Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Dub.2024 - 12:54
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 28.Lis.2009 - 12:02 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
juj,tak držím palečky,ať se brzy uzdravíš!!
já když vidím injekci,tak omdlívám :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 28.Lis.2009 - 13:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
Já se taky na to ani nedívala, vždycky celá zezelenám a taky na mně jdou mdloby :cry: jsem tak trochu hrozná, zdravotní sestra bych být nemohla :roll:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 28.Lis.2009 - 21:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
janina napsal:
:cry: je to mě mrzí. Já jsem už přes měsíc doma, protože jsem měla problémy s bolestí kolen a ortoped mi řekl, že mám deformaci na kolenní čéšce, tak se to snažim vyůéčit. Tabletky nezabraly, tak chodim na injekce do kolenou :cry:

jau injekce do kolene jsou fakt nepříjemný a dlaha taky nic moc - no nezávidím ani jedný :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 28.Lis.2009 - 23:10 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
dlahu jsen si letos taky užila, to když se moje ruka potkala se zuby našeho psa. Tu parádu jsem nosila dva týdny. Pan doktor chirurg se mi v tý otevřený ráně dost nechutně vrtal :cry: samozřejmě, že v tom byl i zánět jako blázen, ruku jsem měla jak lopatu :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 10:08 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
Thais
Citace:
no nezávidím ani jedný

No jo,to mi můžem závidět Tobě,že máš ruce a nohy v pořádku :wink:
Jani-já bych to asi nerozdýchala,kdyby se mi v nějaké ráně bez uspání vrtal :shock: Já a zdravotní sestra to taky nejde dohromady :lol: :lol: :oops: Táta kdysi chtěl,ale jak zjistil,co to se mnou dělá,tak pochopil,že mu to nesplním :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 15:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
Byla to síla. Ten můj pro mě tenkrtát přijel. Já byla úplně nepříčetná. Těch jmen, co ten pes dostal. Ani jsem netušila, jak bohatý slovní arsenál vlastním. Úplně nevybíravý způsobem jsem se pustila do toho tvora ještě v autě a bez jeho přítomnosti a požadovala jsem jeho hlavu :shock: . Naštěstí mě ten vztek pustil, ale na psa už jsem nešáhla a šahat nebudu :roll: . Horší je, že to někde uvnitř je pořád. Byli jsme na návštěvě a měli tam na zahradě tři velký psi, štěně dogy, psa a fenu rotwailera. Jak kdyba to cejtili, Rotwailerka byla pod stolem, zezadu mi do ucha funěla doga a zleva mi do klína strkal svojí obrovskou palici rotwailer. Můj tep se okamžitě zvýšil, obličej nabral na bledých barvách a bylo mi fakt blbě, že si toho všimla i kamarádka sedící naproti mně :cry: . Musela jsem se rozloučit a odejít. Doma jsem see pak lehce složila :roll: .


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 18:19 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
hmm..to je teda síla-hned takový velký plemena,to byl asi zápřah na psychiku :|
Já teda mám dva menší pejsky,ale má teta měla taky dlouho hrůzu ze psů(jí pokousal jeden),ale teď už si po dvaceti letech díky mým pejskům zvykla,ale jen na ty mé a babičky,z ostatním má respekt,ale už je neobchází obloukem.
Je bohužel pravda,že hodně rádoby pejskařů je neohleduplných-třeba dnes jsem byla s Rudou venku a nesčetněkrát jsem ho musela brát na ruce,protože ačkoli majitelé psů viděli,že jdu s fretkou,tak psa nezavolali,ani nepřipoutali :frown:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 18:20 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
jo a ještě k fotkám,stále nemám ten usb,tak se omlouvám :oops: :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 18:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
My naštěstí na procházkách nepotkáváme ani nohu. Ale Bohouš se velkých psů bojí. Když přes prosklený dveře uvidí naší čubu, tak zkamení a hypnotizuje jí :lol: a když jsem se zastavila u známých, co mají tu dogu, tak se mi šplhal za krk a to jsme byli za vrátkama :lol: . Malí psi mu nevadí. Na návště u známých s malými psi si i lehl vedle fenky srnčího ratlíka a zdřímli si spolu :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 29.Lis.2009 - 19:04 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
já mám kvůli Růďovi strach,když potkáme cizího psa-přece jen,kdyby zaútočil,tak nevím..
naše fenky jsou s ním zadobře,spíš mi kolikrát přijde,že se ho i občas bojí :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 30.Lis.2009 - 12:16 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
Přerovnávala jsem klec a dala jsem do ní i škrabadlo pro kočky s boudičkou a Růďa jaksi nepochopil,jak na to-místo té tyče na škrábání škrábe boudičku :lol:
Taky jsme dali větší záchod,občas mu to upadlo vedle,tak se snad teď snáz trefí :lol:
Teď chrupká,odpoledne půjdem zase na procházku,včera jsem se nasmála.Byla jsem v Zámecký zahradě a pustila ho na vodítku z tepla bundy-nejdřív se šel vykadit do trávy a pak se pustil do pronásledování kol od kočárku a nakonec se mu povedlo se zavěsit za koš a skočit do něj,kde se uvelebil a usnul :lol: :cheesy: Je to moje trdlo :oops:
No a taky jsem jela trolejbusem,kde byla další matka s kočárkem a Ruda mi vykoukl z bundy a ona na svou kamarádku:,fuj,tohle máme na půdě,takový krysy´ale její kamarádka byla rychlehjší než já a povídá jí:, to není krysa,to je fretka a ty tam určitě nemáš´
Raději jsem byla zticha,protože bych asi nebyla slušná...prej krysa :evil: :evil: :evil: :!:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 30.Lis.2009 - 12:53 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
Musíš počítat s tim, že občas narazíš na hlupně :roll: nám se to ještě nepovedlo. Byli jsme na Karlštejně a tam každý fretku poznal. Ona asi ta dotyčná vůbec neví, co na tý půdě má :lol: , kdo ví, jestli to jsou krysy, my tam jeden čas měli kunu :roll: . Přítel, když vyklízel těžko dostupné místo na půdě, tak nafotil hromady jejích výkalů, to rozhodně myší nebyly.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 30.Lis.2009 - 13:10 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
spíš jen chtěla zafrajeřit,ale naštěstí jí setřela vlastní kamarádka :cheesy:
konečně jsem dostala usb a mám fotky nahrané :oops:
vím,jak přítele strejda měl na chalupě taky kunu a s přítelem to tam uklízeli-ustlala si ve skelné vatě a hromady výkalů-přítel říkal,že tohle se zapomenout nedá :cheesy: :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 30.Lis.2009 - 16:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 8.Srp.2009 - 13:57
Příspěvky: 236
Pěkný fotky. Všimla jsem si, že Rudolf tam jí z plastové mističky, my jsme je měli taky, ale musela jsem je vyměnit za keramické, protože Bohouš je pořád převracel a jídlo měl neustále rozsypané po zemi. :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rudolf je doma
OdeslatNapsal: 30.Lis.2009 - 18:11 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 24.Lis.2009 - 15:15
Příspěvky: 88
ta bílá plastová je jen když je venku,většinou na mlsky jako vajíčko apod.V kleci mám betonovou :wink: Děkuji,koukala jsem i na Tvé fotky,moc pěkné a sympatický kluk :wink:


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign