Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 12:07
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Sindy & spol.
OdeslatNapsal: 20.Lis.2010 - 15:04 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 19.Srp.2009 - 18:50
Příspěvky: 26
:twisted: Po dlouhém pročítání se svou paničkou deníčků mých fretčích kamarádů jsem se rozhodla také přispět nějakou lumpárnou k dobrému. Naše banda má momentálně 4 členy, ale toto číslo není u nás konečná. Já jakožto nejsterší člen naší divize fretčích lumpíků jsem se narodila už skoro před 6lety a vybral si mě páníček, ale u toho samotného jsem byla chviličku, protože jeho i se mnou adoptovala má nynější panička. To byla nejlepší náhoda a štěstí které jsem vyhrabala ..........
Po dlouhé době kdy jsem byla pouze já jediná Sindy neobletovanější člen domácnosti. Chodila jsem si po zahradě jako pán světa. Nikdo mi nemohl víc závidět. A pak si představte tu hroznou událost......... přinesla mi panička jednoho fretčího vetřelce. Jedna taková chudinka co se zatoulala. Taky podle toho vypadala. Bylo mi jí líto, ale stejně jsem žárlila jak velkej tvor. Toho smradíku co jsem na tu novou vypustila to panička nikdy nezažila. Bohužel mi to bylo prd platné a tak přišla domů Bára. Dlouho trvalo zvykání a očuchávání Bára byla plachá, vystrašená a co víc nechtěla si se mnou hrát to jsem tedy vůbec nemohla pochopit. Jak šel čas byla to moje super kamarádka i když s páníčky jsme jezdily už dvě freťule nic se nezměnilo braly nás všude. Cestujeme jako VIP na předním sedadle amerického autíčka, nikdo nás neodháněl od aut a i kamarádi ze psí říše se chovají ukázněně. Pche jsme na ně dvě.
Loni nastala menší zrada Bára si usmyslela, že bude mít miminka a panička se starala jako by byly její. Bára si to uměla zařídit. Když loňská miminka odjela s novými páníčky domů bylo doma dost smutno. Přeci jen si fretka zvykne na ten frmol kolem mladých. Jeden mladý nám doma zůstal a rostl jako z vody, ale rána osudu prostě ve 4měsících umřel a páníčkové to těžce nesli. Smutno bylo i nám fretkám. Chlapa jsme měly rády byl to pěkně rostlý blondýn...jako panička. Ha letos byla miminka znova a zas jeden blondák.........a zas zůstal doma s jednou šampaň holkou. A tak naše sestava já Sindy a Bára tchořinky jak vyšité a ten zbyte Julie šampaň a Blondy je albín. Banda se dost rozrostla, ale přes moje obavy panička nás nešidí jezdíme a chodíme ven stejně jako dřív. Na koncerty nás také berou a ty úžasné večeře s bandou cvoků od aut....sen všech fretek co mají rády dobré jídlo a slušnou společnost. Tak zas někdy zaskočím na kvok Vaše Sindy & spol.
8) :lol:


Přílohy:
Poznámka: to jsem dostala žízeň
Surtep_Cup_2007_(57).JPG
Surtep_Cup_2007_(57).JPG [ 69.24 KIB | Zobrazeno 2480 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Sindy & spol.
OdeslatNapsal: 25.Lis.2010 - 0:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 19.Srp.2009 - 18:50
Příspěvky: 26
Kvok už jsem tu zas. Musím vyprávět byla naše fretčí banda s paničkou ve studiu České televize v Ostravě... ty jo to byla švanda. Kamery, šminky co jsme paničce z toho ksichtu sežrali to byl opravdu zážitek. Celé studio bylo v pozoru. Bych Vám všem freťulím přála ... :lol:
Večer výlet do Stodolní ulice ...nevím co na tom ti lidi mají pro fretky tam moc nemají, když tedy nepočítám stejk haus to bylo žrádlo... jen se panička nechtěla moc dělit a ty lidi ci byli s ní už vůbec ne! Trošku se mi to dotklo, ale odpustila jsem jí .. takovou už nikde nenajdu v mém věku :twisted:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Sindy & spol.
OdeslatNapsal: 25.Pro.2010 - 9:16 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 19.Srp.2009 - 18:50
Příspěvky: 26
Kvok tady Sindy: hlásím, že u nás jako novinka je to že Julie- krásná to holka šla s batůžkem do světa :) , ale nic dramatického vzala si jí moc milá slečna co je taky tak trochu cvok do nás smraďošků a jiných chlupatých potvor. Hned se taky chlubila jak se má dobře. Jsem ráda, že jí nemáme co závidět, ale mít se tu jen trochu hůř tak tou závistí snad zezelenám :mrgreen:
Jinak nám panička ohlásila jako hotovou věc, že k nám přibyde nový člen té části čtyřnohé rodiny. Ne žádný tchořík, ale pes..... jsem si říkala kdy to přijde protože panička loni nechávala uspat 16tiletou psí dámu a co já jsem jí prováděla :lol: to byl hukot. Ale tenhle to bude mít těžké, je to mládě a zabil se mu páníček ... :cry: Už ho z pár setkání znám a je to typický psí moula :wink:
Až přijede tak drápkem škrábnu jak to u nás vypadá.

Hezký zbytek svátků....jsou to super svátky nevím proč nemůžu mít stromeček v obýváku pořád....nádherně se ne něm houpá :twisted: Kvok Vaše Sindy


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign