Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 19.Dub.2024 - 20:43
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pití
OdeslatNapsal: 22.Čer.2011 - 11:11 
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Čer.2011 - 10:31
Příspěvky: 2
Beruška... napsal:
Lejla napsal:
Ahojky, potřebovala bych také poradit. Moje fretečka taky nechce vůbec pít. Je malinká, má 7týdnů. ještě jsem ji neviděla přes den pít. Baští moc pěkně, je hravá, stesk už ji asi taky přešel ale příjde mi že vůbec nepije. :( Dávám ji masíčko a granulky. Od původního majitele byla naučená mít vodu jakoby v mase. Nevím jak ji mám naučit pít z napáječky. Z mističky to taky nechce a vždy vodu rozlije. Bojím se o ni, tak už jsem ji tu vodu radši taky dala i do toho maska.


Muj fretak pil ze zacatku z napajecky, ale napajecka nam zacala asi po 2mesicich tect, tak jsem mu koupila nerez misticku s drzakem na klec. Je super, jsem s ni moc spokojena a i cena byla dobra - 47Kc. Zdalo se mi, ze z te napajecky nepije, ale jak dostal misticku, tak vidim, jak voda ubyva :-) zkus a uvidis :D



Mám pro ni právě 2 takové mističky na granulky a na masíčko. asi teda přikoupím ještě jednu. Moje dřívější fretečka byla právě na napáječku zvyklá.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign