Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 16.Črc.2024 - 5:43
Registrovat | Pravidla | FAQ
Stránka pravidel
Kategorie pravidel
1. Žádné osobní útoky, ani narážky
2. Žádné reakce na osobní útoky, ani narážky
3. Nehledejte za vším osobní útok
4. Chceme být nezávislí
5. Nebuďte nepříjemí k nováčkům prosím
6. Toto fórum má i historii :-)
7. Nekažte nám práci

 

Kategorie pravidel

» 1. Žádné osobní útoky, ani narážky
Jsme plně odhodláni zabránit tomu, aby se i na našem fóru šířila špatná nálada. Vyhrazujeme si právo smazat, bez předchozího upozornění část příspěvku, nebo celý příspěvek, který je vůči komukoliv urážlivý, agresivní, či jinak kontroverzní ap. Děkujeme Vám, že zatím toto pravidlo dodržujete.

Nahoru

» 2. Žádné reakce na osobní útoky, ani narážky
Pokud máte pocit, že na vás někdo útočí, nebo se vás jinak dotkl. Oznamte nám to. Je-li Váš dojem pravdivý, potom inkriminovaný příspěvěk rádi smažeme nebo upravíme. Máte-li potřebu daný spor řešit s původcem, učiňte tak prosím soukromou zpávou, mailem, nebo přes ICQ.

Nahoru

» 3. Nehledejte za vším osobní útok
Většina konfliktů vzniká z nedorozumění, kdy na zcela nevině míněnou větu nebo poznámku, někdo jiný zareaguje jako na osobní útok. Uvědomte si, že každý není rozený spisovatel a neumí své myšlenky vyjádřit přesně tak jak je myslí. Často si lidé ani neuvědomí, že by se určitá poznámka mohla někoho dotknout.
Někteří lidé jsou si toho vědomi a tak přemýšlí nad každým slovem, než je napíšou. Takový přispěvatel ale zažívá zcela jiné prožitky, než bychom si přáli. Chtěli bychom, aby se zde lidé cítili příjemně a uvolněně. Aby nemuseli obracet každé slovo desetkrát, než je napíší. Pomozte nám tím, že budete více tolerantní.

Nahoru

» 4. Chceme být nezávislí
Přestože jsme všichni (fretkaři a trpitelé :-) jedna velká rodina a většina z nás navštěvuje více fretkařských diskuzních fór, přejeme si, aby naše fórum bylo jako celek nezávislé. Aby dávalo úplný smysl samo o sobě. To znamená, že si nepřejeme, aby na dotaz jednoho diskutujícího odpověděl někdo jiný větou: „Tohle se řešilo tam a tam, na jiných fórech.“. To není věcná odpověď a naše fórum, stejně jako naši práci to znevažuje.

Nahoru

» 5. Nebuďte nepříjemí k nováčkům prosím
Pokud se někdo nový zeptá na něco, co se u nás již v minulosti řešilo, napište mu prosím soukromou zprávu s informací, ve kterém vláknu nalezne odpověď. Odkažte jej na následující bod našich pravidel. Buďte k němu prosím milí, nováčkům nemusí být zcela zřejmá struktura fóra a nemusí jim být jasné kde mají co hledat.

Nahoru

» 6. Toto fórum má i historii :-)
Hledáte-li odpověď na nějakou otázku, pokuste se ji nejprve nalézt sami, možná se o tom zde již dříve mluvilo. Pokud vás někdo upozorní na to, že odpověď na váš dotaz již někde je, pokud ji naleznete a plně vás uspokojí, potom svůj původní dotaz prosím smažte.

Nahoru

» 7. Nekažte nám práci
Toto fórum, stejně jako ostatní naše fretčí weby vytváříme ve svém volném čase, zdarma a s vynaložením značného úsilí. Proto chceme, aby mělo smysl, tj. aby sem lidé chodili a aby zde diskutovali. V opačném případě přichází obrovské množství naší práce vniveč. Nepište sem tedy prosím příspěvky, které vyzývají návštěvníky k tomu, aby šli diskutovat na jiný web. Vyhrazujeme si právo, takové příspěvky mazat, bez předchozího upozornění.

NahoruPřeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign