Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 20:55
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 11.Dub.2010 - 19:07 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Led.2008 - 21:15
Příspěvky: 224
Bydliště: Ostrava nebo Stará ves u Bílovce
boža napsal:
s oběma !! ale jestli jsi z Ostravy, tak pochybuju že některý  tamější lékař je schopen odhalit zánět dělohy
a ještě nechápu, proč není tvuj samec kastrovaný, měla bys o mnoho méně starostí.


Božo, to, že to nezvládnou všichni veti, opravdu neznamená, že to nezvládne žádný. Asi se budeš divit, ale ani my ostraváci tu nemáme špatné vety. Nemáme takové kapacity jako je třeba Jekl, ale zato jsou naši veterináři schopní se Jekla veřejně zeptat na to, co neví a zařídit se podle toho.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 11.Dub.2010 - 19:15 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Takový je podle mých zkušeností jen jeden v celé Ostravě. Já už řešila tolik zanedbaných a poškozených fretek veterináři z Ostravy, že jsem hodně skeptická, co se veterinární péče v tomhle regionu týče. Nikomu nenutím Jekla, já osobně k němu jdu jen v těch uplně nejhorších případech. Znám hodně vetů fakt dobrých, fretek znalých, ale v Ostravě je ta situace prostě mizerná.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 12.Dub.2010 - 0:02 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Led.2008 - 21:15
Příspěvky: 224
Bydliště: Ostrava nebo Stará ves u Bílovce
boža napsal:
Takový je podle mých zkušeností jen jeden v celé Ostravě. Já už řešila tolik zanedbaných a poškozených fretek veterináři z Ostravy, že jsem hodně skeptická, co se veterinární péče v tomhle regionu týče. Nikomu nenutím Jekla, já osobně k němu jdu jen v těch uplně nejhorších případech. Znám hodně vetů fakt dobrých, fretek znalých, ale v Ostravě je ta situace prostě mizerná.


Já mám jiný názor. Sama tady k veterináři chodím a až na pár výjimek, které se najdou všude, jsou všichni co znám (a že tu znám dost fretkařů - organizuju srazy) spokojeni i v případě razantnějších zákroků (např. právě záněty dělohy nebo třeba rekonstrukce pánve a zadní nohy po nechtěném zamáčknutí fretky). Nejsou samozřejmě dobří všichni, ale rozhodně je jich tu více než jeden.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 12.Dub.2010 - 8:06 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 30.Led.2008 - 22:22
Příspěvky: 315
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Tak to je dobře, že je situace lepší, než se mi z dálky jeví. Tak sem napiš , kdo je dobrý, at martas ví, kam jít. Dobrých vetů není nikdy dost, tak je potřeba o nich vědět.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 12.Dub.2010 - 23:42 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Led.2008 - 21:15
Příspěvky: 224
Bydliště: Ostrava nebo Stará ves u Bílovce
Myslím, že ti použitelní už tu byli několikrát vypsání, ale dobře.... (zákroky píši jen ty, o kterých vím od známých)
Klinika doktora Rašky (http://www.vetmed.cz/, na fretky je nejlepší jedna z doktorek, ne přímo Raška) - kastrace ok, zánět dělohy poznali, dali dokupy tu zamáčklou fretečku a nemá následky, léčba nachlazení
Saviola - (http://myveterina.webnode.cz/) kastrace ok, léčba nachlazení, léčba bolavého krku (afty v krku nebo co bylo) způsobující nechutenství
Staňa (http://www.vetpark.eu/) - kastrace ok, ošetřování útulkových fretek
Dvořák (Dolní 34, Ostrava nebo Stará ves u Bílovce - má dvě ordinace) - zatím jen očkování, ale vypadá dobře, prý fretky choval


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 13.Dub.2010 - 20:48 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 18:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Ostrava
Já jsem spokojená s ordinací MvDr. Rašky, bohužel si nemůžu vzpomenout na jméno doktorky, ale věděla toho nejvíc ze všech doktorů. My jsme si v této ordinaci prošli čtyřma kastracema, několika střevníma virozama, otravou, měla jsem zde hospitalizovanou samičku, péče na jedničku. Dále jsme řešili mrtvá mláďátka v děloze.. Pokud se jedná o akutní věc, jdu na tuto veterinu. S maličkostmi chodíme na veterinu ve Vítkovicích, zkušenosti s fretkami příliš velké nemají. Chodila bych k Raškovi se vším, ale hodně mi vadí dlouhá čekací doba, navíc mám zvířat více a nedokážu je převézt tramvají najednou, takže se třeba dvakrát vracím zpátky domů a to je pak ježdění na dva dny :|

_________________
Damián , Doruška , Draco a Dixie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 13.Dub.2010 - 22:54 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
Haňul do vítkovic, pokud myslíš veterínu u nádraží nešla ani na očkování, je to nejhnusnější a nejdražší veterína na které jsem kdy byla, jednou jsem tam šla s fenou (už ani nevím co mě k tomu přivedlo) měla krvavý průjem, tak jí ani neprohlídli a vyšetřil ji jen pohledem od stolu a ještě vypadal, že ho obtěžujeme(byl to víkend), pk jsem tam jela uspat našeho kocoura a podle výpisu jsem zjistila, že mu rovnou píchli injekci na zastavení srdce , takže tam fakt už nikdy, taky jsem tam byla 2x jak ještě ve sklepních prostorech fungoval útulek pro psi a to byl žalostný pohled

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 14.Dub.2010 - 9:54 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Já tam teda už dlouho nebyla, ale souhlas s Nonou, v útulku za dob, kdy ho měli jsme tam byli a fuj, byl to opravdu žalostný pohled :cry: Jezdili jsme tam se psem, ale jen do doby, než jsme objevili veterinu jednak blíž, druhak na úplně jiné úrovni přístupu a péče. Ale tak 10-no možná spíš už 15 let jsem tam už nebyla tak nevím, jestli se něco změnilo.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kastrovaná fretka a říjný samec??
OdeslatNapsal: 16.Dub.2010 - 21:02 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 18:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Ostrava
Nona - já tam chodím od doby co jsem se sem přistěhovala, příležitostně. Je to opravdu veterina u nádraží, kdysi tam býval i útulek (vím že jsem byla ještě prcek, vezli jsme tam nalezené štěně). Momentálně tam chodím se štěnětem - zánět močových cest. Ceny, se kterými jsem se tam setkala mi připadají nižší než u Rašky (ten podle mě drží prim ve výši cen, bohužel). Přístup mají citlivý, vybavení nic moc, fretkám příliš nerozumí, psům ano. Mám zkušenost se dvěma doktorkama - Gottwaldová a Tichá. O dalších doktorech nevím, nicméně s těma dvěma jsem celkem spokojená.

_________________
Damián , Doruška , Draco a Dixie


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign