Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 2.Črc.2024 - 12:17
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 302 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 8.Bře.2010 - 10:49 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 3.Zář.2009 - 14:14
Příspěvky: 56
Bydliště: SR,Kopčany,okr. Skalica
Všimla som si,že náč Freďoš,keď príde návšteva,tak pokúše len určitých ludí.On si vždy vyberie len jednu osobu,ktorá mu asi nejak nepadne.Včera sme mali návštevu a po chvíli nepozornosti si našel obeť a rafel kamošku do nohy.Nie moc,len tak poštípal,ani krv jej netiekla.Na tá zostala taká nadutá a nahnevané,že si vybral zrovna ňu a nie jej muža a potom povedala,že na inej návšteve ju pokúsal pes.Jej muža si Freďoš ani nevšímol.Potom sme ho teda zatvorili do klietky,lebo bola nachystaná ho kopnúť :evil: .Bosorka jedna.Asi to zviera vycíti toho zlého človeka a potom ho rafne.Ja osobne ju tiež nemám rada,moc si nerozumíme.A minule tiež Freďoš rafel mužovu sasternicu.To je tiež jadna s tých osob,čo prídu na návštevu a prinesú len samú negatývnu energiu a po dvoch hodinách počúvania,aké má ona problémi som z nej chorá.
Je teda možné,že Freďoš vycíti tú zlú energiu v luďoch a potom ich s chuťou rafne?Lebo okrem ich dvoch nerafel ešte žiednu návštevu.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 8.Bře.2010 - 11:24 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Určitě ano. Také stačí, aby ta osoba sice nebyla zlá, ale neměla fretky ráda, nebo se jich bála a je zle.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 8.Bře.2010 - 13:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 5.Kvě.2009 - 15:29
Příspěvky: 532
Bydliště: Praha 4 - Modřany
To obě naše freťule nemaj rádi chlapy. Vyloženě zákeřně a nečekaně každýho chlapa na návštěvě aspoň jednou kousnou ( Chip si s chutí kousne víckrát) Přitom jakmile přijde ženská tak se oba mazlej... :roll:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 10.Bře.2010 - 13:00 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 28.Dub.2008 - 17:36
Příspěvky: 284
Bydliště: Praha
Je to tak můj Xavík taky nesnáší chlapy.. :evil:

_________________
Xavík, Žófa, Darah, Angebett, Apík :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 18.Kvě.2010 - 19:26 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 14.Kvě.2010 - 19:22
Příspěvky: 32
Ahoj, já mám tkový menší problém :lol: ...máme doma sedmitýdenního samečka, který je normálně hodný, když jsme si hráli "na kousanou" tak ani moc nestiskl, ale potom jsem ho chvíli nechala pobíhat a on ke mě přiskočil a zahriznul se mi do ruky a začal ji "trhat" :) ...jako docela mě to boleloa tekla i krev a on ji nechtěl pustit. Zkoušela jsem ho i vzit za kuzi na zatylku, ale nemohla jsem ji proste chytnout. Nepomáhalo ani nic nedělat, protože to se zakous ještě víc a zuřivěji trhal...neporadili byste mi, jak mu nějak účině zabránit, až mi zase začne žrát ruku? :) Děkuji


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 18.Kvě.2010 - 19:33 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
K@čk@ napsal:
Ahoj, já mám tkový menší problém :lol: ...máme doma sedmitýdenního samečka, který je normálně hodný, když jsme si hráli "na kousanou" tak ani moc nestiskl, ale potom jsem ho chvíli nechala pobíhat a on ke mě přiskočil a zahriznul se mi do ruky a začal ji "trhat" :) ...jako docela mě to boleloa tekla i krev a on ji nechtěl pustit. Zkoušela jsem ho i vzit za kuzi na zatylku, ale nemohla jsem ji proste chytnout. Nepomáhalo ani nic nedělat, protože to se zakous ještě víc a zuřivěji trhal...neporadili byste mi, jak mu nějak účině zabránit, až mi zase začne žrát ruku? :) Děkuji


S mláďetem si zásadně hrát až po krmení. A pokud takhle napadá, tak jej zkusit na chvíli zavřít, ale tipovala bych to na ten hlad, zvláště, když píšeš, že při hře na kousanou tak moc nekousal (pravděpodobně v tu chvíli hladový nebyl. A nejdříve nakrmit ne naopak, aby si to nespojil, že má kousat, aby dostal najíst.

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 18.Kvě.2010 - 19:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
taky bych řekla, že byl hladový a nebo z ruky cítíl jídlo

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 18.Kvě.2010 - 19:40 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 14.Kvě.2010 - 19:22
Příspěvky: 32
Dobře, děkuji :oops: :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 23.Čer.2010 - 20:41 
 E-mail  Profil

Registrován: 10.Kvě.2010 - 14:34
Příspěvky: 6
ahoj, mám problém. Doma máme 10 týdení holčičku a hrozně nás všechny kouše. Umí si hrát jen tak, že se zakusuje do rukou, nohou a do všeho co jí přijde pod ruku. Kouše i do krve a je to dost nepříjemné :| vím že to nedělá naschvál, spíš si hraje ale je až moc divoká a rozjívená. Nepomáhá ani zatahání za kůži za krkem a okřiknutí, ještě víc potom jančí a kouše. Zavírání za trest do klece vypadá, že je taky bezvýznamné. Zatím to beru jako že si malá jenom hraje, ale doufám že jí to nevydrží na pořád. Myslíte že se časem zklidní? co s tím? :?: díky


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 24.Čer.2010 - 11:00 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Kvě.2010 - 17:05
Příspěvky: 124
Ahoj,ja som mala freťáka od 6týždňov a hrýzol ako divý,aj keď som mu dávala jesť,trest nepomôže,na hranie som používala starú zimnú rukavicu s bundou,natiahla som ju na ruku a ten stisk tak nebolí a radosť bola neskutočná a niekomu to možno vadí,ale v pohode sme ho hryzli za krk ,ale jemne a vtedy sa čudoval čo to bolo a od radosti sa oblizoval od ucha po ucho,proste to je len hravé mláďa,napr.top bola stará ponožka naplnená jemne igelitkami,tú vraždil celý deň. :P A hlavne ju musíš veľa maznať.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 24.Čer.2010 - 23:02 
 E-mail  Profil

Registrován: 10.Kvě.2010 - 14:34
Příspěvky: 6
dík za radu :-) vyzkoušíme. A odezní to časem? jen se bojim, že zoubky jeste trochu povyrostou a pak to bude teprve peklo :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: kousání
OdeslatNapsal: 25.Čer.2010 - 15:24 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 30.Kvě.2010 - 17:05
Příspěvky: 124
Vydržalo mu to puberty,tak do 6mesiacov,ale občas až tiekla krv,tak sa rozkokošil, a keď chcel jesť,zahryzol sa do ponožky a ťahal,ale potom bol z neho maznáčik a nosil by sa aj celý deň na rukách...a teraz mám kastrovaného samčeka,už má asi 2roky a keď vraždí plyšového krocana,čo vydáva zvuky,mám pocit,že mu odletí hlava. :P A druhý má najradšej gumeného pískacieho ježka,na toho nesmie nik siahnuť,skús,čo ju najviac zabaví,aspoň sa vyhryzie. :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Kouše,kouše,kouše.....
OdeslatNapsal: 22.Črc.2010 - 21:08 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 22.Črc.2010 - 20:57
Příspěvky: 30
Bydliště: Kladno
Ahoj,máme novou fretku,jmenuje se Crash a jsou mu dva měsíce,koupili jsme si ho před dvěma dny a on nás pořád kouše.Ne že by kousal jako že si hraje,ale kouše až do krve.Vyzkoušeli jsme už všechno.Okřiknout,zavřít do klece plesknout přez čumák nebo přez zadek. :( A pořád nás hrozně kouše.
Když ho pustíme z klece,tak radostně kvoká a haraje si,ale jakmile se k němu přiblížíme my,tak kvičí jako že má strach naježí se a začne nás kousat.Když si sednu a nehýbu se tak přijde a olizujemi nohy,ale jakmile se k němu natáhnu okamžitě mě začne hrozně kousat,kolikrát až do krve.
Prosím poraďte mi co s ním mám dělat.Nechci aby kousal,ale neumím ho to odnaučit.:(

_________________

Pudd


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kouše,kouše,kouše.....
OdeslatNapsal: 22.Črc.2010 - 21:25 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
po dvou dnech nemůžeš čekat zázraky a zvlášt pokud je fretka ze zverimexu nebo z chovu, kde s člověkem příjde do kontaktu minimálně, tak je to běh na dlouhou trat, chce to trpělivost a hodně se jí věnovat, hlavně po jídle.

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kouše,kouše,kouše.....
OdeslatNapsal: 22.Črc.2010 - 21:30 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 22.Črc.2010 - 20:57
Příspěvky: 30
Bydliště: Kladno
Takže si myslíte že ho to přejde?
On před náma nejí a nemůžu ho při jídle nachytat.=(
Já už kdysi fretku měla,ale byl to mazák,tohle je hrozný rogalo.Nevím odkud je,je přez inzerát od jednoho týpka co se ho po 14 dnech chtěl zbavit.=(
Tak myslíš že se s námi zžije? :roll:

_________________

Pudd


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 302 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign