Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 23.Dub.2024 - 10:01
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 13:19 
 E-mail  Profil

Registrován: 27.Črc.2008 - 13:09
Příspěvky: 5
Zdravim,
nedavno jsem si poridil moji prvni fretku a jeste k tomu ze zverimexu.Pani prodavacka mi rekla ze ma 3 -4 mesice,pote co ji mam ted doma tak hrozne kouse pomalu se neda ani pohladit nebo vzit do ruky,to je jeden z problemu.Asik nejvetsi problem je pro me to,ze i kdyz mela v obchode zachudek a byla na nej naucena tak u me doma v zachodku lezi a vykonava potrebu mimo zachudek,nevim jak ji to odnaucit doufam ze mi nekdo poradi,moc dekuji. :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 15:28 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
setiik, i přes její kousání jepotřeba se s fretkou mazlit a hrát si, aby si na tebezvykla...idealně mazlit po krmení a nebo když už je unavená...do toho záchůdku zkus dát bobík nebo trochou pomočeného stelivem, klidně i obojí...

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 16:22 
 E-mail  Profil

Registrován: 27.Črc.2008 - 13:09
Příspěvky: 5
jj budu to tak delat doufam ze se odnauci kousat a s tim zachodkem me to napadlo a a zkusil jsem to,celkem to zabira.Diky moc


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 20:34 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Když už jste tu nakously tak já mám dotaz na tebe jordi.Moje fretule lítá takřka celej den sem tam zaleze do klece aby se nadlábla a zase řádí jako pominutá.Už jednou jsi radil umazlit.To jaksi praktikuji ale ona to docela sabotuje.10minut my řádí na klímě kouše ale jen takové to chytnutí pak se na minutku uklidní a nechá se drbat no minuta proč a je to tu zase na novo.Moje ruce jsou po půlhodinovém mazlení jako jehelníček samá červená dubka, pak jí nechám zase chvilu blbnout a jde se zase na mazlačku a je to pokaždé stejné 10min boje minutu se nechá drbat a pořád dokola.Dneska má právě 10 týdnu.To její chytání mě nevadí je to jen trošku ale chci se zeptat dělám to dobře když je taková aktivistka a zvládne celej den lítat.Moc dík za odpověd.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 20:39 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Čiki :-) děláš to správně :lol: jenže tohle je prostě mládě...To nemá čas se mazlit :-) To chce kousat, běhat a hrát si...Je to miminko..Ber to jako dítě...Musí dospět, ale dál jí mazli a nevzdávej to. Zkus jí mazlit, třeba když uvidíš, že e probudila, sice to bude jan chvíli, ale aspoň tak si to nachvíli užiješ, já tak začínala s Kiminkou, teď je to moje "líbačka" :lol: A to jí bylo už 5 měsíců, když k nám přišla...Byla pořád zavřená v kleci, předchozí majitele jí vůbec nepouštěli a nehladili...Ale taky sem tam kouše, když se moc rozdovádí nebo si chce hrát, i když je dospělá... :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 20:59 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Už když se vzbudí tak jí slyším až do ložnice jak tam řádí s hračkama a pak to je vypuštění dravé zvěře.Neboj nevzdám to je to fajn jak to pak vzdá a nechá se drbat .Je my jasmé že je to šidlo a chvilku neposedí no spíš nepoleží ale jen jsem se chtěla ujistit že pravydlo umazlit zvládám sice ne do spánku ale na chvilku jo a to ně těší.Jo taky venku to je mazel to i olizuje tváře a choulí se .Je to zlatíčko.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 21:34 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Tak tak, mládě se mazlit moc nechce, akorát objevilo, pružnost svého těla, nabývající rychlost, a s každým pokusem jistější skok, tak toho chce patřičně využít. :)

Taky mám takovou jednu doma :cheesy: čistit záchodky s fretkou zápasící s lopatkou je úžas. Vezmeš lopaktu, nabereš bobky, setřeseš fretku. Znovu nabereš tytéž bobky, vyhodíš fretku z wc druhou rukou, protřeseš lopatku. Opět vyhodíš fretku ze záchoda, Mezitím ti z lopatky spadne to, co tam bylo, tak zase vyhodíš fretku a nabereš opět to, co spadlo do záchoda. Vyhodíš fretku ze záchoda, nabereš bobky, odtrhneš fretku ze své paty, protřepeš lopatku. Znovu vyhodíš fretku ze záchoda, mezitím se ti konečně podaří obsah lopatky vyhodit do pytlíku. Odtrhneš fretku od palce na své noze, nabereš bobky ze záchoda, střepeš fretku z lopatky a vyhodíš ze záchoda.... No nebudu to natahovat :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 27.Črc.2008 - 21:43 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
:cheesy: :cheesy: :cheesy: a to byla ta nejkratší verze, že jo :lol:.
Fluffy taky moc mazlit nechce. Zkoumá byt a zatím neprobádané území - obyčejně jí lovim na dně vestavěné skříně, dnes už na límci pověšeného kabátku. :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 7:48 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Jordi:Jojo a nejlepší na tom wc je to, když e ti tam nahrnou všichni čtyři...jeden bojuje s košem a kouká "co je tam dobrého" a další tři se momentálně dožadují lopatky plné bobíků :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 10:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
Koukám, že máme všechny stejné zkušenosti :-D hehe... taky stále bojuju... když Chubby zkoumá, co mu to tam v tom voňavém záchůdku hrabu, tak mě Kamílek zezadu morduje patu nebo zadek :-D a když už Chubby dá pokoj, tak vím, že mi za zády sere do koutu na koberec, jenže než setřesu Kamílka z nohy a hodím bobek z lopatky do pytlíku, tak na koberci je už hromádka bobků na truc... "Jo, tak ty mi budeš čistit záchůdek, jo? Tak to teda ne... já ti ukážu, kde já tě mám... tady... tady je můj záchod a teď si to ukliď!" tak tohle je pohled, který Chubby umí vykouzlit po vyrobení bobíku za mejma zádama... :-D jsou to kluci kulišácký... ale co, bobky nebobky... miluju je! :-)

PS: Chubby je taky takovej pošuk, pořád by se jen pral a tak, ale neboj, časem se začne mazlit... občas už i teď za mnou přijde, pošmajchlí mě (asi tak 20sekund) a zase běží kousnout Kamílka :-D

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 11:14 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Kami, tak takhle nějak je to fakt u nás.... jako nad čistým WC neprotestují, jsou jedinci kteří by do nevybraného wc nešli (Viky) ale stejně... běda jak udělám něco, co se nelíbí jim... Jenny mi tak slila notebook vodou, převrhla těžkou vázu se slunečnicí... že jsem si dovolila ji poprvé ze stolu sundat...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 17:16 
 E-mail  Profil

Registrován: 27.Črc.2008 - 13:09
Příspěvky: 5
Chtel jsem se zeptat,jak tak moc kouse ta moje Nicol,tak jsem se rozhodl jsi vzit rukavice,poradne hrube :P vadi to nejak?nebo bych nemel pouzivat rukavice?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 17:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
Rukavice neé, je potřeba jí brát opravdu holýma rukama, aby si na ten kontakt zvykla, aby věděla, že ruce jí neublíží. Z ruky jí chce krmit a dávat pamlsky - do těhle se přeci nekouše - to ona časem pochopí :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 17:35 
 E-mail  Profil

Registrován: 27.Črc.2008 - 13:09
Příspěvky: 5
cetl jsem si ted na foru ze je dobre kdyz ona kousne tak ji kousnout taky?ale nikde nepisou kde ji mam kousnout :P nevite to nekdo asi to zacnu praktikovat.Ono je to tezke bez rukavic,ja uz z ni mam strach :evil: :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: potrebuju poradit
OdeslatNapsal: 28.Črc.2008 - 18:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Opravdu vím jak je to asi děsné.My tedy v pubertě nejsme že by měla kousat.Ale měly jsme žaludeční problémy a jelikož byla hladová tak piraně se mohla jít zahrabat.To bylo sice jen jeden den ale i tak ruku jsem měla krvavou.Druhí den ale po tom co odemně dostala asi po 4 z ruky dvě granulky tak bylo vydět zlepšení že už se rozhodovala jestli kousne nebo ne.I já uvažovala o rukavici ale jak tu bylo psané fakt to nemá cenu a ani já jí tenkrát nepooužila.Vyddrž bude dobře.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign