Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 16.Zář.2024 - 21:41
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 9.Srp.2011 - 20:58 
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Kvě.2011 - 20:09
Příspěvky: 12
Tedy když budu po prázdninách jezdit domů jen na sobotu a neděli, nebude na mě více agresivní?
Když je odloučení jednorázové tak je to asi jiné než když ji budu pravidelně opuštět.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 9.Srp.2011 - 21:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
pokud bude přes týden doma a bude se jí tam někdo věnovat, pak nechápu, proč by měla být kousavá, ale jestli má být přes týden zavřená sama s tím, že dostane akorát tak nažrat a napít, pak bych i zvažovala přenechání někomu jinému.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Naposledy upravil ŽoFiRo dne 9.Srp.2011 - 21:02, celkově upraveno 1

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 9.Srp.2011 - 21:02 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Led.2011 - 20:36
Příspěvky: 244
Elvis napsal:
Neboj,zvládne to,je to už kus chlapa,horšie to asi bude s vašimi :D,bude v prostredí,ktoré pozná,aj keď tam nie ste často.A keď sa vrátiš,ty uvidíš,ani sa od teba nepohne :mrgreen:


Vzala bych si ho nejradeji s sebou, ale do tropů to bohužel nejde. Je to malý ďáblík i mě dává někdy zabrat. Nemáme doma žádné koberce, ale teď nedávno jsem přinesla takový běhounek před postel s dlouhým vlasem a to by člověk nevěřil, jak se s kobercem dovede fretka vyhrát :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 10.Srp.2011 - 23:03 
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Kvě.2011 - 20:09
Příspěvky: 12
Péči bude mít dobrou. Nejspíš to bude nejhorší pro mě než pro ni :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 11.Říj.2011 - 12:16 
Uživatelský avatar
 E-mail  YIM  Profil

Registrován: 13.Srp.2011 - 12:32
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 10
Já zase mam jiný problém co se dovolené týče. A to s hlídáním. Není problém dát freťulku ke tchyni, ale tam jí jen krmí a uklízej záchodek, ale ven jí nepustěj, což když jde o víkend, přežije i fretka i já, ale kdybychom jí tam měli dát na týden, tak to nevim... :(

Jak to řešíte, kdo vám hlídá :?: :?: :?:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 12.Říj.2011 - 21:09 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Led.2011 - 20:36
Příspěvky: 244
ZeBra napsal:
Já zase mam jiný problém co se dovolené týče. A to s hlídáním. Není problém dát freťulku ke tchyni, ale tam jí jen krmí a uklízej záchodek, ale ven jí nepustěj, což když jde o víkend, přežije i fretka i já, ale kdybychom jí tam měli dát na týden, tak to nevim... :(

Jak to řešíte, kdo vám hlídá :?: :?: :?:


U našich nebo u tchýně se taky jenom krmí a uklízí záchodek, ale máme jet na 3 týdny pryč a nevím nevím, jak to udělám s Ferdíkem, je zvyklý si denně semnou hrát a u našich nebo u tchýně to nepřipadá v úvahu. Budu jim muset asi nejspíš promluvit do duše :D
Dát ho na hlídání k někomu, kdo má freťule je taky možnost, ale o nikom tady nevím a víte jak to je - cizí člověk......


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 13.Říj.2011 - 8:55 
Uživatelský avatar
 E-mail  YIM  Profil

Registrován: 13.Srp.2011 - 12:32
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 10
přesně moje slova... K někomu cizímu si mi jí dávat nechce.Ale když jí tchýně ani nevypustí aby si protáhla nožky a trochu si zaběhala. Pokoj, kde u tchýně mimořádně bydlí je celkem bezpečné místo, až na skříň, která ale jde zadělat tak aby si freťulka neublížila. Ale oni se prostě bojej, že jim uteče a že tohle a támhleto rozhryže - přitom to nedělá...

Fakt nevim...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 14.Říj.2011 - 10:20 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
No nám tchýně freta i pouštěla dokud byl jen jeden :) Teď se bojí že by ty naše sígry nepochytala :) Jenže my většinou bereme frety sebou a nebo je to jen na 3 dny třeba a to si myslím že vydržej. Taky nevim co bych dělala s hlídáním na delší dobu...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 14.Říj.2011 - 10:41 
Uživatelský avatar
 E-mail  YIM  Profil

Registrován: 13.Srp.2011 - 12:32
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 10
to jo. Když jezdíme na víkend pryč, tak jí taky dáme ke tchýni a je to v pohodě, ale chceme jet na hory na týden a co pak v létě, až pojedeme k moři... Na ty hory by se možná ještě dala vzít, na občasné procházky, ale to by musela být ochotná nosit kšírky a to ona nemá ráda...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 23.Říj.2011 - 21:29 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Led.2011 - 20:36
Příspěvky: 244
U nás jak se obleče postrojek, tak už se čeká u dveří a je jasné, že se půjde do zahrady. Fifín půjde na 3 týdny k našim, ti to teda ještě neví :cheesy: Nevím, komu bude větší smutno, jestli mě, nebo fretovi. :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Dovolená
OdeslatNapsal: 21.Lis.2011 - 23:51 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 4.Říj.2010 - 21:08
Příspěvky: 130
Bydliště: Tábor
Jakej klyd máme mi co fretky máme volně odjedu na víkend ta malá potvora co se mnou bydlí si toho snad ani nevšimne! :-) Ale je pravda že potom se odemně celej večer anin nehne. No a když jedu na dýl tak fretule bydlí sama doma a babča jí chodí krmit a uklízet záchod. Ale jakmile jedu na dýl jak na týden tak to je pak masakr jak vyvádí když se vrátím.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign