Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Dub.2024 - 13:53
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 13.Led.2008 - 0:17 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
No to asi bude záležet od toho, jestli maso jí nebo ne a podle toho bude jíst určité druhy konzerv. Moje fretky maso jedí akorát holky a kluk mě s tím posílal do háje až teď v poslední době se nechal ukecat ale i tak toho masa nesní moc. Za to holky se můžou po masu utlouct. :wink: On hlavně granule, ani zeleninu moc nemusí, holky zase jo. :wink: :lol:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 13.Led.2008 - 0:28 
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 9:01
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Tak maso u nás nejí nikdo. Maximálně sem tam vařený kuře, ale to fakt málokdy, když maj dietu a nic jinýho jim nezbejvá. Ale ShinyCat maj rádi všichni :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 14.Led.2008 - 15:16 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Me se teda po mase muzou vyslovene pos... ;) Moc jim chutna a nikdy ho neodmitnou :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 14.Led.2008 - 15:27 
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 9:01
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Já když jim nabídnu syrový hovězí nebo kuřecí, tak se na mě koukaj stylem, že je chci otrávit. Vařený kuře fakt jenom v nouzi, když si maj vybrat, jestli umřou hlady, nebo to sežerou... vařený hovězí taky nechtěj. Maso je spíš trest :) jednou jsem jim dokonce dala před čumáček kousek kuřecí nebo krůtí šunky, chtěla jsem vidět reakci.... čmuchli a naštvaně se vzdálili, bez šunky :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 14.Led.2008 - 15:42 
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Led.2008 - 12:47
Příspěvky: 4
Bydliště: Šenov u Ostravy
já jsem zkoušela tomu našemu nabídnout i masíčko z kozla...ani náhodou :lol: ,čichl a šel pryč, o žádné maso ani vařené-nevařené nemá zájem...to musí být v povaze...mamky fretˇák zas miluje kuřecí masíčko,ten se snad jednou naučí i otevírat mražák aby se k tomu dostal :lol:

_________________
Lenka+Locitko


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 14.Led.2008 - 16:47 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 21:03
Příspěvky: 160
Bydliště: Fiľakovo,Slovensko
Moji sú či už za šunkou ,ale hlavne za masom ako posadnutí :lol: A to hlavne samička Quinzi.
No napr. samci Quilas a Fredy musia mat na maso náladu, najviac zbožnujú oblizovat krv a podobné veci z tej umelej blbosti na ktorom býva kura položené, tak to ked im chcem zobrat tak koniec sveta :lol: :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 17.Led.2008 - 14:03 
 Profil

Registrován: 2.Led.2008 - 13:33
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
Tak u nás vede jednoznačně syrové hovězí, kuřecí a ryba. Za to na Shiny Cat mi kašle, Rafiné to samý, to jen občas oblíže z masíčka šťávu a pryč :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 17.Led.2008 - 15:49 
 Profil

Registrován: 17.Led.2008 - 15:44
Příspěvky: 1
Nedávno jsem viděla na netu konzervy Almo Nature, jedná se o BIO výrobek pro kočky. Někdo se zmínil, že jeho fretka, ačkoli odmítala jíst jakékoli konzervy, tuhle Almo Nature snědla s velkou chutí.
Mám taky 4 fretky odmítající konzervy, ale tohle mám v plánu na ně zkusit. V nejhorším to daruji kocourovi od tchánů. :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.Led.2008 - 0:13 
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: 9.Led.2008 - 16:49
Příspěvky: 40
Bydliště: Prha 10
Taky jsem si Almao Nature objednala, má ho Majda v obchůdku. Můj freťák mi taky na masíčko prdí, ale po tom co někdo, jak Mirim píše, psal, že tohle jeho fretka snědla, tak jsem se taky rozhodla to vyzkoušet :)

_________________
Dáda, Fitch, Šefi a Hagi


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 27.Led.2008 - 18:06 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 19.Led.2008 - 20:22
Příspěvky: 36
Když to tu pročítám,tak zjišťuji,že ne jen ta naše tchořice nežere maso,ovoce má ráda ale maso do papuly nevezme ani syrové,ani vařené,krmíme granulema Premium od ferret food(ty jsem tu nenašla,tak ani nevím zda jsou kvalitní,pokud ne najedeme na něco jiného,když je tu ten internetový obchůdek),konzervy se ani nedotkla :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 27.Led.2008 - 19:07 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Co jsem vyčetla a vypozorovala, často se stává to, že mláďátka konzervy a syrové maso papaj, ale později, skoro ze dne na den, se rozhodnou, že už to nechtějí. Není to pravidlo, moje zkušenosti jsou takové. Ke konzervám a masu se vracejí samičky v období březosti, alespoň ty moje. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 27.Led.2008 - 19:57 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  Profil

Registrován: 16.Led.2008 - 0:50
Příspěvky: 43
Bydliště: Nitra
ani moje freťule nechcú už jesť mäso, tá staršia vôbec čo ju mám nezjedla ani kúsok, zato mladšia šery tá ho jedla asi do 8 mesiaca, ale potom zo dňa na deň ho už nechcela papať, len si ho zobrala schovať do svojho kútika, tak sme na granulách merlin a royal cannin.
vyskúšali sme viacero značiek a tieto dve im najviac chutia.

_________________
http://picasaweb.google.cz/amberanr


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 28.Led.2008 - 11:07 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Tak moji kluci na masíčko neprdí, dostávají syrové kuřecí, ale jen to, ryba ani hovězí jim celkem nejde, něco pozřou, ale tak jen aby se neřeklo. A konzervami od Vitakraftu taky pohrdli

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 5.Úno.2008 - 16:52 
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 4.Úno.2008 - 17:09
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha
Já tak závidím všem, kterým jejich fretečky papkaj konzervičky. Ti naši si dají opravdu jen tak jednou za týden např. Shiny Cat (krocan) a snažím se jim dávat vývar z prsíček. To ale dopadá tak, že vysosají vývar a maso si můžu sníst já. Někdy se Teddy splete a zbaští ho, ale Missy by radši nejedla, než aby musela pozřít vařené maso :)
Nejvíc jim asi chutnají granule, nebo granule pokapané vodou, či granule s vývarem. Značka Ferret Complete a ty Shiny Cat.
Tu konzervičku Almo nature jsem jim zkoušela, ale ten vyčítavý pohled stylu - nás snad chceš otrávit ne?! - tak jsem to už radši nezkušela. Konzervičky ale tak jako tak téměř nechtějí. Syrové maso už vůbec ne a ostatní konzervy do nich nedostanu ani heverem :D
Dobrovolně si ale dají meloun, hrozno (bez pecek) a po pomelu se může Missynka utlouct.

_________________
Leyla


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 5.Úno.2008 - 17:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Tak to ja ted davala o vikendu kapsicku Iams Flo a ta se mohla pretrhnout - jakmile ji ucitila, behala za mnou - honom! honem! dej to sem! :lol:
Xavy si taky rada posusnala.. :)
U nas vedou konzervy a kapsicky uplne na maximum, kdyz jsou holky brezi, nebo papkaji s mladatama :D

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign