Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 13:33
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Elle
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 16:17 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Ahoj, jsem 3-měsíční samička Elle.Vůbec se nestydím za to, že jsem se ještě pořádně nenaučila, co to vůbec je ta modrá trojúhelníková plastová hmota, na co se používá,proč se paničce nelíbí, že do ní nekajdim, taky nechápu proč panička nadává, když škubu koberec a když se na něj podě...,nechápu,proč se rozčiluje,že se občas trefím i do misky s jídlem.Nevím, co jí vadí na tom, když jí nebo návštěvám koušu palce u nohou, když je to tak zábavný.Taky nerozumím tomu, proč sbírá po kuchyni moje pečlivě rozdrobený piškotky, vadí jí i dokonce, že jí kradu igelitový sáčky, když přitom tak krásně šustí, že jí v ložnici ožužlávam a okusuju dlouhý závěsy, cupuju prostěradlo, pak utíkám do kuchyně za ledničku, kde se pečlivě schovam a ona mě vždycky najde a násilim vytáhne. Vadí jí i to, že utíkam do koupelny, kde se peru s toaleťákem a to co vymotám z ruličky jí přinesu ukázat do kuchyně.Jí vadí snad úplně všechno...rozumíte tomu někdo??? :roll: .....Elle


Přílohy:
DSC02632.JPG
DSC02632.JPG [ 47.8 KIB | Zobrazeno 3388 krát ]
DSC02644.JPG
DSC02644.JPG [ 64.04 KIB | Zobrazeno 3395 krát ]
DSC02672.JPG
DSC02672.JPG [ 65.23 KIB | Zobrazeno 3398 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 19.Črc.2008 - 10:01 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Ahoj Elle... vítáme tě ve světě, kde všechno je špatné a všechno se nesmí :-D
My jsme dva fešáci ze Štětí a víme, co ty se teprve učíš... na tu plastovou klec se prostě musí chodit, skákat na závěsy a záclony je špatné a to ostatní je taky zakázané... neboj se ale, protože tvoje panička tě má ráda a občas si to dobrodrůžo dopřej jako my... ona to nějak zkousne :-D
Zatím páček Chubby a Kamílek

PS: Naše panička vzkazuje té tvojí... piškoty jsou pro fretku taky zakázaný... :-(

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 21.Črc.2008 - 14:19 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Děkuju za radu, kamarádi, ale jen tak se nevzdam, možná mi to harašení vydrží do puberty a pak uvidim, jestli mě to zlobení bude ještě bavit :-)
Ona mi panička ty piškotky ani nedává, vylezu si na klec a tam je kradu, ale pssst:-)
Koukám, že se mám ještě co učit...
Vaše Elle :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 9:08 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Čus Ellčus :-)
tak tě zase zdravíme... musím říct, že mě teď tak napadá, že vlastně ani nevíme, co jsou to ty piškoty... jen víme, že to nesmíme :) ale myslím, že to brzy vykoumáme... už se dostaneme do přízemí jedné skříně, kam panička chodí lovit mlsky, co pak baští u telky... takže pokud se nám povede vyšplhat vejš, tak to bude bezva... to bude párty... určo ti pak dáme vědět a přijedeš a pořádně si nadlábnem pupky... :-) a budeme se tu pak válet v paniččiných špinavých tričkách a tak... hehe... ona pořád pere, takže to je super... udělá tu hromádky a my do toho hopsáme, je to švanda... jenomže celkem rychle nám pak hromádky sebere a nechá z nich udělat voňavý mokrý hadry...fuj... to už není nic pro nás.
Jo, jinak jsem včera měl dřeň - mňam... a borůvky :) jsem se olizoval... dokonce mi to dala sama panička ochutnat :) hehe a pak se mi smála, že mám fialovej jazyk, tak jsem ho na ní vyplazoval a ona se řehňala... heh, byla to prča... a taky jsem se za ní chodil mazlit... hm, jednou za čas ji tu radost musim udělat... kor když už ani nehubuje, když uklízí hovínka všude na koberci :) myslím, že už jí máme s Kamílkem vycvičenou... hehe... :) asi ji brzy vememe na vodítku ven... :-D ale jen když bude hodná :)
Co ty? taky paničku cvičíš? umí už nějakej kousek???
Chubby a Kamílek

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 9:30 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Elle:
Tak už mám novýho kamaráda Timona, jsme spolu ve velký kleci, zatím, protože páníček nám ještě nedostavil náš obrovskej hotel se spoustou prolézaček...už se na barák moc těšíme :mrgreen:
S paničkou se teď poslední dobou víc mazlim a ta si to nemůže vynachválit. Chodíme pořád na procházky, ale Tima brát s sebou ještě nemůžeme, prý je ještě malej.
Už aby vyrostl...samotnou mě blbnout tolik nebaví.
Aspoň že doma si můžu hrát s paničkou s páníčkem a teď už můžu "řezat" i tlustýho prcka.Má teď chudák dietu, protože se o něj špatně starali a to buřt. To já dbám o štíhlou linii a teď i o tu jeho :-) protože sám by se přeci neuhlídal. Akorát mě občas štve tím, jak mi leze do mý houpačky ve který se tak krásně spinká...já mu přece do tý jeho taky nelezu.
Taky mi je docela líto paničky. Já už vím, co si smím dovolit a tak koušu jen zlehka, aby se neřeklo, ale Timon...
Chudák panička má od něj úplně rozkousaný packy až do krve. Pořád se jí bojí a je dost agresivní, pořád jen panicky vřeští a nemůžu mu vysvětlit, že panička je hodná a neublíží nám.
Mno, to jsou asi všechny moje novinky, tak se ozvu, až budem mít náš hotel a řeknu paničce, ať sem dá fotky našeho baráku a nový fotky mě a Timona. Mějte se zatím krásně, vaše Elle.... :mrgreen:


Timon:
Ahoj, já jsem Timon. Bydlel jsem u předchozího majitele ve smradlavý tmavý králíkárně s mamkou a dvěma ségrama. Měl jsem v kůži nějaký strupy, ale díky tomu, že mě nová panička vzala k veterináři, je mam pryč(akorát to očkování si mohli odpustit).
Vlastně se dá říct, že mě odtamtud zachránila. Jsem jí opravdu vděčnej, ale pořád se strašně bojím, tak proto asi tak hodně koušu. Jsem prostě ďáblík :mrgreen:
S Elle si rozumíme skvěle, blbnem spolu, chytáme radostný záchvaty, perem se a všude řádíme. Akorát nevim, proč panička nadává, že do koberce se nedrápe, snad mi to Elle vysvětlí.Jsem teď na dietě, musím uznat, že nejhubenější nejsem, akorát závidím Elle její žrádýlko...
Těším se na to až vyrostu a budu moct chodit s paničkou a s Elle ven, slyšel jsem, že venku je to super...
Taky jsem pyšný na svoje zbarvení, jsem pěkně stříbrnej a mám bílý ponožtičky, tak se těšim ven, až si je pěkně umažu... :mrgreen:
Dám vám pak vědět, jak to s procházkou dopadlo,chcete? :-)
...váš Timon....


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 10:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Nazdar Elle a Timone. Jste naprosto moje krevní. Já se jmenuju Bubla, mám 9 týdnů a můj páníček je moula. Tu modrou věc do který musím kakat mi pořád čistí, načechrává pelíšek a tak. Taky mě pouští ven a já si řádím. Na oplátku za to že je tak hodnej ho pořádně koušu. Dávám mu zabrat a on se mnou ještě trpělivost neztratil. Hmmm

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 11:26 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
No, tak u nás je to to samý, prostě hrůza, vždycky si vyválim v pelíšku takovej pěknej ďolík, panička jde a narovná to, ach jo...taky kaďák furt čistí, ale já jsem na ní vyzrála.-sednu do kaďáku skoro celym tělíčkem, vystrčim prdýlku ven a hned je to vedle...panička mi pak nemůže říct, že nekakam v hajzlíku :mrgreen:
Timon blázen, asi jí chce udělat radost-mi to kazí, trefuje se přesně, jako by to měl naměřený...šplhoun!!! :P
Taky se divím, že panička má tý trpělivosti nějak moc...hlavně s tim vypasenym Timem, buřt jeden, pořád jí hryže a pak už nemá skoro náladu ani na mě...má místo packy jeden velkej kousanec.
....zatím se měj krásně, Bublo a zase napiš, až se páníček nebude koukat :mrgreen:
...Elle


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:28 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Tady spinkáme spolu, prostě jsem ho nemohla vystrnadit z MÝHO pelíšku, co nadělam...? :roll: :mrgreen:


Přílohy:
Poznámka: :-)
DSC03253.JPG
DSC03253.JPG [ 57.13 KIB | Zobrazeno 3181 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:35 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
moje polohy.... :mrgreen: Elle


Přílohy:
DSC03238.JPG
DSC03238.JPG [ 61.36 KIB | Zobrazeno 3180 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:38 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
plížím se....baf! Elle :mrgreen:


Přílohy:
DSC02995.JPG
DSC02995.JPG [ 31.96 KIB | Zobrazeno 3172 krát ]
DSC02992.JPG
DSC02992.JPG [ 35.93 KIB | Zobrazeno 3171 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:46 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Elle ty seš ale krásná. Pěkně tu paničku proháněj! Jinak v pelíšku jste naprosto krásní. To já mám v pelíšku Žirafu a psa-a pořád mlčí a spí. Otrava!

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:48 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
koupelna je moje.... Elle


Přílohy:
Poznámka: čuch čuch :-)
DSC03051.JPG
DSC03051.JPG [ 44.09 KIB | Zobrazeno 3167 krát ]
DSC03050.JPG
DSC03050.JPG [ 43.31 KIB | Zobrazeno 3160 krát ]
DSC03049.JPG
DSC03049.JPG [ 35.39 KIB | Zobrazeno 3155 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:50 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
wilt007.....děkujeme.... :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 13:55 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Další moje polohy :mrgreen:


Přílohy:
Poznámka: chrocht, chrocht...:-)
DSC03080.JPG
DSC03080.JPG [ 60.51 KIB | Zobrazeno 3154 krát ]
Poznámka: jděte pryč a nechte mě spát....!!!
DSC03078.JPG
DSC03078.JPG [ 51.53 KIB | Zobrazeno 3150 krát ]
DSC03073.JPG
DSC03073.JPG [ 53.79 KIB | Zobrazeno 3139 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Elle
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 14:08 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Timon:včera jsem jim zalezl asi na hoďku do koberce, byla zábava je pozorovat, jak se snažili mě vyšťourat :mrgreen:


Přílohy:
DSC03380.JPG
DSC03380.JPG [ 46.82 KIB | Zobrazeno 3137 krát ]
Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign