Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 21:12
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Oliver Twist
OdeslatNapsal: 25.Lis.2012 - 23:42 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Říj.2010 - 21:08
Příspěvky: 130
Bydliště: Tábor
Uplne jsem zapomel zalozit novy denik.
Vzhledem k tomu ze jsem musel 3.6.2012 nechat uspat fretuli tak jsem zacal hledat na internetu fretci utulek a narazil jsem na klubko (muzu jen doporucit) a v nem na dva fretaky k adopci. A vzhledem k tomu ze jsem hned 5.6 mel sluzebni cestu do Prahy tak tim sluzebnim autem to za Marcelou do Berouna nejni tak daleko. Tudis jsme se domluvily ze se stavim aspon kouknout jestli budu s schopnej takhle rychle prijmout novou fretku. No a byl. Ale postupne. Takze jsem ve stredu dorazil do berouna za marcelou do utulku kde na me hned po vstupu do fretci mistnosti dychl smutek po fretuli kterej teda vycemene hned zahnal fretak ktereho jsem si vybral uz podle fotek na webu. Byl to proste Oliver. Oliver Twist. Tchorovity samecek pro me az nepredstavitelne velky (mel 1.8kg) a to proti fretuly ktera mela cca 800g bylo fakt dost. Zacal pobihat hrat si delat kraviny... A bylo jasno dneska domu nepojedu sam ale jak to udelam prepravku nemam voditko taky ne. No nakonec jsem se domluvil s Marcelou ze jsem si pujcil prepravku kterou jsem hned pri dalsi ceste do Prahy takze i Berouna (to byly casy kdyz jsem jezdil a mel jsem svuj sluzebak) vratil. No a od te doby jsme zase dva.
Jo a jeste fotky http://dom999.rajce.idnes.cz/Oliver/


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign