Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 22:16
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Venkovní voliéra
OdeslatNapsal: 26.Čer.2011 - 23:49 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Čer.2011 - 23:33
Příspěvky: 7
Ahoj budeme si pořizovat fretku a chceme jí mít ve venkovní voliéře, která bude propojená s vnitřní boudičkou. Mělo by to být asi takto. Na zahradě máme domek, který je rozdělen na dvě místnosti v jedné je zadhradní nářadí a v druhé kola. Je tam právě prostor, kde by mohla být i boudička pro fretku a volieru vymyšlíme asi takto: venku u vchodu do domku je takový roh, který je v závětří, tam bych chtěla udělat venkovní volieru, která bude propojena s větší boudičkou uvnitř domku. Venkovní voliera by měla 2 stěny na domku a 2 venkovní. V jedné by byly dvířka s pletivem. Vnitřní boudička uvnitř domku by měla také dvířka a zateplenou malou boudičku, kde by mohla fretečka spinkat. Nevím, jestli zateplit i celou boudičku uvnitř, nebo stačí jenom boudička na spaní? A nebo zateplit uplně všechno? Ještě jsem vymyšleli, že u venkovní voliéry bychom na zimu dali na pletivo nějaké plastové sklo, aby dovnitř netáhla zima. Poraďte prosím, jestli to bude takhle pro fretečku ideální a nebo jestli to udělat nějak jinak?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Venkovní voliéra
OdeslatNapsal: 27.Čer.2011 - 12:25 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Určitě to takto špatné nebude.. Zateplila bych vnitřek celý, pokud to jde, aby jí v zimě nezamrzala voda. Plexisklo na zimu je také dobré
Navíc asi bych raději pořídila fretečky dvě - přeci jen jim bude líp spolu, když už je budete mít venku a v zimě se navzájem zahřejí.
Jinak já mám taky voliéry venku. Nechala jsem udělat zateplené boudičky z plastu, které mají zespodu i topení, takže když byly mrazy, zapnula jsem topení a fretečky měli teploučko. To doporučuju.

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Venkovní voliéra
OdeslatNapsal: 27.Čer.2011 - 22:02 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Čer.2011 - 23:33
Příspěvky: 7
Tak to jsem ráda, že to takto půjde. Vnitřní boudička určitě bude celá zateplená, jen nevím jestli ji udělat taky ve větším rozměru, aby fretečka v zimě nemusela moc ven a nebo jí to nebude vadit a vyběhne si i do venkovní části? O topení jsme také uvažovali, má to takto udělaný pejsek v boudě a je to parádní, pokud jsou velké mrazy zapne se a má tam jak v pokojíčku.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign