Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 12:01
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 16.Lis.2008 - 12:41 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Tak se tu také hlásím :D
Já a moje panička Věrka jsme dvojka :D Přivezla si mě v srpnu a od té doby jsme nerozlučné kámojdy :lol: Jo, ze začátku to bylo takový dívný, než jsem si zvykla na to všechno nový, ale teď už je to super. Pořád spolu dovádíme, dává mi pamlsky - já jí za to občas usnu na klíně,nebo také udělám krásný bobeček u dveří, ale za to mi není vůbec vděčná - což nechápu :!: Pak nadává, že jsem prý čuňátko :evil: Tak pak pro jistotu jdu, a udělám ještě jeden, aby fakt věděla, že to myslím vážně :cheesy:

Teď taky moje panička no... :lol: Takže ahoj, Čikitkááááááá

S Čikitkou byly trošku problémy ze začátku tak 3 dny - kousala, nechtěla pomalu jíst, a pořád lezla tam, kam nemá :evil: Prostě normální věci, co fretečky dělají. Ale po 3 dnech to začalo být úplně jiné. Nechala se pohladit, vzala si granuli z ruky, ležela už na klíně a teď je to mezi náma úplně super. Prostě ví, kdo je její panička. :mrgreen:
Mrzí mě, jen, že sem nemůžu dát nějakou fotku...Mám fotky, ale jsou velké,takže je budu muset nějak spracovat :)

Jinak Čiki už se naučila úplně všechno - leze na kled, na všechno co je po ruce :P :evil: Ale nejraději má taky kytky, proto zajistím taky nějaké opatření 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 16.Lis.2008 - 19:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Ahooooj Čikitkoooo!
Vítáme tě tu na forku a piš o sobě mooc, at máme radost.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 18.Lis.2008 - 14:28 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Děkujeme za přivítání :)
Mám takovou novou příhodu :)
Doteďka jsem Čiki nepouštěla do obýváku, protože tam máme koberec...Ale před dvěma dny jsem jí tam poprvé pustila. To byste museli vidět co dělala :lol: Vypadala jak nejšťastnější fretečka na světě. Lítala, kvokala, běhala a nemohla jsem jí nijak zastavit. Prostě se vyřádila jak blázen. Pořád jsem jí kontrolovala, aby mi tam neudělala nějakého bobka :D , nebo loužičku, ale kupodivu nic 8) Když tam tak lítala a blbla,tak se mi taky stalo, když jsem jí chtěla vzít, že mě docela dost kousla - což normálně už nedělá. Tak jsem jí trošku bouchla do čumáčku, jako že to nemá dělat. A hned věděla, že udělala něco špatně. Teď jí tam teda pouštím častěji,ale při mém dozoru, bojím se jí tam ještě nechat samotnou....

A to kvokání začalo až teď.. do této doby jsem jí neslyšela ani kvoknout :lol: ,tak jsem ráda :)

Jo, a budeme kupovat fontánku,tak držte palce, jak se ujme :D Až bude zase nějaká novinka, tak zase napíšu 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 19.Lis.2008 - 11:13 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Viki a co koule? Hraje si s ní???
To je jasný, nový prostředí - nová fretčí herna vždycky zvířeti udělá radost :D Tak se budeme těšit na další zprávičky :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 19.Lis.2008 - 15:42 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Ahojky.
Jjj, koule se jí líbí 8) Sice na ní nejdříve koukala jako "co to je?" :lol: Jako že se to koulí a nechce to stát :lol: Ale pak na to přišla. Sice se v tom nekoulí tak jak jsem si představovala, ale všelijak po tom leze, skáče, a uvnitř válí a je vykulená co se to s ní děje :lol:
(jinak peníze jsem Ti už poslala, cca v pátek bys je tam měla mít 8) )

A teď z pohledu Čikitky - musím jí sem taky nechat napsat...Mi doma nadává,že už sem dlouho nepsala :oops: :lol:

Tak jsem tady tchoříci mojiiii 8)
No,představte si, že mi panička přinesla něco takovýho většiho než jsem já a pořád se to tak divně hýbalo a kývalo, až jsem se bála, že mě to převálí! :evil: Když jsem se podívala na paničku, tak se akorát smála, že jsem prý malé střívko a že s tím ještě neumím. Prý mi ukáže jak se s tím zachází-pche!!! Jí to nandám a zjistím to sama. Tak jsem jí vzala roha, aby mi to nezačala ukazovat a pak jsem k tomu přiskočila sama.. Lekla jsem se toho, ale nedalo mi to a tak jsem se do toho pustila znovu. Skočila jsem do toho a měla jsem vyhránoooooo!!! Nebo jsem si to alespoň myslela, to kulaté - panička tomu říká prý "koule na hraní" - mě celou povalilo a byla jsem celá pod tím. Ale tím otvorem, kterým jsem tam vlezla to bylo na zemi a já nevěděla jak z toho. A ta moje panička se mi smála!!! :evil: :evil: :evil: To jí nedaruju!! Ale pak se asi slitovala a pustila mě. Pak jsem si s tím kulatým hrála dál a už vím jak na to 8) :twisted:
No, a ještě jedna novina!! Slyšela jsem něco takovýho, že budu mít kámoše nebo kámošku!!! Chápete to?? To se budu dělit o mojí klec, granulky a pelíšek?? :evil: :?: :shock: :?: Snad s tim teda počkají...kámošku bych teda ráda, ale nevím jestli jí budu moc věnovat kousek mého milovaného pelíšku - a obývákůůůůůů!!! To nevím :shock: Ještě si to teda nechám projít hlavou :lol:
Tak zatím zdar tchořímu smrádku!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 19.Lis.2008 - 15:46 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Viki, tak to je super, že se chcete rozrůst :-) Dej nám vědět, až bude další přírůstek, kdy ho plánujete? a od koho? už máš nějakou představu?
A jsem ráda, že jí ta koule baví, sna jí to zůstane, u nás se spíš chytilo škrabadýlko...Takže sem ráda, že ti je platná :-) Tyhle hračky kupovat je děsněj risk :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 19.Lis.2008 - 20:32 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
No, přemýšleli jsme o té chovné stanici co je v Žatci (snad je to tohle město :) ) a nevíme jestli samičku nebo samečka... Nevím s kým by se Čiki lépe snesla... :wink: A určitě zase tchořovitého/tou rošťandu či rošťáka :lol: A plánujem možná na Vánoce jako dáreček pro Čiki :lol: A hlavně to budu mít víc času se věnovat...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 19.Lis.2008 - 21:12 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
Viiki, na Vánoce fretku seženete stěží, určitě ne mládě po odstavu. jinak v Žatci vím jen o chovatelské stanici PSŮ (http://www.haidy.estranky.cz/) kde chovají i fretky, ale podmínky jsou děsný, alespoň podle fotek co mají na netu, kde jsou fretky v ne zrovna čistých kotcích a krmený kdoví čím, takže tam bych fretku rozhodně nekupovala. Možná je ale v Žatci i CHS. fretek, ale nevím o tom...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 19.Lis.2008 - 23:16 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Já ještě nevím... Joo, je to ta stanice kterou jsi sem napsala.. My se rozmýšlíme.. Možná počkáme na mláďátko příští rok - na nové. Snad se s Čiki snesou.
Děkuji za info


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 22.Lis.2008 - 15:24 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Tak už tu máme nějaké fotečky :-)
gallery/viewpic.php?pic_id=1520


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 22.Lis.2008 - 15:27 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Ještě další fotečka:
gallery/viewpic.php?pic_id=1522

Jinak v galerii v osobních fotkách u Viki mám další :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 22.Lis.2008 - 15:33 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
gallery/menu.php?gallery=members&album_id=48


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 22.Lis.2008 - 15:42 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Dneska jsem Čikitce přivezla chobotnici. Ta se v ní tak vyřídila až v ní pak usla :lol:
Byla z ní úplně nadšená. Lítala v ní, na ní, kvokala a tahala si jí nějak pryč pořád za čumák. No, bylo hrozně pěkné jí pozorovat :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 1.Pro.2008 - 16:07 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Ahojky všichni!
Tak jsem tu zase..po dlouhé době. V poslední době jsem neměla vůbec čas..
Tak jsem Čikitce pořídila chobotnici - z té je celá pryč..pořád po ní skáče a dovádí v ní. Dokonce v ní i jednou usnula :)
A mám dojem, že mi jde do puberty :lol: Kouše, leze do nohavice a tam tak dokonale blbne :lol: Ale nebolí to..kouše málo, ale fakt mám dojem, že je v pubertě.. Je to moje zlatíčko, je to mezi námi čím dál tím víc lepší.. když přijdu domu,tak za mnou běží a čeká, až si jí vezmu - jak je na to zvyklá :) - a pořád běhá za mnou, když někam jdu a skáče mi po nohou - což doteďka nedělala. Jsem teď z jejího chování celá paf :lol:

A jak se máte vy všichni?

Postřehy od Čikitky zase někdy jindy, teď je unavená a spinká 8)
Tak zatím zdárek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitkaaa :)
OdeslatNapsal: 1.Pro.2008 - 16:11 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 2.Lis.2008 - 14:36
Příspěvky: 16
Ještě jedna věc - doteďka chodila Čiki normálně na záchod - v kleci. Ale v poslední době mi chodí do vedlejšího rohu v kleci místo na záchod :evil: Už jsem se to snažila utřít všim možným - jak se říká něčím, co jí nebude vonět - ale co jí neublíží. Ale vždycky ráno a když přijdu z práce, tak tam mám "poklad". A v záchodě taky - ale třeba jen jeden bobek. Myslela jsem si, že tam nechodí proto, že má třeba zaplněný záchod, ale to nemá, čistím ho 2x denně a opravu tam má jeden bobek a pak další 3 vedle :roll: :evil: Už nevím jak jí donutit, aby chodila jen na záchod..... Snad to přejde..


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign