Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Bře.2024 - 14:08
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Já fretka
OdeslatNapsal: 19.Led.2011 - 18:08 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Led.2011 - 16:55
Příspěvky: 9
Ahoj jmenoji se Natálka, mám tchořovitou barvu a je mi osm měsíců(jsem právě v pubertě =) ).Budu vám vyprávět o tom jak jak jsem byla koupena ,jak jsem získala paničku a jak jsem se jmenovala Calamity.
Je 28.6. 2009 a já si zrovna spokojeňe spinkám v klubíčku se svojí sestřičkou.A najednou někdo otevře dveře ale já se svojí sestřičkou dál spíme :cheesy: taky co mi s tim ne?Naše chovatelka nás dvě vyndala aby si nás noví lidé mohli prohlédnout.Byla tam jedna18 a 11 holka.Obědvě si vybrali mě ani nevím proč :wink: .Chovatelka jim dala moje papíry a řekla že se jmenuju Calamity.Pak mě strčily do takové bedničky která měla otvor nahoře.Zvědavost už mi fakt nedala a musela jsem vykouknout.Zrovna mě nesla ta menší( jak jsem později zjistila jmenuje se Nikola ale všichni jí říkají Niky jo a je to nejspíš moje pánička).Bééééééééé už teť se mi ztýská po mojí sestřičce :( .Donesli mě k takové podezřelé vrnící věci ve které seděten nejvišší člověk jakého jsem viděla(je ho nohy musí být dobrota).Tak mě do té věci strčily a ona se začala hýbat asi mě čeká nový domov :lol: .Jak jsem se zabydlela napíšu jindy.Jo a přejmenovali mě na Natálku.Tak pac pusu a kousnutí fretka Natálka. :D


Přílohy:
Poznámka: tak to jsem já=)a část sestry mojí paničky=D
natalecka.JPG
natalecka.JPG [ 59.51 KIB | Zobrazeno 2188 krát ]
Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign