Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 13:17
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Meliss, naše třeštidlo!
OdeslatNapsal: 6.Lis.2013 - 17:06 
 E-mail  Profil

Registrován: 5.Lis.2013 - 15:29
Příspěvky: 2
Zdravím všechny freťulky a freťáčky! Píši za naší malou Meliss, které jsou 3 měsíce a je to pěkný rarášek. :) Jak to všechno začalo? Jednoduše! Už od mám kladný vztah ke zvířatům, a jelikož pocházím z rodinného domů měli jsme jich požehnaně. Fretka se mi líbila už kdysi, ale teprve nedávno se u mne projevil tento zájem na plno. Bylo to dáno hlavně tím, že jsme se s přítelem přestěhovali do bytu a ten mi přidal dost prázdný, neúplný. Toužila jsem po kamarádovi o kterého můžu pečovat a přibude trochu vzrušení v novém bytě. :) Oba jsme se po krátkém rozhodování shodli na fretce. Projížděli jsme informace na webu, až pozdě do noci a stále jsme věděli, že je pro nás ta pravá. Měli jsme několik vybraných fretek, ale buď byly v novém domově a jedna námi vybraná dokonce nebyla zvyklá na chlapy, takže přítele na prvním setkání bolestivě pokousala. Přišlo mi taky divné, že ji chovatelka krmila tučným salámem a levným kočičím krmivem z Tesca. Odjeli jsme tenkrát z pocitem, že se nám už asi nepoštěstí. Ale po příjezdu domů, nás čekalo velké překvapení. Jedna nejmenovaná chovatelka z nedaleka, nám psala, že má volnou holčičku, Melissku! Byla to láska na první pohled! Zůstala jediná ze čtyř sourozenců, kteří brzo po narození umřeli, její maminka ztratila mléko a tak byla dokrmovaná ručně. Nemohla jsem se dočkat toho dne, až si pro ní pojedeme, což bylo za pár dní, ale i tak to bylo k nepřečkání. Paní měla slušnou smečku a všichni vypadali zdravě a spokojeně, Melisska se vůbec nebála a zvědavě si nás prohlížela. Samozřejmě, že občas zlobí, ale je to jako dítě. K její nejoblíbenější hračce patří ruce a ponožky. :D Je to má první fretka a jsem za ní ráda. Člověk se s ní nikdy nenudí.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign