Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Zář.2024 - 0:34
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Rvačky
OdeslatNapsal: 11.Pro.2010 - 21:22 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Pro.2010 - 19:58
Příspěvky: 111
ahojte i když vidím,že tu velká aktivita není zkusím se i přesto zeptat:
Mám dvou letou fretku holku a ted jsme si donesli 6 měsičního kluka .Julinka si na něho nemůže nějak zvyknout i když je poloviční pořád na něho útočí kouše ho až Borisek piští asi ho to bolí pořád před ní utíká.Jak poznám že si třeba jen hrají nebo že se rvou jaký je mezi tím rozdíl? Nebo je to normální a chce to jenom čas?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 11.Pro.2010 - 22:57 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Jak dlouho trvá seznamování je různé. Každá fretka je jiná a některá si zvykne na nového člena rychle, jiné to trvá i několik týdnů.

Fretky, když si normálně hrají, tak u toho nepiští. Ale jsou i hysterky, kterým se nic neděje a přesto ječí, sotva se na ně jiná fretka jen podívá.

Můžete je nechat ať si to vyříkají. Když pak spolu usnou v pelíšku, tak bývá obvykle vyhráno. Samozřejmě k nějakým těm šarvátkám ještě může v pár dnech dojít.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 12.Pro.2010 - 0:47 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Pro.2010 - 19:58
Příspěvky: 111
jejda ani jsem nečekala tak rychle odpověd :D děkuji moc počkám teda a uvidím budu je zkoušet k sobě na chvílky pouštět a když začne Borisek pištět tak dám Julču od něho pryč doufám že si na sebe zvyknou :) Ještě jednou děkuji za rychlou odpověd


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 12.Pro.2010 - 14:55 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Co se tyce aktivity - odpoved na tomhle foru prijde vzdy rychle :) To ze tady nepibyva moc vlaken je spis tim, ze jich tu uz dost je a po precteni lidi casto odpoved najdou :)

Jak jsem psala i v jinem vlaknu - muj samecek byl strasna hysterka :) ale neni se cemu divit, samicka ho zmlatila jako maleho a on se od te doby samicky bal.. bat se prestal, az kdyz prisel do rije a myslel na neco jineho B-) Do te doby byl zvlast..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 12.Pro.2010 - 20:08 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Pro.2010 - 19:58
Příspěvky: 111
no dneska mi to taky přišlo že je trochu herečka :D on asi piští preventivně,protože jsem je pozorovala Julča ho honí on před ní zdrhá ale ona po něm skáče kvoká přijde mi že si hraje a on piští jako by ho na nože brali...dneska se po něm jenom válela a on pištěl jako kdyby ho rvala na kusy :D pak před ní utekl do klece ona lehla před klec a koukala na něho a nešla za ním tak si myslím že to Borísek trochu přehání....Kdyby po něm šla na ostro tak si myslím že by za ním vlezla...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 12.Pro.2010 - 20:42 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
Joo to jsou chlapy :cheesy: u nas je to to same.Mala Kitty cca 800g se jen dotkne naseho Tobiho ktery ma 2.2kg no takovy rev je slyset.Letim tam ze mu min.trha hlavu a ona mu myje ucho :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 14.Pro.2010 - 0:11 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Pro.2010 - 19:58
Příspěvky: 111
:D tak to bude asi i náš případ :D i když Julča se do něho někdy zakousne, ale není to žádná hrůza aspon si myslím :) krev neteče...dneska mu vlezla do klece když byli puštění a pokadila mu celý pelíšek a šla pryč jako kdyby se nechumelilo... :D a přitom ona je takový drobek proti nemu zítra je schválně zvážím,ale bude to asi jako u vás dost velký rozdíl :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 16.Pro.2010 - 23:34 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 11.Pro.2010 - 19:58
Příspěvky: 111
ahojte musím se jít za váma podělit z novinkou...Ruším už druhou klec Borisek a Julča spolu spinkají stočený v klubíčku v jedné kleci :D žerou vedle sebe vše ok .Ani jsem nečekala že si na sebe tak rychle zvyknou :D Jednu dobu to vypadalo že budou muset být oba dva zvlášt v kleci a najednou to šlo samo jsem je pořád pouštěla a pořádné seznámení proběhlo ve vaně kam oba rádi lezou..Borisek si tam vlezl když Julča spala jak se vzbudila tak jsem jí pustila a ona rychle za ním jenomže Borísek jak je velký a neobratný tak se mu nepodařilo rychle z té vany utect a tak se tam trochu pováleli a večer už spolu spali v kleci... :D Julča byla zvyklá spávat v zavěšeném lůžku a ted spí z Borískem na zemi zamotaní v ručníku je to strašně roztomile :) Děkuji všem za rady :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rvačky
OdeslatNapsal: 17.Pro.2010 - 1:50 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
No super, to je ale rychlost :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign