Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 28.Čer.2024 - 4:09
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 302 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 22:18 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Já to dnes zase vyřešil.

Pustil jsem Bublu na volno. Vzal jsem kousky ovoce a dával jsem mu je chutnat. Prdola to k mému překvapení jedl, ikdyž jsem tomu nevěřil. Potom jsem si vzal ručníka vždy když po mě vyletěl, jsem ho tím ručníkem nabral a to se mu moc líbilo. Vyváděli jsme takhle asi hodinu. Po hodině se uklidnil, lehl si ke mě a asi 15 minut ležel. To považuji za úspěch dne.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 10:42 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
wilt:Gratulace :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 12:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Děkujeme Kamculenko

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 4.Zář.2008 - 14:10 
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Črc.2008 - 8:06
Příspěvky: 71
Bydliště: Chomutov
Mno, tak zkouším všechny vaše rady, zjistila jsem, že asi dělám moc prudký pohyby-teda podle něj.Stačí, když omylem břinknu skleničkou třeba o stůl víc, než bych měla a Timon zdrhá, takže všechno pomalinku, opatrně, potichu a je to :-)
Už si pomalu zvyká, nechá se maximálně tak minutu chovat a zdrhá za Ellinkou, tak aspoň nějakej pokrok. Taky když kouše víc, než by měl, tak ho cvrnkám do čumáčku, ale zatím to moc neúčinkuje...uvidíme jak se to vyvine, každopádně MOC děkuju všem za rady....
Iveta


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 4.Zář.2008 - 15:11 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
A my ti moc držíme pěsti. Bubla je taky motorová housenka, tak v tom boji nejseš sama!!

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 2.Říj.2008 - 21:29 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
Ahojky,pred troma dnami som si doniesla k nasej Dany fretaka -3 mesacneho,od farmara,kedze teraz mame miminko a neni moc casu na hranie,ze jej urobim radost.Ale Dany sa ho bala a prestahovala sa na poschodie k nam do postele-co sme ju hned z tade hnali/muz to neznasa,ale mne to vobec nevadi,ved viete o com hovorim mili chovatelia :D / a ten maly smrad na mna na druhy den z nicoho nic zautocil,pokusal ma na prste az do kosti,dokonca vyskakova zbesnene po klietke na mna,ked som ho zavrela.Takze som ho hned musela dat prec-koli malemu,ale dobre,lebo nakoniec sme zistili,ze farmar ho chova surovym zajacim masom,takze po mne vystartoval asi pre toto.To vobec nebolo ze pubertalne kusanie,tym sme si uz s Dany presli.Ale,aspon sme prisli na to,ze Dany ziadnu kompany nechce,lebo kym tu bol fretak,tak sa bala a schovavaa a nechcea ist vobec do svojej budy a ked som vsetko potom vyumyvala a on odisiel,stastna zase beha po byte.Takze,nie kazda fretka potrebuje alebo chce kamosa fretaka.Inak sranda je,ze nasa dany je taka seriozna fretua,ona sa ani z hrackami nehra,je stastna,ze cely den moze pobehovat po byte a hladat si zabavku inde-pritom skody nerobi vobec.ZLATA DANY!!! Takze tolko moja skusenost. :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 2.Říj.2008 - 22:40 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
To že byl takový, vůbec nesouvisí s králičím masem. Ale s tím, že pochazí od farmáře, který se mu zřejmě nevěnoval a nezvykal ho na lidskou ruku. Já svoje mláďátka taky krmím syrovým masem a agresivní nejsou. Jen když mají hlad tak jsou prostěvě hryzavější, což se změní v okamžiku, kdy si nacpou pupky :wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 2.Říj.2008 - 23:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
jj presne tak, krmeni masem neba vubec vliv na fretku.. Kdyz si vezmes mlade od farmare, tak se opravdu nediv, ze kouse :( A jinak kazda fretka hned od zacatku nevi co ma od te nove cekat.. Takze nez si nektere zvyknou, tak to trva a pak naopak jsou nerozdelitelna dvojka..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Říj.2008 - 10:25 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
To hej,ale zijeme v Skotsku,kde fretky chovaju len farmari,iba v anglicku ako domacich mazlickou,takze sme to riskli,ale uz nikdy viac,radsej priamo od chovatela.Uz im neverim,predsa len,chovaju ich na zabijanie zajacov,chovaju v kotercoch a moc sa s nimi nemaznaju.Tu neslo,ze ma hrozne dokusal a isiel mi maso vyrvat,ale o bezpecnost babatka,o chvilu zacne lozit a neodpustila by som si,keby mu ublizil.Dany nikdy maso nechcela.A je bez toho fretaka stastnejsia,zase vsade skotaci,aj za malym a neublizuje mu.Len mna to hrozne mrzi,chcela som mat dve a za dany bude mat kamosa.nemyslim si,ze od chovatela su fretky take agresivne!!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Říj.2008 - 10:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Zář.2008 - 14:35
Příspěvky: 137
Bydliště: Praha
To je fakt, to je dobrý nápad, ještě to nemám sama vyzkoušené ale všude radí, že když kousne moc tak si nemáš chvíly všímat, pak zase ano, když to udělá znovu, tak ho máš na chvilku zavřít do klece, a pak po nějaké chvilce pustit (ale nepouštěj ho z klece v okamžik kdy se doprošuje ať ho pustíš, až tehdy když se uklidní a je klid). To je rada z knížky a z netu tak snad pomůže. Hodně štěstí!!! :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Říj.2008 - 11:14 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
diky andrejko,avsak ani toto nepomoho.skusila som osvedcene triky,ako na nasu dany,ae iba pri tom zival a ked som ho zavrela do klietky,tak hned sa snazi cez klietku na mna skocit.no vobec mi to neprislo ako normalne.a ked sa ukludnil a zacala som ho hladkat,tak ma hrozne skusal.podla mna bol zdivoceny a ochocenie by boo tazke a dlhe,tieo retky z farmy su chovane len na lov zajacov.zaujimave je,ze nasa dany je tiez od farmara,ale sam ma vnucku,takze aj jeho retky bolo pritulne,nekrmil ich masom,len granulami a vnucka si s nimi hrala.hmm,mat tak este nanho kontakt,hned si jednu asi vezmem.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Říj.2008 - 11:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Zář.2008 - 14:35
Příspěvky: 137
Bydliště: Praha
Podívej se na http://www.fretka.cz, tam najdeš inzeráty!!!Já si teď beru holčičku od "zuzky" ještě jí zbývají (pokud vím) dvě holčičky smetanově zbarvené! Nebo chceš rovnou kontakt?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Říj.2008 - 11:47 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
juuj,ja by som si hned vzala,lenze ako pisem,zijeme v skotsku.keby si ale vedela o niekom,kto byva v uk,tak mi ihned prosim ta posli kontakt.vdaka


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 3.Říj.2008 - 12:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 19.Zář.2008 - 14:35
Příspěvky: 137
Bydliště: Praha
Jeeee nějak mi to nesecvaklo :cheesy: . No tam nikoho neznám. :(.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Kousání
OdeslatNapsal: 4.Říj.2008 - 0:10 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 12.Zář.2008 - 22:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Krenovice u Slavkova
Ja jsem taky nejakou dobu zila ve Skotsku, kde jsem moji Inu kryla taky s fretakem pouzivanym na lov divokych kraliku a i byl kraliky ziven a byl to moc hodny fretak. Sice lidi si moc nevsimal, ale nikdy nekousl, byl flegmaticky. Mel hodne silne nohy, a snazil se dost hrabat koberec. Nastesti ho vic zajimala Ina, a po vycerpani nhamka a spani :D Na strankach skotskeho klubu fretek je par utulku, ktere nabizeji fretky a jsou tam i inzeraty. http://www.scottishferrets.co.uk/

_________________
Albannach ferrets


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 302 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign