nedojde.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 18.Srp.2008 - 10:16 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
čiki, je to do slovenské, protože česká s námi nespolupracuje už hodně dlouho. fretky, které jsou v české knize nejsou dohledatelné, alespoň prozatím, už to je 2roky a když chceš nahlédnout tak musíš jet do Prahy. Nemusíš mít obavy, ono to zase až tak nevadí, protože já tam mám taky svoje fretky.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 18.Srp.2008 - 10:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
to jsem ráda že ke dvoum zápisum nedojde.Nechtěla bych v tom dělat zmatek.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 22.Srp.2008 - 10:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Já bych jela ráda...a jak moc, ale máme to poměrně hodně z ruky a nemám k dispozici auto, Tonda není registrován, atd. atd. :(

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 22.Srp.2008 - 10:46 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Tak to, my bychom rádi teda moc nejeli :lol: co vím, tak na výstavách se přenášejí nemoci....A sama je pořádám, sice u jiných zvířat, ale moc dobře vím, jak se taková potvrzení pro zvířata dělají. Jí pije?? štempl a je zdravé, vezmou si za to peníze a tím to končí bez jakéhokoliv vyšetření. Tudíž holky nebudu zbytečně vystavovat riziku, které je tam opravdu velké ať si říká kdo chce co chce...Je málo veterinářů, kteří jsou svědomití a zvířata řádně vyšetří a i tak mohou mít skryté nemoci...Tudíž zůstáváme doma a mohu mít klidné svědomí :oops: :oops: A navíc, stejně bychom nic nevyhráli...Jet se tam podívat bez nich, to jo, ale s nima..ne ne ne :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 22.Srp.2008 - 13:14 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
petulevrtule napsal:
Tak to, my bychom rádi teda moc nejeli :lol: co vím, tak na výstavách se přenášejí nemoci....A sama je pořádám, sice u jiných zvířat, ale moc dobře vím, jak se taková potvrzení pro zvířata dělají. Jí pije?? štempl a je zdravé, vezmou si za to peníze a tím to končí bez jakéhokoliv vyšetření. Tudíž holky nebudu zbytečně vystavovat riziku, které je tam opravdu velké ať si říká kdo chce co chce...Je málo veterinářů, kteří jsou svědomití a zvířata řádně vyšetří a i tak mohou mít skryté nemoci...Tudíž zůstáváme doma a mohu mít klidné svědomí :oops: :oops: A navíc, stejně bychom nic nevyhráli...Jet se tam podívat bez nich, to jo, ale s nima..ne ne ne :cheesy:


..no od toho je taky veterinarni prejimka na vystave.. :) Tam jsou veterinari svedomiti a nepusti nemocne zvire. A svrab i kdyz je poznamka v ockovaku, ze je negativni prohlizet maji taky.. No a co se tyce ECE (coz predpokladam myslis taky) chyti fretka i na obycejne prochazce s jinou.. Fretka moji kamaradky to ted mela jen diky operaci - diky tomu to propuklo (jak to tak byva) a ta fretka se s jinou nesesla uz dobry rok..

Co se tyce vystavy, tak ja bych byla docela rada, kdyby zas sk klub povolil vystavu v Praze, ale to teprve uvidime, jestli vubec bude nekdo pro.

A co se tyce rozhodcich, tak jsou opravdu super, tyhle jsem mela domluvene pro druhou vystavu v Praze, ale nakonec jsem je predala Polakum.. Takze jsem celkem rada, ze to nakonec holky vybraly taky. Jen teda budou mit co delat s varenim caje :lol: :lol: :lol: :lol: :cheesy: :mrgreen:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 22.Srp.2008 - 17:36 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Yasmin, já vím, že od toho jsou veterinární přejímky, ale ani na nich se nezjistí úplně všechno :-( Jinak ať si každý přeci tahá své freťule kde chce, já jsem jen napsala, že mi prostě nestojí za to, jet na výstavu a potom třeba měsíc nebo dva naše holky léčit....Raději je budu mít zdravé, než se strachovat o některou z nich, že je nemocná a třeba umře...Každý na to přeci máme jiný názor. Ty vystavuješ a baví tě to...Já se s nima prostě producírovat nikde nepotřebuju...Holky se tu vylítají na 4000 metrech čtverečních, maximálně chytnou něco od koček, co nám sem choděj od sousedů...Každopádně co píšeš, o nakožlivosti ECE a jiných nemocech, to vím, ale přece jen při tak velkém množství zvířat, které se na výstavě vyskytne je ta pravděpodobnost výskytu nemocí větší než náhodného srazíků 6 fretek u nás na zahradě ...
Kdyby byla výstava blíž, tak bych se tam jela kouknout. Určitě ráda bych se podívala...Ale bez holek. Myslím, že ta volba, jestli je vzít s sebou nebo ne, je na každém majiteli svého zvířete.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 23.Srp.2008 - 7:33 
 E-mail  Profil

Registrován: 3.Led.2008 - 18:12
Příspěvky: 61
Oldmamut - to poslední co jsi psala - registrovat fretku - není žádný problém - s tím ti pomůžeme, ale chápu, že je to trošku dál, ne každý zvládá několikadenní túry za výstavama :mrgreen:

Ohledně toho jet nebo nejet to tady zbytečně rozkafráváte, protože lidi budou hledat info a odpovědi k výstavě a než se tím prokoušou, tak bude druhá uzávěrka v tahu :twisted:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: III. Mezinárodní výstava fretek - Praha 2009
OdeslatNapsal: 19.Úno.2009 - 23:39 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 6.Led.2009 - 22:30
Příspěvky: 45
Zdravim, nevím jak se zeptat nebo jestli je to vhodné,nebo si možná někdo z Vás řekne -ta ale vyzvídá,ale to že se výstava kvapem blíží a já nevím co to vše obnáší :oops: , jaké máte všichni přípravy nebo hlavně co vše sebou povezete :wink: ,co vše je potřeba atd...jelikož to bude mé první setkání a vnímání výstavy a možná obavy jestli na něco nezapomenu,jestli budete mít fretulky ve větších klecích nebo jen v přepravkách :roll: , tak bych byla moc ráda, i když jsem na foru študovala asi jak to bude probíhat ale stejně ve mě něco hlodá,byla bych moc vděčná jak to u Vás začíná před výstavou....atd- pokud to neni tajemství :shock: . Děkuji za jakékoliv tipy a návody jak to vše zvládnout a také jak se Vaše fretulky chovaj ,ta moje bude obzvlášt :shock: ,hi.

Předem velké díky a s pozdravem M.a M.

_________________
Můj manžel mi dal na vybranou - buďto on nebo fretka. Občas se mi po něm stýská....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: III. Mezinárodní výstava fretek - Praha 2009
OdeslatNapsal: 20.Úno.2009 - 0:02 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
snad nebude vadit, když sem dám tenhle odkaz http://vystavafretek.vrtule.info/ :roll: je tam popsané snad vše :wink:

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Výstavy obecně - debata
OdeslatNapsal: 20.Úno.2009 - 0:12 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
přesunula jsem to sem, protože to spíš patří do tohoto vlákna :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: I. Mezinárodní výstava fretek - Brno - ČR - 4.10.2008
OdeslatNapsal: 20.Úno.2009 - 9:36 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
pejan napsal:
Co by říkali na to, že třeba fretka nemá ucho? :roll: :wink:

Ahoj Pejane :P . Podle mě by řekli: KDE MÁ UCHO????? :D :D :D . A nebo, kdyby ti ji rozpačitě nesli z posouzení, mohl by jsi začít křičet: TED TAM JEŠTĚ BYLO!!!! CO JSTE TAM S NÍM UDĚLALI???!!!! :D :D :D :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign