Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 14:39
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Agresivní freťatko...:(
OdeslatNapsal: 27.Srp.2012 - 18:10 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 27.Bře.2009 - 20:14
Příspěvky: 10
ahoj, Chtěla bych vías moc poprosit a o nějaké rady... Pořídila jsem si fretatko, samicku, ted jeji 9 tydnu a poridila jsem si ji pred tydnem.. ale malinka je strašně agresivní a sileně kouše, nejsem pomalu schopna jí ani vytahnout z klece, jakmile se priblizim ke kleci tak syci a kdyz ji chci vytahnou, nebo ji dat zradlo tak po me vyjizdi a je cela najezena. nevím si rady co s ní, snažím se jí vytahovat a hrat si s ni, ale je to celkem tezke kdyz na me v jednom kuse utoci.... urcite se nejedna o fretci hru, mela jsem fretku a vim jak vypada hra, a ona na me zcela zjevne utoci. Snazim se ji uplacet pamlaskama, ale nic nepomaha.... Nevím co mám dělat, tak prosím poradte mi...:(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Agresivní freťatko...:(
OdeslatNapsal: 29.Srp.2012 - 3:36 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 6.Úno.2010 - 1:16
Příspěvky: 7
Tak ja mam zkusenost s velkym montysem tomu je ted pres tri roky ale kdyz jsem ho dostala v 9 mesicich tak to se nedalo,,byl agresivni jako blazen ale proste jsem si rekla ze to dokazu a proste parkrat jsem mu ukazala ze ja jsem pan a ne on tak dostal pres pdrel a tim jsem to opakovala a nakonec to proste pochopil a vzdal a ted je to mazel k nezaplaceni ale trvalo to tristvrte roku:( a ted mam maleho fretaka jeste a mam jinej problem je malej asi 3 mesice ale je strasne agresivni co se tyce pamlsku uplnekj pitbul a nechci ale aby takovej byl a nevim zas co s timhle delat s tim jsem se jeste nesetkala,,:(kdyby nekdo vedel a mel zkusenost poradte prosim..dekuju


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Agresivní freťatko...:(
OdeslatNapsal: 11.Zář.2012 - 18:06 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 27.Bře.2009 - 20:14
Příspěvky: 10
ja jí vytahovala z klece s lyzarskou rukavici:-D .. ale tu už jsem odhodila, už si normalně hrajem....vždycky jak me hryzla silněji, tak valila do klece, pochopila to nastesti dost rychle a uz jen semtam omylem hryzne silneji kdyz je moc rozdovadena, takze uz je super:)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign