Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 4.Kvě.2024 - 20:29
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 17.Dub.2008 - 12:47 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
Zrovna dneska jsem se na to pletivo díval, ale zdálo se mi na pohmat v místě křížení drátů takové ostré, že by se o něj mohli čumáci poranit. U nás je to jedno, oni tak nějak stejně žijí volně, mají pro sebe celou kuchyň, jen teď ty tři týdny měl Šelmák kasárníka, aby Blůoodičkovi nelízal to ucho, ještě tam je pár stroupků, ale jak se mu to zahojí, nechám je zase volně :-)
To pletivo fakt prokousal nebo co, celkem malá díra, kterou se protlačil a spal se Šelmákem v pelíšku. Šelmák je větší a tou dírou se neprotáhne. Už jsem to provizorně zalátal a časem popřemýšlím nad nějakým řešením :wink:

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 22.Kvě.2008 - 18:43 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
Ahoj,ja mam taky problem,ze nam Dany hrozne rada hryzie kozenu sedacku od spodu.Nevieme ju od toho odnaucit.Ani pekne slova,ani hresenie nepomaha a dokonca sme ju postriekali odpudzovacim prostriedkom proti hryzenie a NIC!!!! Poradte niekto,pomoooc!!!! Vdaka :?:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 9:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:mrgreen: Ahojky,,já nevím,ale myslím, že nic nepomůže..je to prostě zábava něco hryzat a když dvounožec vyvádí..to je asi děsně baví :)
Mno zkus nějakou novou hračku,,bo mu vymyslet nějakou zábavu, třeba se nudí a proto vymějšlí lumpárny a nebo mu prostě kůže chutná :twisted:
Jednou jsem zkusila u našeho fretáka něco co mu fakt nevoní a to cibule :!: ...porád mi v přecíni odtrhával lištu u lina, tak jsem ji natřela cibulí a dal pokoj :lol: ..zas jsem jednou zvítězila, a za to nám asi rozkousal postel:) :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 13:32 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
hihihi,potvory to su vynaliezave,to hej!!! Ja som tej nasej zakazala skrabat listu a koberec pred nasou spalnou a za trest sa nam vycikala na vrch pruteneho pradelneho kosa!!! Ja som salela a ona si z toho nic nerobila :lol: Na hracky moc neni,ma ich zopar,ale vobec sa s nimi nehra.Iba jednu gumenu co ma poobhryzala do polovice a dost.Dany si skor hlada zabavu po byte!!!! :roll: Ale dnes jej ideme urobit hrabiaren na balkone-debnicka a zemina,nech sa vybazni,tak snas sa skludni.No,to s tou cibulou je dobry napad,ale sedacku s nou urcite natierat nebudeme :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 13:38 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:lol: :lol: :lol: che:)
Mno u nás hračky jsou pod postelí..zrovna včera jsem si dovolila vlézt jim do zkrýše v uložném prostoru vysavačem,,oba na mě utočili ze všech stran a já se u toho škodolibě hihnala :lol: ...všechny hračky jsem jim vytahala a zuzík byl z toho ouplně na švestku, nevěděl co má dělat dřív jestli mě má kousta do paty, bo nahánět zlí vysavač a nebo rychle zas zatáhnout hračky pod postel.... :lol:
nejvíce oblíbené hračky jsme jim zavěsila na trám u vchodu za špagát a to je děsná švanda,,chce ji pokaždý taky odtáhnout ale jak mu to nejde tak se u toho vzteká a skáče na ně jak šílenec...a když se použije místo špagátu guma,,,tak to pak jen líta chi chi chi :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 13:59 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
:D :D Tak to musi byt desna sranda sa na ne divat!!! :) Ta nasa mi zase rada kradne moje tenisky s gumenou spickou a snazi sa ich schovat pod skrinu.Uz som to aj natocila na kameru,desna svanda!! Ale sranda je,ze keby som polozia 10 parov topanok,tak ukradne len tie moje.Minule ich dokonca vytiahla aj s pracky! Tiez ma zavesenu hracku v klietke,ale vobec si ju nevsima.My ju chovame volne,v klietke len spinka,takze ona si vzdy vie najst daku somarinu na vyvedenie nez sa hrat s hrackou!! :D Muz ju vola Chlpaty Diabol,vystihuje ju to.... :D :D :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 14:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:lol: mno tak to je taky pěkná díblice,,u nas tahá boty jen zuzík,,,a jemu jedno čí jsou ,krade všechno co se dá,,telefony, klíče , peněženku minule přítelovi schovat za postel...nechal ji ležet na stole a to se mu stalo osudným,,když se někdo převlíká,,odnese i pantofli, ponožku,,mnoo prostě vše co leží jako by ladem :D :lol: ...ale minule jsme se nasmáli,,dcera si zouvala kolečkový brusle,,to jsem si řekal at je neschováva to snad zuzík neodtáhne..a ono prdlajs,,jsem ho podcenila....i na to že ta brusle je dvakrát větší než on , vzal ji do tlamičky a začal jí popotahovat po kouskak směrem pod postel :twisted: .....pořád ji obýhal a nevěděl jak jí tam pod tu postel má dostat :lol: ...nakonec jsme mu ušetřila dilema a brusle jsem schovala do koupelny....pak ležel u koupelny dobrých 10 min a pořád nemoch přijíd na to jak se tam za ty dveře dosta,,a běhal pořád ke mě a ke dveřím,,,jen promluvit :lol: ...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 14:32 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
:D :D Dobru pobavenu vytvaraju tieto krasne neme tvare!!!! :mrgreen: Nasa nastastie nic takeho ako pises nekradne,ale ak nahame cokoladu a dzus na stole,tak cokoladu slohne pod skrinu a dzus vyleje a upije z neho.Inak,sladkosti jej hrozne chutia,najviac cokolady.Minule sme zabudli schovat keksiky zo stolu a za tyzden som pekne 3 oplatky nasla pod skrinou-ale len oplatky,cokolada bola zlizana :D :D No a minule mi volal muz,ze ju nevie najst v celom byte.Nakoniec zistil,ze sa z pod tej svojej skrine dostala do skrine a zaspaa tam v sacku piskot obklopena dalsimy sladkostami.No muz sa ani hnevat pre usmev nemohol :D :D A este hrozne miluje banany,ide sa za nimi zabit,aj z kabelky mi ho slohla,betarka jedna!!! Muz je uz z jej lotrovin unaveny,ja sa na tom len bavim :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 14:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:lol: U nas se klucí taky můžou přetrhnou po vším co nesmí , že pro ně není zdraví,,,občas čokoládu ochutnaj, že jim člověk neodolá když žebraj :wink: ...piškoty jsme ouplně vypustili i když jim taky chutí, ale nesmí je tak je oubec už radši domu nekupuju, jelikož by je dcera potají krmila :evil: ,,,banány , meloun, jablko a td to milujou na devše joo a :lol: tvaroch ten taky,a náš adoptovaný Kubíček miluje veškeré salámi..což je taky nezdravý pro ně,,,dokáže si pro něj i vyšplhat po mím těle od paty až za krk,,tak moc o něj stojí :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 23.Kvě.2008 - 14:51 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
:D :D Vynaliezavi mlsnaci,ze? :D No,to ani neviem neviem,ze piskoty skodi.Nam je poslala mamka a zdal sa mi to celkom dobry pamlsok pre nu.To preto,ze su moc cukrove,alebo preco su skodlive?Mne sa zdaju cekom dietne.Ae je to hrozne,ako stale nieco driape.Niekde som citala,ze maju radi stale pne misky a niekto im ich az precpava,ale to sa mi zda hlupe.Potom vobec nemas predstavu,kolko toho pozeru.Dany ma stae k dispozii granule v klietke a tie si je ked ma chut a hlad a rano vzdy dostane do druhej misticky v kuchni trosku babanu,vit.pasticky a hrozienka alebo troska cornflaksov.Ale aj tak driape ked je hore,alebo ak vidi,ze niekto daco je :D :D Ale nedam jej to,radsej jej skocim po hrozienko. :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 24.Kvě.2008 - 14:11 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Nejde o to, že se ti zdají být dietní :shock: Každopádně obsahují mouku a jiné věci, které fretkám škodí, jelikož jsou pro ně v podstatě nestarvitelné...Stejně jako rohlík, chleba a jiné věci :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 24.Kvě.2008 - 18:25 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
Aha,tak piskotky prestaneme davat. :( Chleba a take veci jej vobec nedavame.Fakt ma skor tie prirodne maskrtky,dokonca ich uprednostnuje pred fretcimi.Kazdopadne dik za upozornenie!!! :D :D :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 25.Srp.2008 - 20:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 24.Srp.2008 - 16:58
Příspěvky: 37
Bydliště: ostrava
ahoj já koukám asi mám doma andílky,nekouškou ani rohy postele ani netrhají koberec jediné co jsme museli zrušit byli květináče na zemi(nepomohlo ani pletivo) :D , ale zase provádějí jiné lumpárny ale ne demoliční :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 25.Srp.2008 - 22:46 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Bře.2008 - 16:10
Příspěvky: 599
Bydliště: Ostrava
No tak u nás je zlatíčko Kača, ta neudělala nikdy nic, zato Kryšpínek, to je rarach, ukousl kablík od beden, škrábe a kouše sedačku, nebo prostěradlo, odtrhal lišty od lina co jsou kolem zdí,ničí postupně proutěný košík, co mají na hračky :evil: :cheesy: ,ale jinak teda fretky opravdu neničí nábytek :lol: :lol: :lol:

_________________
http://Fretka-doma.blog.cz/
http://Nonano.mondozoo.com
http://ferretmarafiki.wz.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jak moc ničí nábytek?
OdeslatNapsal: 26.Srp.2008 - 10:52 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 23.Črc.2008 - 16:25
Příspěvky: 359
Bydliště: Veselí nad Moravou
Tak my máme doma zatím asi zlatíčko :oops: Nic neničí ani nekouše.Máme všude plovoučky a dlažbu a koberec jen jeden a to malý v obýváku pod stolem.Toho si nevšímá :D Sedačky si taky nevšímá a skříní atd. taky né. :wink: jedinné do čeho je úplný blázen a úchylek je záchodová štětka.tak když malá jde na záchod tak bud chytáme fretku a nebo štětku.

_________________
Jesinka - ve vzpomínkách


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign