Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 11:06
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 13:31 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
Kamilka1 napsal:
Ahoj Jordi a Barvajzi,
chtěla jsem se jen zeptat na takovou věc...
Objednala jsem u vás zboží za asi 1900Kč a zaškrtla jsem, že to chci dodat českou poštou a zaplatím to převodem. Na e-mail mi přišlo potvrzení, že objednávka je u vás, ale nejsem si jistá, jestli to už je i výzva k platbě?
Vím, že u této možnosti je tam napsáno, že mi přijde právě nějaký mail, až budete mít zkompletované to zboží, abych to zaplatila, ale nic takového mi nepřišlo, tak jsem si nebyla jistá, jestli platit nebo ne.
Každopádně by se mi to zboží (hlavně granulky) už hodily, tak mě zajímá, v jakém je to stádiu?
Chápu, že je čas dovolených, tak nechci nijak prudit, je to spíš zvědavost :)
Mockrát děkuju, Kamilka (Kamilka1@seznam.cz - uvedené v objednávce)


To bylo automaticky generované potvrzení příjmu objednávky. Email s výzvou k platbě ve Vašem konkrétním případě obdržíte dnes. Čekalo se tam na nějaké zboží, které nebylo v čase objednávky skladem, myslím že Ferret Complete. Obvykle o chybějícím zboží zákazníka informujeme, zde k tomu zřejmě nedošlo, takže se omlouváme.

_________________
Barvajz Trpitel - nejlepší fretka je plyšová a ryšavá.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 18.Črc.2008 - 14:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:wink: Tak Ván chceme poděkovat chobotnička k nám dorazila v pořádku,,fotky budou co nejdříve a též Vám moc děkujeme za dárek :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 23.Črc.2008 - 9:50 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Přídávám poděkování - oba balíky došly v pořádku, kluci mají velikou radost (k mému neštěstí z krabic, které byly okolo) :-) ale aspoň že tu radost mají... hned to se mnou všechno vybalovali a zkoumali, očuchávali a prolejzali :-D
Za milý dáreček děkuji, na mlsky si už zvykli oba kluci, takže dneska ráno vylezli a už chtěli dobrůtku... :-D
Jen tedy přidám poznámku k české poště... sice to bylo hned druhý den u nás, ale balíky za 2000 dali sousedce. Takže tam dnes zavolám a zprdnu je :-)
Fotečky s hračkama a tím vším udělám až budu mít lepší foťák :)
Kamilka, Chubby a Kamílek

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 23.Črc.2008 - 10:15 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
Na poště můžete nahlásit, že si nepřejeta aby zásilky nechávala u sousedů, jinak to je standardní postup. Pro ně tedy standardní, mně se to nelíbí, když mi to nechávají u sousedů.

To je ještě ten lepší případ, když to nechají u sousedů. My jsme si jednou objednali knížku z USA. I s poštovným to stálo asi 1500 Kč. Pošťačce to nevlezlo do schránky, tak to položila nahoru na schránky - tudíž přístupné komukoliv. Když jsem to tam viděl, tak by se ve mně krve nedořezal. A kdyby to někdo ukradl, tak by mu to asi ani k ničemu nebylo, protože najít někoho, koho zajímá genetika zebřiček by asi byl kumšt :-)

_________________
Barvajz Trpitel - nejlepší fretka je plyšová a ryšavá.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 23.Črc.2008 - 10:22 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Jojo... já vím...a to je právě to :( pro ně je to normální, ale v podtatě tím porušují listovní tajemství, nebo jak se tomu říká... Už zkouším volat do té pošty a pořádně jim to tam vytmavim :)
Dokonce si kvůli tomu ta paní sousedka zlomila nohu :( dostala baliky k sobě... (táta spal po noční, tak je nemohl převzít osobně...šla mu to říct později) a když mu to řekla, aby si pro ně přišel, tak po cestě zpátky uklouzla na chodbě (asi si tam nějakej chytrolín vyklepal mokrej deštník) a zlomila si chudák nohu :( takže pro dobrotu na žebrotu...
Koupím dneska nějakou čokošku a půjdu to vyžehlit :)

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 22:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
Velmi děkuji, balík došel v pořádku. Navíc hluboce smekám, vaše rychlost zpracování a odeslání objednávky je blesková. Navíc mé zkušennosti s poštou jsou víc než velmi dobré.
:P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 11:08 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
Děkujeme :-) Snažíme se, ale bohužel se vždy nedaří :-(

_________________
Barvajz Trpitel - nejlepší fretka je plyšová a ryšavá.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 20:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Taky se musím přidat a pochválit :oops: Balík mě došel dnes!byla to rychlost,žel já ho budu moct vybrat až příští týden :? jezdím do práce a o víkendu tam budu taky.Ach jo....už jsem se těšila že budeme vybalovat. :D Ale rychlost to byla úžasná!!!Díky moc! :mrgreen:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 4.Zář.2008 - 15:47 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Ahoj, v podstatě musím říct že s Českou poštou nemám špatné zkušenosti. Každý týden objednávám krmný hmyz a nikdy se mi nestalo, že by zásilka nebyla doručena. Jedná se o normální balíky. PPL mi také několikrát dovezlo zboží naprosto v pohodě, takže moje zkušenosti jsou v podstatě pozitivní. Když si uvědomím, že ulice na které bydlím probíhají stavitelské práce/dělá se nová pozemní komunikace/ tak mi balík vždy donesou až ke dveřím a to ručně, jelikož autem vjezd zakázán. Takže mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ale samozřejmě tím se jich nezastávám.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 8.Zář.2008 - 9:01 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
wilt, ono je to vždy JEN a JEN o lidech a jejich přístupu..někdo chodí do práce a někdo jen do zaměstnání...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 18.Lis.2008 - 10:34 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
měla bych dotaz - objednala jsem si zboží č.objednávky 20080971 ,jenže zapoměla sem napsat na objednávku tel.číslo. to číslo jsem poslala odpovědním mejlem .... jak to prosím vypadá s mojí objednávkou...fretulky hladoví :D :D
děkuji zdenka lehocká

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 18.Lis.2008 - 11:18 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
Dobrý den, dotazy ke konkrétním objednávkám řešíme pouze emailem na info @ pro-fretky.cz, nebo telefonicky na čísle 604 912 087 (Po až Pá, 9:00 - 17:00). U Vaší objednávky byl problém v chybějícím telefonním čísle, o této skutečnosti jste byla informována emailem. Zboží bude odesláno v nejbližší možný termín po obdržení tel. čísla, tj. dnes :-) Číslo jsme dostali ve čtvrtek v 17:40, což je dlouho poté, co odjela PPL. V pátek jsme PPLkou neposílali.

Obecně dochází k problémům, pokud zákazník neuvede funkční telefon nebo email, na který je schopen promptně reagovat. Často je třeba něco se zákazníkem ještě domluvit, upřesnit ap. Velký problém je, pokud zákazník neuvede telefon a uvede chybný email. Jen výjmečně se nám toto podaří odhalit, když například někdo místo @seznam.cz napíše @sezmam.cz. Pokud se ale zmýlí v nějaké méně známe doméně, napříkld má být qkř.cz a on napíše pkř.cz, tak na to nepřijdeme.

Opět obecně: V každém případě, pokud někomu nedojde do hodiny po odeslání objednávky email s potvrzením o přijaté objednávce, je lepší, když nám zavolá a tuto skutečnost nám oznámí. V takovém případě je pravděpodobné, že při objednávce nezadal email, nebo ho zadal chybný.

_________________
Barvajz Trpitel - nejlepší fretka je plyšová a ryšavá.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 24.Lis.2008 - 20:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Rychlost vyřízení obj. u Vás je ohromná!To musím pochválit ale už nechválím českou poštu :evil: :evil: neměla jsem čas kvůli práci si vybrat balíček a tak jsem si ho vybrala dnes. :wink: Bohužel balíček byl poničený!Krybyce byla totálně polámaná!Rozbytá,roztrhaná a taky páska odlepená...no děs! :evil: :evil: Uvažuji že už si nebudu nechávat posílat balíčky českou poštou.její služby jsou opravdu hrozné! :o Pochybuji že vy by jste zabalily zboží do rozbyté krabice a totálně špatně zalepené(odlepené),kdyby ji otočily tak zboží se vysype ven.Když jsem začala nadávat na poště tak byli úplně bez zájmu .
Jinak musím pochválit ještě jednou rychlost z Vaší strany a poděkovat za dáreček! :oops: :D :cheesy:

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 24.Lis.2008 - 22:05 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
Děkujeme za pochvalu :-) Samozřejmě, že každý balíček od nás odchází v pořádku, řádně zabalený, zalepený a většinou převázaný (u zásilek ČP). Zároveň se snažíme minimalizovat poškození způsobené přepravními firmami, nejrůznějšími "vychytávkami" při balení, které zde nechci jmenovat, protože nechci radit případné, zvýdavé konkurenci :-). Pošlete mi prosím soukromou zprávou číslo objednávky, abychom mohli prověřit jestli je možné u Vámi objednaného zboží do budoucna něco vylepšit, za účelem větší odolnosti proti nehezkému zacházení přepravci.

_________________
Barvajz Trpitel - nejlepší fretka je plyšová a ryšavá.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Způsob doručování zboží
OdeslatNapsal: 6.Kvě.2009 - 11:50 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 7.Dub.2009 - 13:07
Příspěvky: 320
Bydliště: Slovensko Kopčany ( kúsok od Hodonína)
Frodíku ,chcela by som sa poďakovať za rýchle dodanie zásielky na Slovensko. :lol: Ani som nedúfala,že to bude tak rýchlo ,keďže medzitým bol aj predĺžený víkend. Moje freťulky boli nadšené keď dostali svoje obľúbené granulky TF a do hamaky,ktorú dostali k nim zadarmo okamžite zaľahli. :wink: A zároveň chcem poďakovať za veľmi ústretové jednanie z vašej strany.

_________________
FERDÍK a KIKINKA & FREDÁNEK a JESSIENKA
http://adrianavalachovicova.rajce.idnes.cz/
http://fretihafi.estranky.cz/
http://www.youtube.com/user/adina936


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign