Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 23.Dub.2024 - 22:26
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 10.Bře.2009 - 13:18 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
:D :D :D :D :D :D a jinak Čiki taky gratuluji k novému přírůstku, ode dneška už je nás taky víc.Rovnou "z veteriny" šel Atˇulík k nám, jupíííí :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 10.Bře.2009 - 13:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Lenkask1 děkujeme a vám gratulujeme.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 11.Bře.2009 - 10:16 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Tak první obsáhlejší info.Matýsek je kastrovaném 11m kluk.Jinak mu říkáme Majdo.Dovezly jsme si ho od paní která ač nerada ale musela ho dát pryč jinak by Majda musel bít v malé kleci na balkoně a to ona pro něj nechtěla. Cestu kdo nového domova prospal na klíně.Seznamování s holkama nás moc překvapilo bylo to tak Rychlé že jsem se divila,po půl hodinové kvokačce spolu zalezly do pelíšku.Sice lítalo pár chlupů z Majdy ale ztráta jeho srsti byla mizivá.Ted už se tu jen kvoká jako ve slepičárně a je to pohoda.Majda má co dohánět prolézání trubkami mu moc ještě nejde ale den odedne se zlepšuje,taky neumí vyskočit na sedačku a zase jak z ní dolů ale dneska to poprvé zvládl sám takže úspěchy jsou vidět.Jinak na vet. Jsme dopadly dobře krom toho že má svrabík.No a holky ty jsou zatím v naprostém pořádku a tak doufám že už vše je za náma.Než vyrazíme na nějakou společnou akci jako je procházka s kamarádama podstoupí holky ještě jednou test na ece a to ale až v létě.Tak snad sem zase začnu častěji psát a budu se moct podělit i s váma jak se nám vede.Jinak nevím kdo my tu psal že konečně máme i kluka a bude veselo.Ano je to fajn dvě fretky jsou dobrá sranda ale tři je ještě větší čurina.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 11.Bře.2009 - 10:51 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Jsem psala já :D . A neboj Čiki, každou chvilku se nám narodí náš třetí miláček. Byla jsem se kouknout na jeho mamču a má stejné panděrko, jako já před porodem :D . Mám dvě adopce, ale jednu fretuli jsem si chtěla vypiplat od malinka a už se moc těšíme. Takže čurinu s třema fretulema taky poznáme :D . Zatím ahoj a drž nám palečky, at to u nás proběhne taky tak pohodově, jako u vás :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 15.Bře.2009 - 20:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Tak my jdeme informovat jak se nám vede.Celej tejden jsme učily Majdu na granulky jelikož jsem mu ten jeho hnus už nechtěla dát.Dneska překvapil a konečně je začal baštit tak nám udělal radost.Těm kdo nám poradily moc děkujeme zabralo to.Jinak u nás stále panuje kvokací nálada.Majda se taky naučil už seskakovat ze sedačky, nahoru mu to zatím stále nejde.Taky se už zdokonalil v prolézání trubek takže už se dostane i k hamance.Což bylo pro něj nadfretčí výkon ale marnej holky ho tam nechtěly pustit.Nakonec to Majda vzal po svém a otravuje je tak dlouho dokud to holky nevzdají a neutečou.Takže je šikulka vyčůraném.No a takhle se zdokonaluje ve všem takže dělá jen radost jinak pasta zatím nic je to asi první fretka co ju nechce ale neva on na to dojde.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 21.Bře.2009 - 21:07 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Tak jsme tu zase, no a jak se nám vlastně vede.Holky jsou stále v poho což mám radost. Žádné neduhy je zatím netrápí. Majda už začal baštit v pohodě i pastu no moc jí nedá ale jo už si i občas lízne.No a to naše vyskakování na sedačku nebo na kuchyňskou lavici už mu jde na jedničku.No jo chlapec snaživec a kam jdou holky on přece musí taky.Jinak je to u nás stále na pohodu Majda kvoká stále o sto šest holky už toho nechaly a občas se tu zaprdí no takže taková normální rodinka k pohledání.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 21.Bře.2009 - 21:10 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Čiki, jsem ráda, že je všem už dobře, doufám, že už konečně budete mít klid...A doufám, že tuhle větu už píšu naposledy :roll: Držíme všechny tlapy...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 22.Bře.2009 - 15:41 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Superka, tak to si uzivejte pohody :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 28.Bře.2009 - 9:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Týden utekl jako voda a my tu jsme zase aby jsme referovaly jak se nám vede.
V pátek Čiki absolvovala kontrolu srdíčka a je to v poho,ani se to nelepší a ani nehorší což mám radost.
Saša je přítulačka mazlivá a u ní se zatím nic neděje.No a Matýsek ten přešel s kvokací fáze do fáze prdění a věčného syčení na všechny a na všechno ale nekouše,problémy s baštou už jsme taky vyřešily a tak teď baští o sto šest.Jinak pastu ani jednu je to divná fretka,pamlsek jo ale jen občas a to mu ho musím hodit aby si ho ulovil,takže máme doma lovce.Děkujeme Zasmán za radu s baštou zabrala .Moc díky.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 28.Bře.2009 - 9:34 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Tak je malá změna .Já tu píšu jak Matýsek pastu né a ejhle, holky dostaly a on si přišel taky.A dal si.Asi my chtěl dneska udělat radost.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 28.Bře.2009 - 21:27 
 Profil

Registrován: 4.Úno.2008 - 12:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4
Já jsem dnes pročetla vlákno.
Teda, vy jste si na té veterině teda užili.
Moc přeji, aby už nebylo žádné zvracení, boličky a srdíčko bylo zdravé.
Statečná panička!

Četla jsem o Čiki, Sašence, Betty a Matýskovi, tak mi nějak teď chybí Betty.
Doufám, žese jí něco nestalo, v příspěvcích jsem se nic nedočetla.

Držím palečky ať jste všichni zdraví

(Ferenc, Kuba, Čenda, Artuš, Viktor, Jeníček)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 28.Bře.2009 - 21:31 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Bohužel Betty už mezi námi není.Není to ani v deníčku kvůli některým lidem ale pitvat to nebudu


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 28.Bře.2009 - 21:33 
 Profil

Registrován: 4.Úno.2008 - 12:46
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4
Aha, trochu jsem se toho bála. To mě moc moc mrzí :-(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 29.Bře.2009 - 9:01 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Tak Majda dnes baštil i sýrovou pastu.Začíná konečně bejt jako pravá fretka jen toho papiňáky dělá furt.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čiki a její boj
OdeslatNapsal: 31.Bře.2009 - 8:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Tak už jsme tu zase.Musím pochválit Matýska konečně baští i pasty,hurá.Jinak jsme stále zdraví a to nás moc těší.No a dneska jsem měla takové zamyšlení.Dcera neustále holky holky,což mě udivuje jaké mám doma fretule.Neustále je nosí dlachní furt by jim dávala kokinka.Samo že jejích kokinka.A oni si to nechají líbit a hlavně jí nekoušou a ani nikoho jiného což my tak dneska napadlo že dítě a fretka je ideální kombinace.Je to až k nevíře co si nechají líbit.jsou to miláčci.Čiki už za nedlouho bude u nás rok a nikdy jsem nezalitovala že jsem do nich šla.Jinak Matýsek ,sice mu říkáme taky holka,je naše cíta.Pokud má nakaděno v rožcích tak my to udělá mimo.Takže u nás se ted čistí víckrát denně.To by bylo asi tak vše a zase se brzy ozveme.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign