Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 11:04
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 28.Srp.2009 - 8:57 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Srp.2009 - 15:14
Příspěvky: 34
Narodil jsem se 10. 7. 2009, takže svět teprve poznávám. Když jsem byl úplné miminko, bydlel jsem na seně v králíkárně. Jednoho dne si pro mne přijela taková velká cizí slečna s cizím pánem. Slyšel jsem, jak mé bývalé paničce říká, že byly domluveny na samičce šampaňské, ale já jsem kluk a tchoř k tomu. Pak jsem jen cítil, jak se otevírá ta krabička ve které jsem byl podle množství čůránek a hovínek pěkně dlouho. Ani vodu a papání jsem tam neměl, ale to je jedno, konec stěžování si.
Vytáhla mne ruka té slečny. Slyšel jsem, jak jí pán říká "ale vždyť jsi chtěla holčičku". No, samozřějmě, hned jsem jí kousnul, jako aby věděla s kým má tu čest a abychom si vše vyjasnili hned na začátku. Pak jsem ale slyšel "podívej se jak je zlatej" :). Divím se, protože jsem byl celý mokrý od čůránek :oops: . Nicméně jsem již putoval do takového zapínacího pelíšku s nějakým super měkkým hadrem, do kterého se dalo parádně schovat. Ještě jsem slyšel, jak se ta cizí slečna vyptává co jsem dostával k papání, jestli jsem očkovaný a tak. Koukla se mi do kožíšku, jestli nemám svrab (ha, neměl jsem), do očíček a do oušek. No, pak nasedla do auta a už jsme jeli. Velmi rychle jsme ale zastavili u benzínky, kde jsem konečně dostal bumbání. Teda žízeň jsem měl pořádnou. Pán proti mne ze začátku něco namítal, slečna říkala: "viděl jsi, v čem byl? Já si ho musela vzít" Tak jsem si řekl, že jí budu mít rád, ale pána se mi podařilo kousnout tak, že mu tekla krev. Vtipné to ale přišlo jenom mně. Vytahali mne za kožíšek a syčeli na mne pořádně, jen co je pravda... Jenže já je měl na háku. Zívnutím jsem jim dal najevo, jak moc je mi to jejich syčení nepříjemné.Skončil jsem opět v tašce a jeli jsme celkem dlouho domů. Po cestě jsme měli nekolik přestávek, kdy mně slečna hladila, hrála si se mnou a dostával jsem masíčko a vodičku.
Když jsme dorazili k nim domů, zabydlel jsem se v kleci, která teda byla obrovská a plná překvapení. Hodinu jsem ji zkoumal. Pak jsem si došel na záchůdek z čehož měla slečna nesmírnou radost. Nechápu to, však to snad dělá každej, no ne?
Potom mne seznámila se psy. I když maj tak o 40 kilo víc než já, byli na mně hodní a něžní. Ale já jsem se jim taky snažil ukázat, že nejsem nějaká neškodná myš, tak jsem toho jednoho kousnul do pysku a zůstal mu tam viset. Když nad tím teď přemýšlím, můžu být rád, že mne nespolkl jako malinu, naopak mne má jako malé štěně.
No nic, ještě než skončím, chtěl jsem napsat, jak se vlastně jmenuji. Jméno jsem neměl. Panička byla připravená na holčičku, chtěla jí říkat Salome. Mně zkoušela říkat Samueli, Side a ještě nějak. Pak ale přišly tety na "čumandu" a panička jim říkala, že prý mám barvu tchoří a že jsem bandita či co. Předvedl jsem jim, jaká umím být demoliční četa a dostal jsem jméno Al Capone. Teda jako nechápu proč :twisted:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 28.Srp.2009 - 9:13 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Tééda to je dlouhý příběh :cheesy: Jsem se posmála i posteskla, že se opět našel "chovatel"(původní majitelka) co ví o fretkách houby :frown: Tak ať tě u paničky a pánečka čeká hezký a dlouhý život, už jenom v měkkých pelíškách a spoustou dobrotek :cheesy:

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 28.Srp.2009 - 9:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 7.Dub.2009 - 13:07
Příspěvky: 320
Bydliště: Slovensko Kopčany ( kúsok od Hodonína)
Jeeej to je super príbeh :D No teda až na ten začiatok :( Chudáčik malý ,ešte ,že ste si ho zobrali a že si drahého prehovorila :wink: Nie je nad šťastné konce ...tak prajeme malému banditovi krásny dlhý život u nových páníčkov :wink:

_________________
FERDÍK a KIKINKA & FREDÁNEK a JESSIENKA
http://adrianavalachovicova.rajce.idnes.cz/
http://fretihafi.estranky.cz/
http://www.youtube.com/user/adina936


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 28.Srp.2009 - 10:02 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Srp.2009 - 15:14
Příspěvky: 34
Děkujeme vám moc. No, já nikoho nepřemlouvala, já se neptala a paličatě si prosadila svou :) No, jinak jsem také začátečník, ale pilně studuji a když zjistím, že jsem udělala nějakou blbost, tchoříkovi se omlouvám. Například byl krmený kolínkama. Tak jsem mu je první den taky vařila. Nyní bych si za to nafackovala.

Vzkaz od bandity, právě jsem byl přistihnut při krádeži. Kousl jsem tetu, se kterou bydlíme dokrve a jsem za katrem. Sice umím na záchod, ale zatrest jsem posmolil klec hahaha.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 31.Srp.2009 - 18:32 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Srp.2009 - 15:14
Příspěvky: 34
Tak, jsem u paničky týden. Stalo se tu takových nových věcí. Tak zaprvé. Hned mne vzala za takovým zlým vousatým pánem, divně to tam smrdělo. Panička mi držela čumáček a ten pán na mne šahal, ale aby to nebylo všechno, představte si, píchl do mne nějakou ostrou věc a cosi mi ďobl. Auauau. No, kousnout se mi ho nepodařilo, ale hovínko jsem na něj vytlačil luxusní, to mi teda věřte.
Zadruhé, jedna teta, kterou s libostí koušu mne zradila a přivedla na čumandu další dva tchoříky. Takového obrovského, ale strašně hodného samce a kousavou samičku. Strašně jsem žárlil a tak jsem paničce udělal pár hovínek mimo záchůdek (i když samozřejmě vím, kam mám chodit, ale tohle si teda dovolily ty ženské dost :twisted: )
No, pěkně rostu, pěkně zlobím, prostě Al Capone, jak má být. Už umím otevřít všechny skříňky na které dosáhnu, klec otevřu během pár sekund, ale stejně tam moc nebývám. Taky se zvyšuje tolerance mé paničky, teda spíš maminy na bordel který tak rád dělám. Pche, nějaké komínky oblečení ve skříni? Není lepší srandy než to rozhrabat 8) . Jen ke kytkám se nemůžu dostat, ale já se časem dostanu, to si jako pište.
A na závěr, povedl se mi báječný vtip, stáhl jsem paničce ponožku z nohy když spala. Teda, to bylo srandy!!!
No nic, právě chytám další várku energie a jdu zvyšovat frustrační toleranci své paničky. Myslím, že vybrousím její trpělivost do dokonalosti a až příště bude nucena cestovat pražskou hromadnou dopravou, nebo se bude tlačit v dlouhé frontě u kasy, ani ji nenapadne rozčilovat se. Já jí ty nervy otužím :). Trpělivosti zdar!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 31.Srp.2009 - 18:46 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
:mrgreen: četla jsem to s velkým nadšením, ať dělá fretík další lumpárny, budu se těšit na další počteníčko...frtekám zdar :lol:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 2.Zář.2009 - 19:03 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Srp.2009 - 15:14
Příspěvky: 34
Tak to jsem já před týdnem :)


Přílohy:
S5003658.JPG
S5003658.JPG [ 147.07 KIB | Zobrazeno 2382 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 12.Zář.2009 - 15:48 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 7.Dub.2009 - 13:07
Příspěvky: 320
Bydliště: Slovensko Kopčany ( kúsok od Hodonína)
To je kláááásnýýýýý fletulínek :P :P :P

_________________
FERDÍK a KIKINKA & FREDÁNEK a JESSIENKA
http://adrianavalachovicova.rajce.idnes.cz/
http://fretihafi.estranky.cz/
http://www.youtube.com/user/adina936


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 25.Zář.2009 - 18:11 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Srp.2009 - 15:14
Příspěvky: 34
Tak, týden se s týdnem sešel a já jsem u paničky a pánička přes měsíc. Jé, to se událo věcí...

Po pár kousnutích mi došlo, že to vlastně nemá smysl, oni na mne vždycky zasyčeli a já musel na dobu neurčitou do arestu, tedy za katr do klece. Já Al Capone. Tak radši sekám latinu. Stává se ze mne pěkně rozmazlený a vymazlený klučina který ze všeho nejraději spinká paničce v klíně, jí z jejích rukou různé mlsky a páníčka kouše do botou a ponožek. Taky jsem se naučil dělat velmi smutný výraz, když mne náhodou zavřou do klece a pokud tento výraz nezabere, pouštím s roztomilým výrazem trucovní bobek mimo záchod, haha. Totéž dělám, když si pánička víc všímá pesanů a nebo těch dvou cizích freťourů, co se mi občas vetřou do teritoria. Kdo by se jim na to nevysmolil, že?

Rostu jako z vody. Nabírám sílu a už přeperu i toho velikého hovawarta. Minule radši odešel, když jsem ho mučil. To já se mu zakousnu do pysku ani mrknout okem nestačí. Sice jsem pak oslintaný, ale mně to strašně baví.

Páníček se páničce strašně směje, že je na mne opatrnější než na mimino, ale já si myslím, že je to jedině dobře, protože miluju její pozornost. Miluju procházky s ní a učím se chodit na vodítku. Je to třetí den kdy jsem pochopil, že se nemusím bát a na vodítku se plazit jako had, ale že můžu vesele poskakovat, strašit krtky v jejich krtincích, zahrábávat se do listí, trávy a podobně. Panička se se mnou nasměje.

Minule byla s její neteří na procházce. Šestiletá neteř chtěla také vést něco na vodítku a tak si na vlnu přivázala obrovského plastového dinosaura. Jenže si mne půjčila a paničce jej na vlně vrazila. Já jsem odtáhl tu malou holčinu do křoví a panička stála u cesty s tím dinosaurem. Když tu kolem jelo auto, nás publescentní osazenstvo nevidělo, ale na paničku s dinosaurem ano. Málem smíchy vypadli z auta. no, tak to je zatím vše. Všechny srdečně zdravím. Tchořům zdar!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 25.Zář.2009 - 20:01 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
:lol: :lol: Chudák panička :lol: :lol:

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 27.Zář.2009 - 17:07 
 E-mail  Profil

Registrován: 23.Srp.2009 - 15:14
Příspěvky: 34
Takže fajn. Včera si panička s páníčkem dovolili jít do hospody a představte si NECHALI MNE DOMA!!! Samotného a v kleci. Když odcházeli, šoupli mne tam a ani můj smutný výraz nepomohl. Chvíli jsem ležel v domečku, likvidoval kmen, který mám v kleci, ale pak jsem se zamyslel a vykoumal pomstu :idea: . Odhrabal jsem dečku do koutu, vysypal VŠECHNO ze záchodu (a to na něj umím chodit dobře) do toho jsem nasypal obsah misky a vodu. V té báječné kaši jsem se vyválel a zasvinil celou klec. Ha, to byla sranda :twisted: Jen nechápu, že pánička s páníkem nesdílejí můj smysl pro humor, ale to je jejich problém :P :twisted:
Panička se stoickým klidem prohlásila, že už se těší na mou pubertu. Udělám všechno proto, abych jí dal zapravdu :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Tchoříček aneb tady smrdím já :)
OdeslatNapsal: 27.Srp.2010 - 23:31 
 E-mail  Profil

Registrován: 27.Srp.2010 - 22:47
Příspěvky: 52
Chudáci páníčci.Vidim že máte stejnýho andílka jako jí :D


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign