Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 19.Dub.2024 - 9:07
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Prciček
OdeslatNapsal: 5.Bře.2013 - 22:53 
 E-mail  Profil

Registrován: 15.Dub.2011 - 22:32
Příspěvky: 10
Náš kluk toho taky moc nenamluví. Jen teď když je v říji, a to jen po ránu. Večer nic. Veterinářka nám říkala už před rokem, že je určitě spokojený, ale je to jako u lidí, někteří melou a melou a jiní jsou potichu:-).


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Prciček
OdeslatNapsal: 10.Bře.2013 - 18:56 
 E-mail  Profil

Registrován: 18.Čer.2012 - 17:34
Příspěvky: 28
Snad to tak opravdu je :) Jenže mě zaráží to, že syčet na nás může pořád, ale že by si zakvokala, tak ne :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Prciček
OdeslatNapsal: 13.Kvě.2013 - 12:18 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Říj.2010 - 21:08
Příspěvky: 130
Bydliště: Tábor
Tak s pustenou fretkou spim uz cca 1.5roku rok s prvni fretuli a ted pul roku s oliverem a obcas je to boj ale vetsinou se nechaji presvetsit ze si taky lehnou a jdou spat. Takze za me bez problemu jde jem o zvyk.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Prciček
OdeslatNapsal: 15.Kvě.2013 - 16:01 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 1.Úno.2013 - 8:47
Příspěvky: 4
Ahoj,
já mám také takovou; četla jsem, že je to normální - každá fretka je trochu jiná (některá je ukecaná, jiná tichá).
Jinak to tahání věcí moc dobře znám, když nemůžeme něco nají tak první kam se podívám jsou její oblíbená místečka :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Prciček
OdeslatNapsal: 28.Kvě.2013 - 6:56 
 E-mail  Profil

Registrován: 18.Čer.2012 - 17:34
Příspěvky: 28
Před třemi měsíci se nějak zklidnila, pořád by jen spinkala a mazlila se :D Asi to u ní způsobila první říje. Skoro vůbec si nehraje, vždycky akorát přijde se pomazlit, nechat se poškrábat, lehne si do pelíšku nebo na klín a spinká. Venku je podivně akční, stále se snaží utíkat a lovit ropuchy :D Minule chudinka plakala, když se ji podařilo do jedné kousnout, moc ji nechutnala. Vyděšená jsem ji běžela vymýt tlamičku, protože vím, že psa ropuší jed může v některých případech i zabít. Až za nějakou dobu mi došlo, že tchoři žerou žáby a to hlavně ropuchy :D

Jednou, když jsem se s ní mazlila, tak jsem si všimla černých asi milimetr velkých cucků na kůži na bříšku. Myslela jsem že je to třeba bláto, ale po bližším zkoumání jsem zjistila, že si asi odkousala cecíky. Teď už to má zahojené, na místě, kde dřív byly má jen takové mini ťupky. Pořád nechápu, co ji k tomu vedlo

Pro naše kočky už přestala být zájmem pro hry na chytání ,,podivného potkana", teď jsou loveny ony. Kočkám jde po uších a stehnech, někdy dokonce po krku, nehlídat ji, tak by ji asi vážně chtěla ulovit a zabít. Kocourovi po kulkách, druhý kocour s ní ani nevydrží v jedné místnosti, i když ho máme na klíně, má z ní panickou hrůzu. Podle mě se asi při svých toulkách světem potkává s divokými tchoři a ví co jsou to za zabijáky.

Přemýšlím, že bych ji pořídíla fretčího kamaráda. Myslíte, že fretka, která naposledy jinou fretku viděla ještě když byla u maminky by byla schopná se skamarádit? Nejspíš bych se asi podívala po různých útulcích a inzerátech po kastrovaném klidném samečkovi. Samečkovi z toho důvodu, že pokud by spolu nebyli schopni koexistovat, mohl by být v její bývalé kleci. Bývalé, protože ona mřížemi prolezla a tak je teď navolno v jedné z koupelen. Možná by s kamarádem byla šťastnější.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign