Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 20:17
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kimi
OdeslatNapsal: 9.Dub.2009 - 22:25 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 18.Říj.2008 - 21:26
Příspěvky: 16
Bydliště: Benešov u Prahy
Nazdárek chlupáči a jejich páníčci,

tak jsem opět tu. Sluníčko vylezlo a tak se naše panička rozhýbala a vyrazili jsme ven. Sice tomu předcházel jarní úklid, který se nám vůbec nelíbil a všemožně jsme mu se Zerem překáželi. Nechceme, aby se nám to tu uklízelo, zvláště ty naše schovky a tajné zásoby. Ale panička byla neoblomná a ani na naše smutné oči nedala.
Ovšem pak jsme se procházeli venku a bylo to prima. Zero je absolutně špatný společník na procházky, pořád chtěl k silnici a očichával kola aut jak nějaký pes. To já jsem si hrabala hlínu a pořádně procvičovala ty svoje drápky. :twisted: :twisted:

Ke konci procházky jsme potkali psa. Pch...panička si myslela, že pokud mě udrží, Zero bude hodný. Jaké bylo překvapení, když ten můj hluchý ochránce sám na psa vystartoval a já mu šla pomoci ze zálohy. Chudák nevěděla, kam dřív a nakonec nás sprostě vzala do náruče. No to jsem měla chut kousat, ale Zero měl zase ten svůj zadek na mým a tak ze zákeřného kousnutí nic nebylo. :oops: Jen co ten psí narušitel odešel, zase jsme byli puštěny a já mohla klidně pokračovat ve své noře.

Celkově musím uznat, že procházka byla fajn, jen nejsou fotky. Snad příště panička nezapomene a bude fotit naší statečnost, protože ten pes byl opravdu veeeelkýýýýý a ani jsme nedostali pochvalu, místo toho nás po procházce čekala koupel....brrrr....nemám jí ráda. Jako kdybych smrděla a nebo měla packy od hlíny...no dobře, tak trochu hlíny na těch drápkách bylo.

Příště packy schovám a nebo proklouznu velmi rychle tak, abych se do vany nedostala. Mizím na svačinku, panička nám zrovna dala něco dobrého domečku, musím to prozkoumat.

Papa Kimi a Zero a hodně sluníčka, at je více a více procházek a třeba i společných srázků.

( pozn. paničky = malé plemeno psa)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kimi
OdeslatNapsal: 9.Dub.2009 - 23:42 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
:lol: :lol: Moc pěkné dojmy fretiček z procházky :-) Taky sme už byli na courandě :-) Tak hodně dalších fretčích výletů...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign