Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 12:19
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Fredy ,Quinzi Medový Květ a Quilas Zlatý topáz
OdeslatNapsal: 26.Led.2009 - 9:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Heni , tak fakt nevím, buď máš tak nádherné a modelky fretky, nebo máš talent na fotky :lol: My máme taky smraďocha říjného :roll: Naštěstí doma nám moc neznačkuje 8)

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Fredy ,Quinzi Medový Květ a Quilas Zlatý topáz
OdeslatNapsal: 26.Led.2009 - 16:06 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 21:03
Příspěvky: 160
Bydliště: Fiľakovo,Slovensko
Nona: Quinzi a Quilas pozujú sami :wink: Zato fredy vobec :( preto na fotkách ho vidno len v pohybe a asi 50 fotiek som mala tak, že jeho chrbat, hlava, chovst....

Nuž aj Quilasko je je v ruji,sice trosku znakuje, ale je to oveľa lepsie ako pred rokom :wink: Uvidíš, každým rokom to bude vraj menej a menej :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Fredy ,Quinzi Medový Květ a Quilas Zlatý topáz
OdeslatNapsal: 27.Led.2009 - 12:15 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
> Tak ta voliéra je neuvěřitelná!!!!!!!! Fakt nádhera :!: Blednu tu závistí, chci taky takovou :D Opravdu moc krásná :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Fredy ,Quinzi Medový Květ a Quilas Zlatý topáz
OdeslatNapsal: 9.Úno.2009 - 15:20 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 21:03
Příspěvky: 160
Bydliště: Fiľakovo,Slovensko
Konečne som sa dožila toho, po čom som vždy túžila!

Ako som začala chodiť na fretšie fora, a spoznala som kopu nových ludí, do oka mi padla práve Jordi a jej úžasná a nádherná Medulka.Zhodou okolností, si za ženícha toho roku,vybrala práve mojho Fredyho.
A tak sa aj stalo, ked ku nam prišli a spoznala som Medulku naživo, hrozne som sa do nej zalúbila! Proste nádherná, užasná fretuľka. Neodolala som, a noci dni som sa modlila, aby sa Medulke narodila aspon jedna samička, je jedno akého sfarbenia, ale proste aby som takého anjelika mala doma aj ja .
Moje modlidby boli vyslišané a narodila sa! Prvá a posledná samička z 4 mládatiek , veľmi som sa na nu tešila, aj ked mi ju rodičia nechceli dovoliť , ale čo narobili....ja som už bola rozhodnutá ,že kopiu medulky proste musím mať!

Jordi mi pravidelne posielala fotočky a ja som sa do toho mládatka zalubila už od jej prvých momentov
Obrázek
No nieje to anjelik???

Ako rástla, pomaly sme s Jordi zistovali, že to veru po Medulke asi nebude. Bola to malá čertica, ktorá hrýzla, nahanala každé nohy!Proste si uvedomovala ,že je jediná slečna z vrhu a jej bračekovia ju pred všetkým ochránia :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ale nádej nezhasínala....možno raz...ked vyrastie to bude fajn :roll:
Hned ako som si ju doviezla domov, bola doma, s ockom začali hned vyvádzať ....no katastrofa :lol: najlepsie na tom bolo, že si proste oblubila maminé nohy a od prvého dna ju len hryzie (ostalo jej to do dnes)
Výraz čertíka:
Obrázek

Roky plynuli, puberta prešla a z Quinzi bol stále len malý drak ,ktorý robil zle, nenechal sa maznať a hrýzol hrozne do tváre, už som sa aj prestala snažiť,naučiť ju, ze jej tvár neublíži, proste hned sa zakusnuť ,či do brady, pery, ucha, a nos ....hehe jej srdcovka, proste už som to s bolesťou a chrastami po tvári viac nevydržala. Snažila som sa ju mojkat nasilu stále,ale s dostatočnou vzdialenostou od tváre :lol:
Obrázek

Už som sa so skutočnosťou zmierila, že proste krásnu fretuľku doma mám,ale Medulka z nej nebude.
Ani neviem kde nastal ten zlom, ale z ničoho nič mám doma inú fretku,....asi konečne prešla pubertou :cheesy:
Je to proste najvacsí maznačik pod slnkom, a úžasná papuľka, prestala hrýzt do tváre (nos neskusam, bohužial sa bojím :lol: ) začala sa maznať, nerobí zle, ale zato je vždy veselá a rada sa blázni. Ked jej nevenujem dostatočnú pozornosť, príde ma jemne kusnuť do palca a s chichotom beží preč.
Hráme sa spolu 2-3x denne, mazname rovnako.
Sice v nej diabol drieme, lebo robiť zle a hádzať bobíky vedla záchodíka, to ju asi neprejde nikdy, a hlavne prenasledovať mamu a hrýzť ju,potom sa tešiť ako krásne piští ...tak to je jej srdcovka.
I napriek tomuto to proste anjelik! A nedala by som ju za nič na svete. Už teraz sa teším, kedy jej syn - Quilas bude mať 3 roky a prejde ho puberta .

Quinzinka je moja najužasnejšia princezná a som štastná, že mám doma, skoro Medulku, ved posúdte sami podla jej výrazu na tváričke :
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign