Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 12:43
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Špuntík
OdeslatNapsal: 2.Říj.2010 - 17:24 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Zář.2010 - 17:48
Příspěvky: 16
Bydliště: ČR-dolní poustevna
moc pěkný fotečky :) ,ta poslední s tou sklecičkou je něco :lol: :lol:

_________________
Dneska je lepší nic neříkat,během vteřiny se dá zblbnout a zkazit všechno :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Špuntík
OdeslatNapsal: 3.Říj.2010 - 15:01 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Čer.2010 - 19:07
Příspěvky: 31
Díky moc :-)
S tou skleničkou je to vždykcy psina. Vylezu paničce na stůl, tam najdu většinou skleničku (ikdyž už si ji začíná schovávat, ale na mě si jen tak nepřijde...), narvu si ji na hlavu a utíkám s ní po pokoji. Nejlepší je, když v tý skleničce najdu ještě trošku vody a naleju si ji na hlavu... fakt legrace :-) A ještě větší sranda je, když mě panička honí po pokoji, aby mi tu skleničku z hlavy sundala :cheesy:

Včera se stala fakt divná věc. Normálně tatínek moji paničky si mě chtěl vzít ven na procházku. No koukal jsem na něj nejdřív jak puk a co teprv jak na něj koukala panička :shock: (Ono totiž hned první seznámení s panem tatíkem asi před pár měsíci bylo, že jsem ho na přivítanou kousnul, tak on se mě od tý doby bál a vůbec mi nevěřil a díval se na mě jen přes klec....) No ale tak potom po několika hodinovém školení co a jak mi panička nandala kšíry a já jsem šel s panem taťkou ven. Musím říct, že jsem se fakt snažil, ani s paničkou venku nebývám takový dobrák. Potkali jsme jednu paní s dvěma malými holčičkami a tak jsem tý jedný vlezl pod sukýnku a polechtal ji na zadku :lol: To vám byla legrace :mrgreen: Pan tatík si to velice užil a dneska mě chce vzít znova :wink: Oni to mají s paničkou vyměněný, ona mu venčí tu černou masožravou obludu a mě venčí pan tatík.

Ale dneska už jedu zase domů, kde můžu zase všecko ničit a kousat a krást a rozbíjet... :twisted:

_________________
Špunt


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign