Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 24.Dub.2024 - 4:18
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Jak mám freťulku odnaučit a naučit určité věci ?
OdeslatNapsal: 13.Čer.2012 - 22:41 
 E-mail  Profil

Registrován: 2.Dub.2012 - 8:47
Příspěvky: 1
Ahojky měla bych jeden závažnější problém ... od sestry jsem dostala freťulku asi 5 let starou a oni jí moc nevěnovaly postupem času pozornost a moc jí ani z klece nepouštěli a protože mě kdysi jedna freťule umřela dostala jsem Meginku jako dárek ... A já jsem dělala vše proto abych si jí nějak ochočila a měla mě ráda má každý den čerstvou vodu + krmení klec čistou a spí vedle mě u postele ... ale přesto se mi nedaří si jí moc ochočit mám jí už asi 4 měsícem a pořád se dýl než 3 minuty nedokáže mazlit po chvilce se začne už cukat a atd. nevím co už mám dělat a pak mi z ničeho nic začala vyhrabávat květináče a koše květináče jí už přestaly bavit ale ty koše jí pořád berou a to sem tam dostane kousek melounu nebo kousek salámu ( kuřecího) takže o pamlsky nouze nemá ... Ať dělám co dělám dávám jí pryč od toho koše ale otočím se a je tam znova a asi před měsícem mi začla kandit po kuchyni a koupelně ... přitom tohle prý u sestry nedělala .. nevím si sní už rady a nerada bych jí vracela z5 mám jí moc ráda pomůže mi někdo ? :( :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak mám freťulku odnaučit a naučit určité věci ?
OdeslatNapsal: 21.Srp.2012 - 11:54 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Pokud fretku něco baví, jen težko ji přesvědčíš, ať toho nechá. U nás v době kdy fretky běhaly po bytě, musel koš do výšky, kam fretky nevylezly, nebo do místnosti, kam se nepouštěly.

Některé fretky se moc nemazlí. Můj první freťáček Frodo se nidky rád dlouho nemazlil. Miloval škravkání na zádech ale mazlit se to ne. Na mazlení tu je Medulka. A její dcera Elfi se zpočátku také nerada mazlila, protože všechno bylo zábavnější než jen tak ležet paniččce na klíně. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign