Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Bře.2024 - 10:00
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zánět / špatná kastrace
OdeslatNapsal: 13.Čer.2014 - 16:39 
 E-mail  Profil

Registrován: 10.Úno.2011 - 22:47
Příspěvky: 14
Čaute, tak jsem tu po dlouhé době zase s dotazem ohledně říje mé Beušky :-( V roce 2011 jsem tu řešila, že byla nejspíše špatně vykastrována a opět říjila. Na rekastraci jsem se bála jít, protože to dost blbě nesla a prý by se ten kousíček co v ní nejspíš zůstal nemusel ani najít.. Tak jsme se nakonec po těžkém rozhodování rozhodli pro implantát suprelorin. Ten fungoval přes 3 roky doteď. A 5letá Bea opět začíná říjit (je to asi týden co jsem si všimla, že se jí začíná zvětšovat..). Chystám se s ní na veterinu, ale ráda bych se poradila s vámi zkušenými fretkaři, co by teď pro ni byla nejšetrnější volba vzhledem k věku, protože s veterináři co se týče fretek nemám nejlepší zkušenosti.. Mám čekat a doufat, že to třeba přejde samo? Nebo mám jít na injekci pregnylu a kdy? A nebo ji nechát zase píchnout ten suprelorin a kdy? A ten starý implantát ji tam nechají nebo to nějak vyříznou? :( Předem moc děkuji za vaše rady.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign