Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Dub.2024 - 15:22
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Miyunka a Etzínek
OdeslatNapsal: 5.Říj.2010 - 23:57 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Bře.2010 - 15:32
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha
Ahoj všichni,já se jmenuji Miyu a je mi 10 měsíců.Konečně jsem dokopala paničku k tomu,aby nám s Etzínkem založila deníček.Etzínek je můj kamarád je mu něco málo přes 2 roky.Ale Etzimu dám ještě možnost se vyjádřit.Teď bych se Vám ráda představila.Mé jméno a věk již znáte.K paničce jsem se dostala v zimě,přijela si pro mě z prahy a první setkání bylo zajímavý.První páník mě vrazil do ruky takovýmu ošklivýmu,černovlasýmu co na mě pořád šišlo jak jsem kvásnáá a lostomiloučká a jak hezky voňánkuju.Řeknu Vám,že pár divných věcí už jsem viděla,ale tohle teda ještě ne :shock: .Nicméně jsem i se svojí sestřičkou,kterou si vzala její blonďatá šišlavá kamarádka odjela do Prahy.V prvních dnech jsem byla samozřejmě smutná a na fretkoviny nebyla nálada.Ale paničce jsem to dostatečně vynahradila později a vlastně pořád vynahrazuji.Mojí asi první vylomeninou bylo škrábání koberce,dalo mi to sice nějakej čas zabrat,ale teď se můžu pyšnit 10cm dírou v koberci.Dvounožce se to moc nelíbilo a tak po mě házela polštář,ale pak to vzdala.Vlastně se divim,že mě za tu díru nepochválila.Ona je totiž děsnej měkejš.Já a etzi jí máme dokonale na háku.Taky mě dost baví vyhrabávat písek ze záchodu,ale koho taky ne,že jo.Však to znáte.Ale já si většinou ráda počkám až když panička vyluxuje a lux hezky uklidí,to je pak sranda,vidět jí jak musí opakovat celou akci znova a držkuje u toho jakej jsem malej parchant xD…taky jsem paničce rozdrápala postel,dostala jsem se totiž pod prostěradlo.no a teď mě baví škrábat skříně nebo ukrást paničce mobil,pro kterej se dotane jen tak,že odsune nábytek :) .No nejsem já andílek?No a zatím dost o mě,teď je řada na Etzínkovi.Mějte se pa

Tak já vás taky zdravím,jmenuju se Etzio,ale panička mi říká Etzínku.To jméno mi vybral její přítel,je prej z nějaký hry. Před tím,než jsem se přestěhoval do Prahy jsem bydlel v Plzni,ale bejvalý páníkové si pořídili takový to malý a furt uřvaný a na mě už jim nezbyl čas.A tak jsem byl jen v kleci až pak jednou přijelo to černovlasý a hádejte co?No ušišlaný a vzalo mě to sebou domů.Tam se na mě seběhla skvadra lidí,ale ty už naštěstí nešišlali.Potom jsem poznal Miyunku,řeknu vám,že větší střevo jsem neviděl.Místo toho,aby mi potřásla pravicí a představila se,mi okamžitě skočila na záda a chtěla si hrát.Byl jsem v šoku….celou dobu jsem byl sám,s fretkama jsem se nestýkal a teď tohle.Musim říct,že jsem byl slušně vychovanej freťák,ale Miyunka mě dost kazí.Naučila mě škrábat koberec a dveře jsem se naučil škrábat sám.Já a Miyu jsme takový nerozlučný škrabácký duo :lol: …Ale za to všechno si může panička,je to vážně děsnej měkejš.Nejsem takovej vtipálek jako Miyunka,ale už párkrát se mi povedlo hodit bobek přímo k zavřenejm dveřím,takže když pak panička šla a otevřela,roznejtovala ten dáreček po půlce pokoje xD…Čekali byste trest,že jo?Ale ne,zahrál jsem to na ní skvěle,výkon hodnej oscara.Dělal jsem,jako že nevim o čem mluví a že si tam ten bobek nejspíš hodila sama,jen si to nepamatuje.Něco zadrmolila,odešla a vrátila se s kýblem s vodou.Šla,ale nejdřív vyčistit naší krásnou třípatrovou voliéru,kterou stavěl páníček s jeho tátou.Kýbl dala do druhýho patra.A to neměla dělat!!!Miyu nenapadlo nic lepšího,než jí ho vylejt na záda,no a ten zbytek,co tam zůstal,jsem si vzal na starosti já,takže jsem zlil ještě koberec a aby to nebylo málo,ukradl jsem jí hadr…To vám byla fakt bžunda,panička vypadala jak zmoklá slepice a nezmohla se na víc,než"vy parchanti" :lol: ….tak zatím ahoj…


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Miyunka a Etzínek
OdeslatNapsal: 8.Úno.2011 - 20:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Bře.2010 - 15:32
Příspěvky: 63
Bydliště: Praha
Ahoj,tak už je to nějakej čas co sem panička naposled psala.U nás se celkem nic nezměnilo.Zlobíme s Etzínkem stejně a dost si to užíváme.Taky máme novýho kamaráda,říkáme mu desínku.Je s nim docela sranda,ale je u nás teprve krátce,tak si myslím,že se ještě projeví.Etzínek z něho neni moc nadšenej,ale snáší ho.No a já mám aspoň koho zlobit,když etzi nemá náladu.Jo a málem bych zapoměla.Jsem už velká holka.Říjím.....Páník to dnes volal paničce do práce :)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign