Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 18:19
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Nové zboží U Frodíka
OdeslatNapsal: 17.Led.2008 - 22:01 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Dneska nám přivezli granule Dr.John Merlin pro fretky. Balení po 15kg a 4 kg. A také "Aire Adour", prostředek pro eliminaci nepříjemných zápachů v místnostech, vozidlech či veterinárních zařízeních. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 22.Led.2008 - 17:08 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Dnes nám dovezli Acanu kitten balení po: 1,5 kg, 3 kg a 8 kg. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 23.Led.2008 - 17:05 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Dovezli nám Fontánu, podložku pod ní, kartáč Salon pro kočičky, plastovou kouli na hraní pro fretky, lopatky na vybírání záchodků, šampón pro fretky, střapaté míčky a myšky, kukuřičnou podestýlku, batohy na břicho a Vitakrafty Meníčka granule a paštiky. :) :wink: Co nejdřív to bude v obchodě. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 23.Led.2008 - 23:19 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Tak jak máte Vitakráftek, tak máme papání kousek, bezva. Teď máme nějakou zásobu, trochu jsme to před Vánocemi přehnali a máme ještě 10 krabic :D ale jak bude docházet, určitě objednáme.
Co je to ta fontánka, to jsem zvědav, z toho myšáčci pijí? :)

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 24.Led.2008 - 0:29 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
z Fontány kočky, psi a fretky mohou pít čistou cirkulující vodu. Takže je to takové napajedlo ve kterém voda, stále proudí a stéká po plastové polokouli. Filtruje se a ochlazuje. :) :wink:

Obrázek

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: filtry
OdeslatNapsal: 24.Led.2008 - 10:53 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 18:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Ostrava
To jste mě moc potěšili s tou fontánkou, v pondělí hned budu objednávat:) Chtěla jsem se zeptat, jestli součástí balení jsou i výměnné filtry, případně jestli budou ke koupi k dispozici u vás?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: filtry
OdeslatNapsal: 24.Led.2008 - 14:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
hanulka napsal:
To jste mě moc potěšili s tou fontánkou, v pondělí hned budu objednávat:) Chtěla jsem se zeptat, jestli součástí balení jsou i výměnné filtry, případně jestli budou ke koupi k dispozici u vás?


Jeden filtr by měl být součástí balení. Ještě to ověříme a pak dáme vědět. Náhradní filtry budeme mít také, zhruba do měsíce.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 25.Led.2008 - 22:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Pro.2007 - 23:45
Příspěvky: 521
Ověřeno. Jeden filtr je součástí balení.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 14.Úno.2008 - 11:14 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Nově Ferret Complete granulky pro fretky 1kg, 5kg a Crock Bacon plněné polštářky se slaninou od Versele-Laga. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: re: balík a tak vše dohromady...
OdeslatNapsal: 15.Úno.2008 - 17:59 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Jordi napsal:
Nově Ferret Complete granulky pro fretky 1kg, 5kg a Crock Bacon plněné polštářky se slaninou od Versele-Laga. :wink:


To je super!!!Děkujeme...Další věcí, co by myslím prospěla jsou lepší písečky do WC....Ale to záleží na tom, jestli by se Vám to vyplatilo...Já si myslím, že třeba kukuřičná podestýlka není zrovna moc vhodná pro fretky jako WC...My osobně používámee Gimpet Orange (160,- v Petshopu) nebo fresh(zelená tráva...180,-)
Jinak nám už od Vás dorazil balík...Záchůdek je super...Hnedka do něj ta naše lumpice běžela...Vyrostla a ty co měla, jí byly už malé a nemohla se tam pohodlně naštelovat ;-) S míčky si opravdu hrála...Jsem tomu ani nevěřila...
Ještě jsem chtěla říct, že nám od Vás dorazily kapky do uší, které mají exp. do 4/2008....Což se mi docela nelíbí...Na to, že je skoro konec února...
Zdraví P. Borčanyová Volfartice


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Úno.2008 - 18:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
petulevrtule: tak ted jsi me dokonale rozesmala :lol: :lol: :lol: neboj opravdu si nemyslim, ze by Jordi nevedela ktere stelivo je nebo neni dobre, ale predpokladam, ze tu kukuricnou podestylku tam ma proto, ze ji obcas nekdo pouziva ;) Je tam i zverlit - jedno z nejlepsich a nejvyhledavanejsich steliv ;) Dokonce mnohem lepsi nez ten Gimpet - navic me osobne vonava steliva nevoni, ale naopak smrdi.. 8)
Ale to je kazdeho vec nazoru :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Úno.2008 - 19:09 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
yasmin napsal:
petulevrtule: tak ted jsi me dokonale rozesmala :lol: :lol: :lol: neboj opravdu si nemyslim, ze by Jordi nevedela ktere stelivo je nebo neni dobre, ale predpokladam, ze tu kukuricnou podestylku tam ma proto, ze ji obcas nekdo pouziva ;) Je tam i zverlit - jedno z nejlepsich a nejvyhledavanejsich steliv ;) Dokonce mnohem lepsi nez ten Gimpet - navic me osobne vonava steliva nevoni, ale naopak smrdi.. 8)
Ale to je kazdeho vec nazoru :)


Každý používá něco jiného...Jsou zase jiní, kteří upřednostňují voňavé písky...Já jsem spokojená s Orange...A také se vůbec nebojím...Jen jsem dala podnět...Ale koukám, že tady je to všude stejné...Skoro všichni si všude kolem fretek myslejí, že pobrali všechnu moudrost světa... :shock:
A dále ke kukuřičné podestýlce...Nepoužila bych je ani pod naše morčata...S touto podestýlkou nemám žádné dobré zkušenosti...Proto si myslím, že není vhodná!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: :-)
OdeslatNapsal: 15.Úno.2008 - 20:05 
 E-mail  Profil

Registrován: 3.Led.2008 - 18:12
Příspěvky: 61
Vychectávat se názoru jinýho není asi dobrá cesta, ale na druhou stranu - co člověk, to názor - co je fórum - to známe od revoluce 1989 - vyjádření volného názoru bez následků - tak raděj pište, proč to konkrétní je špatné a to co chcete proč je dobré - z toho si lidi vezmou více.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Úno.2008 - 20:16 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Myslím, že každému vyhovuje něco jiného. Já používám Zverlit, ale někdo tady chtěl kukuřičnou podestýlku, tak proč ji nemít, když mu vyhovuje. Někdo zase používá silikon, mě také nenadchl, ale jsou lidé, co na něj nedají dopustit. A já mám třeba zase špatnou zkušenost s hoblinami, pod hlodavce. A tahle kukuřičná podestýlka, mě pod hlodavce vyhovuje. :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Úno.2008 - 20:23 
Site Admin
 E-mail  Profil

Registrován: 7.Pro.2007 - 23:57
Příspěvky: 12
to: petulevrtule.

Děkujeme za podněty, sortiment budeme nadále rozšiřovat i o produkty o kterých píšete. Je nám jasné, že každý má jiné oblíbené produkty. Pro začátek jsme chtěli nabídnout hlavně to, co sami známe a víme že je to dobré.

Co se kukuřičné podestýlky týče, tu jsme zajistili na přání jednoho ze zákazníků, který dal takovýto podnět (viz. historie tohoto vlákna). Nám se osvědčila u osmáků a u papoušků. Fretkám ji IMHO nedáváme :-).

Ke lhůtě Ear Clearu. Je-li dnes polovina února a má-li trvanlivost do dubna, pak to jsou dva a půl měsíce. Určitě to není ideální, ale na veřejné pranýřování bych to také neviděl. Nicméně u nás vždy platí, že pokud není zákazník se zbožím spokojený, tak je může bez udání důvodu vrátit do 14ti dnů od převzetí. Takže pokud Vám Ear Clear s touto lhůtou nevyhovuje, tak nám jej zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Ještě jednou děkuji za podněty. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, abychom věděli co je pro naše zákazníky důležité a co máme zlepšit.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign