Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 8:29
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 381 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 7.Úno.2008 - 15:14 
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: 9.Led.2008 - 16:49
Příspěvky: 40
Bydliště: Prha 10
A ještě by mě už docela dlouho zajímalo, kde máš všechny fretečky, když jich je tolik, vejdou se ti do bytu? A máš je nějak po klecích nebo všechny spolu?
Děkuji za odpověď, jen jsem zvědavá, jak se takové stádo dá zorganizovat :D

_________________
Dáda, Fitch, Šefi a Hagi


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 7.Úno.2008 - 17:14 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 23:50
Příspěvky: 30
Tak historka a la "bila pani" me pobavila a zaroven pripomnela moji obdobnou story...ovsem s papouchem...a od te doby mu rikam carovny a sebevrazedny (to je ale zase jina historka) papousek...jelikoz je to mrcha a taky se dokaze dostat z klece...tak ma na dvirkach takovou karabinu...aby se ji neco nestalo...kdyz tam nejsme...no jednoho krasneho dne sedim u stolu...coz je asi tak pul metru od jeji klece...a tak si tam s tim lomcovala...lomcovala a lomcovala...a najednou ticho...otocim se a Pipina (tak se jmenuje:)...sedi na jine kleci a svou klec ma i s karabinou zavrenou...do dneska jsem to nepobrala...a jeste na me koukala stylem..."to koukas...me zadna karabinka nezastavi":)...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 7.Úno.2008 - 18:27 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
mě by zajímalo, jak se vám všechny ty děti snesou?my měli 3 volně pobíhající po bytě, 3 kastráty a jedno mládě v klícce. nejprve bylo vše v pořádku, ale později... holky se spolu nesnesly, když se přiblížila pani Vata k Terině tak ta začala ječet :( pan Arnošt si nejprve hrál s oběma,víc s Vatou, potom začla Terina všechny terorizovat svým křikem až to došlo tak daleko, že pan Arnošt přestal jíst, dlouho jsme nevěděli proč ani doktor na to nemohl přijít a když už jsme ho pomalu oplakávali odvezli jsme Téru k našim a vrátila se nám všem chuť k jídlu...teď,ale začal pan Arnošt terorizovat pani Vatu, jak může tak jí zhryže, takže už si nehrajou, protože se ho bojí a utíká před nim i když si on chce vyjímečně hrát :( a malou Emu, tu nepřijali vůbec...tak by mě zajímalo jak se snášej ty vaše v tak veliký tlupě? :shock:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 8.Úno.2008 - 15:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Dado: fretule mam ve voliere venku a beru si je domu na hrani, nebo jsem s nima venku, jak kdy.. Volieru maji 1,5m x 3m a ted jim pridelavam dalsi cast, snad uz pristi tyden, uz jen chybi finalni upravy. Pak pribude jeste treti cast a pak ctvrta a bude to celkem 6x3m rozdelene na casti, protoze mam rijne samce, kteri se nesnesou.

Bara: me fretky se celkem snesou, dokud nemaji samci riji.. Pak je musim oddelovat, protoze se kousou a maji rozkousany zada. :(
Jinak ale musim oddelovat moji nejstarsi, ta nesnese nikoho, samicky vrazdi, samce obcas taky, kdyz si to nechaji libit. Jeji dcera se s ni taky moc nesnese s jinyma fretkama, ale kdyz behaji po voliere, pak je to ok, rvou se mezi sebou jedine v prepravce a nebo pokud maji mladata, tak si je brani a bouri v nich hormony :? ale jinak to jde, do ted jich behalo ve volce 16 a opravdu to slo. Jen kluci prisli do rije a holku jdou taky, takze uz musim oddelovat..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 8.Úno.2008 - 15:54 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 16:36
Příspěvky: 59
Bydliště: Děčín
tak to máš dobrý...taky bych chtěla,aby se moje i když maličké stádo mělo rádo :cry:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 8.Úno.2008 - 16:30 
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: 9.Led.2008 - 16:49
Příspěvky: 40
Bydliště: Prha 10
Téda Yasmin obdivuju tě, tolik freteček. Mě stačí jeden raubíř, ale je fakt, že ho mám doma a můžu všude, tak toho využívá :lol:

_________________
Dáda, Fitch, Šefi a Hagi


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 12:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Pokud clovek neco chce, tak to zvladne 8)
My jsme ted byli v Polsku - jela jsem se 13ti fretulkama vlakem a sama 8) A taky to slo, proste da se dost veci..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 12:41 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 23:50
Příspěvky: 30
Ty jo....tak to jsi teda dobra...:)...a jak fretule dopadly?...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 14:34 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Akorat Kabultan - 1.misto Adult male light, Gwendolyn 3.místo adult female spotted, Krupicka 1.misto adult female light, Vanilka 2.misto adult female light. A mame chovnost, jenze vlastne jeste nevime jakou - bodovani bude zverejneny pak na strankach klubu.
Pak jsme taky trosku "blbli" a zasoutezili jsme si v hrach :) tam mela Gweny 1.misto v rourach a kluci (Silver a Kaby) se tusim umistili ve "stojce" na cas - 2 a 3 :) byla to celkem sranda.. Dlabali jsme vajicka, pili mlicko, stali na cas a roury taky na cas a prekazkova draha :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 15:26 
 Profil

Registrován: 2.Led.2008 - 13:33
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
tak to VELKÁ GRATULACE k parádním místům :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 15:42 
  Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 23:50
Příspěvky: 30
To je krasny...gratulujeme...:)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 16:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Diky! :wink:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11.Úno.2008 - 23:20 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 18.Led.2008 - 11:39
Příspěvky: 24
Yasmin, blahoželám ti k ďalšiemu zbieraniu pohárov a titulov.

Len dúfam že si svojimi fretkami nikoho v Poľsku ECE nenakazila, keďže si si po výstave v Modre ani nedala urobiť rozbory.

Pre ostatných: kvalita chovu (čohokoľvek) nie je daná počtom úspechov na výstavách.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 12.Úno.2008 - 22:44 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Johana: ano a nakazila jsem taky vsechny okolo v modre, ze? :roll: v polsku bylo dost fretek z modre.
Madari rikaji, ze se ECE neda rozpoznat. Kamaradka rika, ze kdyz udelas fretkam testy a nejsou pozitivni, tak druhy den byt muzou - zalezi zda se to ukaze. A spousta takovych tvrzeni..
Sorry tobe nemusim rikat co jsem udelala ci neudelala.

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 12.Úno.2008 - 22:53 
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: 18.Led.2008 - 11:39
Příspěvky: 24
Yasmin, mne nemusíš skutočne hovoriť vôbec nič. To čo robíš hovorí za teba! A mimochodom: akceptujem vyjadrenia VFU Brno, nie kamarátov.....a ak Maďari hovoria, že ECE sa nedá rozpoznať (mimochodom ktorí Maďari? Chovatelia, alebo skúsení vetovia?) tak možno len preto, že nemajú príslušné vybavenie...ani SR ho nemá, diagnostiku robí zatiaľ len VFU Brno ČR....aj pre slovenské fretky....


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 381 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign