Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 4:45
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 2.Led.2011 - 20:25 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
Konečně mám čas,tak tady přidám pár foteček :) chci se zeptat.Jedeme s našima na hory a nechci Lady brát s sebou,páč jedeme s malou sestřenkou a bratránkem,aby je nekousla a strýc se ji taky bojí :D tak hledám hlídání,ale co když se s fretkama,které budou u těch co mi ji hlídaji,nesnesou?Lady se setkala jsem se psem a toho kouslala a vyjížděla po něm,i když byl větší než on....co když se nějk porve s těmi ,,domácími,, fretkami?

Příloha:
IMG_4007.jpg
IMG_4007.jpg [ 125.19 KIB | Zobrazeno 12690 krát ]
Příloha:
IMG_4001.jpg
IMG_4001.jpg [ 104.71 KIB | Zobrazeno 12678 krát ]
Příloha:
Poznámka: přepravka,kterou dostala na vánoce
IMG_3987.jpg
IMG_3987.jpg [ 73.73 KIB | Zobrazeno 12698 krát ]


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 23.Led.2011 - 9:56 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
ahoja,jelikož ted bylo pololetí,učitelé na gymplu uplně šíleli a já se pořád jen učila.ted jsem onemocněla,takže využívám času a píšu sem ;) Lady už měla 8měsíců,očekáváme 1.říji a pořád zlobí :D ale včera se stala krásná věc.Přišla k nám na návštěvu teta a stryc s bratránkem.Jelikož stryc z ní má docela strach,aby ho nehryzla,tak ji ani nepouštíme.Ale jelikož spinkala,tak ji brácha vytáhl z pelechu a Lady mu spala na klíně,tak jsem ji vzala a položila strycovi n klín,Lady ho akorát začala lízat a stryc z toho byl uplně vedle a pořád zvedal ruce,aby ho nehryzla :lol: a jelikož ji nehladil,tak Lady se trošku probudila a chtěla mu utéct z klína.Ale chopila se jí teta a nevím jak se jí to podařilo,ale umazlila Lady a tak pak u níí asik čtvr hodinky spala.Já jsem nechápala. :shock: Lady ji moc nezná,páč ji nechávám zavřenou když přijdou....to byla jsem nadšená že usnula i u ,,cizího,, :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 26.Led.2011 - 20:51 
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Dub.2010 - 11:07
Příspěvky: 24
Ahoj, koukám, že mám úplně stejné trdlo! Sice tchořovité a o něco starší ( v březnu jí budou dva roky-ježiš, už?), ale jinak jak přes kopírák :lol: Taky mě občas vytáčí úplně nehorázně, ale pak se na mě podívá, zakvoká, udělá taneček a je po všem 8) záchod jí taky moc nebere. V kleci jo, tam si přece binec dělat nebude, ale je přece největší sranda se vykakat ke kuchyňské lince, do rohu za stůl a tak. Kolikrát ji chytnu těsně před činem, utíkám s ní na záchod a najednou milá slečna vůbec, ale vůbec kakat nepotřebuje. Když vidí, že na to čekám a dřív jí z klece nevyndám, tak zacouvá do záchůdku, chvilku čeká a vyběhne jako ta nejhodnější fretka, která se kdy narodila. Párkrát jsem se takhle nechala nachytat a znovu ji pustila. Chvilku počkala a utíkala rychle do svého rohu, zvedla ocásek a udělala rychlou akci, než jsem jí stihla chytit :) myslím, že v hloubi fretčí duše se může potrhat smíchy, když to pak po ní uklízím. Nejsou to zlatíčka :D ?
P.S. Lady je moc krásná, máš úžasný fotky!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 13.Úno.2011 - 9:30 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
jééé,když si čtu vášpříspěvěk,uplně u toho vidím Lady :D


dneska jedeme na 4 dny pryč,takže Lady dáváme na hlídání k jedné paní,který má freťáka...jsem hrozně moc zvědavá,jak na nějbude Lady reagovat!!!ještě jsme venku s fretkou nebyli :D tak snad to bude v pohodě,navíc mám podezření,že jí začíná napuchat vulva,ale jsem nováček a vůůůbec jsi nejsem jistá.Zkontroluji to ještě jak se Bobišek vzbudí ;)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 10.Bře.2011 - 9:57 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
tak hned jak jsme přijeli k fretákovi,stihli se porvat(protože Lady je hrozná záškvara)Lady z toho byla hrozně v šoku,ležela mi uplně klidně v rukách,zavírala oči,ani pastu nechtěla :( takže majtelka fretáka vytáhla klec,ve které se Lady ihned zabydlela :) po 3 dnech jsme si pro ni zase přijeli a myslí,že se měla jak na dovolené:)
dneska jedeme k vetovi na ukončovačku a už se těším,až bude mít po říji,je to chvílema k nevydržení,furt si musím všechno utítar,protože značkování ji opravdu baví:) a takyse těšíme ven!je furt plná energie,potřebuje se vyblbnout v hlíně veknu!akorát dneska zase nassněžilo,takže se nám procházky zase vzdálily :(
jak je tedkom v říji,usíná všude možně,u mě ve skžíni,v mamčiném košíku s pletením,pod dekou na gauči,pod peřinou u mě v posteli,takže ji vždycky asik 5 minut hledáme,voláme a pak ji někde najdeme a přeneseme do jejího nového pelíšku,co mamka ušila :) a tak s náma spí večer u televize,nebo se mnou v pokoji,když se učím :) ale sem tam vyhrabe nějaký ten květináč,nejléppe ten,co je čerstvě zalitý!!! :D už aby bylo léto a jezdila s náma na zahradu :) na výlety a na návštěvy :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 10.Bře.2011 - 10:00 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
Lady leží ve svém pelíšku

Příloha:
lady spí.jpg
lady spí.jpg [ 69.79 KIB | Zobrazeno 12328 krát ]


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 10.Bře.2011 - 13:28 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
tak,jsme od veta doma,dostala injekci a za 2 týdny jsme objednaní na kastraci :) byl tam jiný vet a první co bylo:kouše? :D :D ten druhý je už zvyklý,že když jde Ladyna očkování,tak si ji chytnu,dám jí lízat pastu a je klid,ale tady ten se bál,že se jí tonebude líbit.Lady statečně jen do mě zaťala drápky a bylo to :) pak se ssmál,že má ožehlé vousky od svíčky a že nejsme jediní komu se to stalo :D tak ještě aby zvládla kastraci a bude vše škaredé za námi :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 13.Bře.2011 - 19:10 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
Lady má 3 dny po očkování ukončovačky a nevím jesstli je to tím,ale konečně pořádně papá a vezme si i hrozinku....před injekcí,to s ní bylo hrozné,byla hubená a vůbec nejedla,ale tedkom už zase papá o 106 :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 13.Bře.2011 - 19:52 
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Úno.2009 - 14:38
Příspěvky: 5
Zdravím a pozdravuji Lady, jak jste od nás odjeli Syd až do večera a i následující den chodil, kvokal a hledal :lol: jsem ráda že ukončení říje proběhlo bez problému a Lady je aktivní opička :D Možná teď když je po říji by se i se Sydem snesla. Ráda bych jí někdy zase viděla. Krásné jarní procházky


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 13.Bře.2011 - 21:34 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
taky zdravíme Syda :) chudák,nevěděl kam se Lady poděla :D určitě se někdy až bude hezky stavíme! ještě Lady čeká kastrace a snad v dubnu nebo květnu bychom se stavili :) kdy budete mít ten malý přírůstek? :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 14.Bře.2011 - 20:58 
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Úno.2009 - 14:38
Příspěvky: 5
Až se mimča narodí :lol: dcera snad už má něco předem domluvené, je pravda že se už těším a teď musíme se Sydem čekat. Určitě se ozvem až bude mimi doma ( počítám červen červenec). Všechny vás pozdravuji :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 18.Bře.2011 - 19:42 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
Ahojte freťáci a freťačky :)
Lady zvládla za týdenpřibral 100g,je ted krásně tlustoučká a nevypadý tak nezdravě vyzáble.Nevím jestli je to tím,že má nové granule nebo jí ustupuje říje.V uterý jdeme na kastraci.Jsem už ted nervézní :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 27.Bře.2011 - 14:08 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 6.Črc.2010 - 7:55
Příspěvky: 106
22.3. byla Lady na kastraci,bylo to uterý a byl to nejhorší den s ní.Museli jsme ji krmit,dávat ji pít...spala s náma v obyváku a museli jsme ji nosit na wc,bobišek.V noci jsem co 3 hodiny vstávala a krmila ji :mrgreen: naštěstí ve st ráno už papala sama.V pátek už i trošku běhala,ale pořád spí a spí a když běhá,tak si stejně někam zaleze a usne :lol: má svého plyšáka a s ním furt leží v pelechu a kvoká :D je normální že je taková zpomalená?je to ještě reakce na tu operaci??


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 27.Bře.2011 - 17:08 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
normální to není, většina fretek už 2.-3. den ani neví, že na nějaký operaci vůbec byly a jsou normálně aktivní, ale s přístupem veta můžeš být ráda, že to vůbec přežila...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lady,to naše trdlo :)
OdeslatNapsal: 27.Bře.2011 - 18:45 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
Me fretule jedla a pila sama hned v den kastrace.Druhy den uz behala normalne jen jsem ji poustela jen na chvilicku a pod dohledem.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign