Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Bře.2024 - 17:56
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Sassy girl of the darkmoon
OdeslatNapsal: 19.Úno.2012 - 16:17 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Úno.2012 - 15:48
Příspěvky: 13
Ahoj jmenuji se Sassy girl ale říkájí mi BuFFY . moje Anička si mě přivezla 14.8 z prahy z chovné stanice Of the dakrkmoon do Litoměřic . Anička se mě nemohla tak šíleně dočkat že si pro mě jela rovnou z nemocnice ze Semil kde byla na operaci nohou .
Anička to semnou neměla vubec lehké kousala jsem hryzala jsem každého kdo se mi připletl do cesty :D :D .Tak Anička psala mé chovatelce a ta psala že je to extrém co vyvádím,mimochodem chovatelka byla ráda že se mě zbavila prý jsem dělala strašnej bordel a kždýho sourozence jsem provokovala k hračičkám :-D . tak chovatelka moje nabídla aničce at o víkend přijede a vrátí mě a vezme si mého brášku :-) ale anička to nevzdala a začla se mi věnovat 24 hodin denně a já jsem přestala být tak zlomyslná a anička si mě vychovala v mazlící fretku hodnou a krásnou , jsem ráda že to nevzdala protože já si bez anička nedokážu přestavit být , jsem na ní zavislá , i když jí provokuje nebo-li udělám bobek vedle tak mě vezme do náruče a dá mi pusinku tak jí to oplatím pusinkou na její nos :-* ... ted jsem ta nejvyzmazlenější fretka kterou má jen moje milovaná panička . ted mi je 8měísícu :o


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Sassy girl of the darkmoon
OdeslatNapsal: 19.Úno.2012 - 16:51 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Úno.2012 - 15:48
Příspěvky: 13
jak už jsem se předtím zminila tak mi je 8měsíc a akorát od včerejška začínám mít náznaky na řiji začínám si nosit hračky na jedno místo a tak to asi co nejdřív přijde )
moje Anička se na výstavě v Praze SEZNamila s paní co má fretaka (21 měsíců) a docela jsme se skamaradily akorát prý jsem ještě na miminka moc mlada tak mimča budou až příští rok , až mi skončí říje tak pojedu s Anička do Prahy na hormonální čip SUPReLORIN.
Jinak jsem se zučastnila 14.ledna výstava praha 2012 - moc se mi tam líbilo i když jsem byla vytrašená a spala jsem Aničce jen na klíně ale poznala jsem hodně nových kamaradu , Anička mi koupila nový pelíšek krmeni .... a hlavně jsem se seznamila s Felixem až bude teplo tak prý pojedeme na víkend do Děčína za Felixem tak si aspon užiju srandu s takovým krasavcem , budeme chodit na procházky do lesa atd však to znáte , k téé výstavě Anička dostala pohár za nejmladší chovatelku ale já nic nedostala Aničce to bylo divný tak mě dala na posouzený chovnosti a včera přišly výsledky z výstavy + chovnosti. Tak se podržte .... Sassy girl je dobrá na chov - zařazena do chovnosti , Sassy girl má dobrou stavbu těla a ztrženy body jí byly za málo pigmentovaný no ,nekontrastní masku a bryndáček na krku - anička to nechápe s tím bryndákem posuzovaly mě tam mimo výstavy ještě Němečtí rozhodčí a ty mi veliíce chválily můj krásný bryndáček na krku ,no Anička má na to svůůj názor ) ,získala jsem po odečtení tamtěch bodů - 106.5 bodů ale pohár jsem nedostala
a ten můj nový ženich Felix získal 107.5 bodů .
tak se s váma loučím a brzo se ozvu )


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Sassy girl of the darkmoon
OdeslatNapsal: 19.Úno.2012 - 18:44 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
jestli chcete mládata, pak na ně mladá ted určitě není, ale co se týče hormonálního implantátu, pak má mít u fretek účinek cca 2 roky, takže příští rok by říjit neměla a ten další už by mohlo být vzhledem k věku první krytí a případně porod i rizikové.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: žofiro
OdeslatNapsal: 19.Úno.2012 - 20:45 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Úno.2012 - 15:48
Příspěvky: 13
Dobrý večer na netu jsem četla že to vydrží i 18 měsíců ,bavily jsem se o tom s veterinářem v Praze :-)) a prej by to jí mělo :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Sassy girl of the darkmoon
OdeslatNapsal: 19.Úno.2012 - 21:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
no ono i kdyby měl výdrž "jen" 18 měsíců, tak by účinky odezněly někdy srpen/září příštího roku, takže v tu dobu už říji mít s největší pravděpodobností nebude a bude říjit zas až další jaro, což už jí potáhne na 3. rok a čím je fretka starší, tím je větší pravděpodobnost komplikací, zvlášt u prvorodiček..

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: žofiro
OdeslatNapsal: 20.Úno.2012 - 19:52 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Úno.2012 - 15:48
Příspěvky: 13
jo takhle , o tom jsem zas nepřemýšlela no tak to budu muset ještě nějak promyslet


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign