Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 27.Dub.2024 - 3:53
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: začínající chovatelé
OdeslatNapsal: 3.Črc.2009 - 22:52 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 15.Kvě.2009 - 16:20
Příspěvky: 17
Jsem taky začínající chovatel, takže bych neměla moc radit. Pořídila jsem si ročního nekastrovanýho kluka, který nebyl zvyklý na ruce. Hryzal do krve- taky jsem se tu ptala, co s ním. Nejlepší rady jsou ty "nesmíš se ho bát". To se snadno říká... Ale je to pravda. Začala jsem pomalu a pokaždé od něj odcházela od krve. Pomohly mi hry, kdy se ho dotýkám (jako že hladím) oběma rukama a tak rychle je střídám, že mě nestihne kousnout. Takže ho vlastně utahám svýma rukama. Teď jsme na tom tak, že když přijdu, oblizuje mi ruce a když náhodou kousne, místo abych ruku trhala od něj, cpu mu jí do tlamičky a to se mu moc nelíbí. Zjistil, že když mě kousne, je to nepříjemný i jemu, takže kousání je čím dál tím méně. Jinak Vám chci všem tímto poděkovat, že jste mi radili, ať to nevzdám- ještě nejsme tak daleko, abysme se dlouze mazlili, ale už mi vydrží v náručí a dovolím si (aniž bych přišla o oko) ho i pusinkovat na bříšku:)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: začínající chovatelé
OdeslatNapsal: 5.Črc.2009 - 12:57 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Čer.2009 - 18:12
Příspěvky: 9
Bydliště: Bratislava
[quote="Moni"]O tom zatřepání jsem už slyšela, ale tež to na něj moc neplatilo, no asi nezbývá než zkoušet a být trpělivá.

AHOJ! na moju frticku jednoznacne plati ked na nu fuuknes.silno hryzie, teba jej fuknut do tlamicky, nie moc silno iba aby si to vsimla.moja hned prestane.maa to ako trest ked vylezie na stol ked sa vyspinii vedla, atd.silno to pomaha a resektuje to.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: začínající chovatelé
OdeslatNapsal: 5.Črc.2009 - 22:00 
 E-mail  Profil

Registrován: 25.Čer.2009 - 20:59
Příspěvky: 8
Prázdniny nám začaly začlo být více času i trpělivosti a po tydnu je z něj o proti tomu co to bylo totalní milius co se aj hladit chvíli nechá, to jsem uplně hleděla. Jen doufám ze jsme k sobě prostě jen našli cestu a že nebude zase nemocný :-D tak díky moc za vše :-)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign