Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Zář.2024 - 5:34
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 10.Kvě.2011 - 20:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 10.Dub.2011 - 2:25
Příspěvky: 48
Pamplemouse napsal:
Tak ten malej je nejvíc sladkej a máš pravdu, Čertík na něj sedí perfektně ;);)


No jo no, na starý kolena je ze mne totálně prdlá fretčí máma a nemůžu se dočkat, až si pro něj koncem června pojedu :oops: Kdysi jsem fretku měla, teda ne já, ale bývalý přítel, byl to už dospělý sameček, nekastrovaný, kousavý a čuně, které kadilo kudy lezlo. Takže rok zvažování, jestli to zkusit s fret'ulí znova a po přečtení tohoto fora už neváhám. Navíc Janička Žáková z Majestiku je úžasná fretčí mamča a vím, že ten prcek bude vymazlený :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 30.Kvě.2012 - 15:11 
 E-mail  Profil

Registrován: 29.Pro.2011 - 0:38
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno-Prostějov
Dneska si deme pro třetí fretečku (holku) :-)
Máme doma kluka jménem ČIKO a holčinu jménem ČEKI.Přemíšlíme nad touhe.Až na to příjudeme napíšu.
Navrhoval jsem ČELZI ale přítelkyně řekla že ne ! ! ! :-)
Nechce doma fodbalové družstvo :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 30.Kvě.2012 - 17:39 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
Urcite se uz nemuzete dockat.Ja si jdu pro treti fretecku taky holcicku v pondeli :mrgreen: a uz pocitam dny.At se fretulkam dari.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 1.Čer.2012 - 2:30 
 E-mail  Profil

Registrován: 29.Pro.2011 - 0:38
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno-Prostějov
Ahoj Janda, jak píšeš, taky jsme počítaly dny,hodiny a nakonec minuty.:-) také jsme si pro ni měli jet v pondělí, ale nemohly jsme se dočkat a jeli tam už ve středu. Ukecaly jsem to. Jméno dostala Kitty ale přemýšlíme že ji budeme říkat Kejt. Povím ti , ten první den, to byl mazec, nechtěla jíst, kakala kde se jí chtělo, byla vyklepaná, ani pastičku nechtěla a nechce do teď. Bude sní velká práce než ji dáme do cajku. Jediná výhoda je že nekouše, ale vůbec.Na to že je ale větší než naše samička čekki, tak je hubeňoučká. Celí život byla na granulkách a kapsičkách pro kočky a ke všemu ta srst není tak jak by měla být. Okamžitě změníme jídelníček, ale zatím bude úspěch když začne pořádně jíst alespoň ty granulky. :-( Včera nejedla vůbec a teď je to tak 3 hod zpátky spapala hrstku těch hnusných granulí, netušíš jak jsme byli šťastni že baští z čikkem a Čekki se hned skamarádily byly jsme s němá venku asi 3hodiny a parádně se vyblbly a seznámily i když musím říci že to mohlo dopadnout líp zjistily jsme že má konec březosti takže čikko se stále o něco snažil tak doufáme že to vše dopadne dobře protože zítra jsme celí den v práci a vrátíme se až večer.A co vy kam si pro fretečku jedete?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 1.Čer.2012 - 2:33 
 E-mail  Profil

Registrován: 29.Pro.2011 - 0:38
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno-Prostějov
Koukám na tvůj profil a čtu že máš také kitty :lol: :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 1.Čer.2012 - 10:13 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 16.Kvě.2012 - 17:31
Příspěvky: 9
Bydliště: Plzeň
Ahojky, musím říct, že vám závidím, že už si pro freťuli jedete nebo ji máte doma. Ta naše rošťanda oslavila 6 týdnů, takže si pro ni jedem 'až' 13. června, ale počíítám a škrtám dny v kalendáři:-D Bude to takový naše miminko, takže jí asi čeká pěkný rozmazlování. Jelikož je to naše první fretka, tak doufám, že se nám podaří uspět ve výchově a že nás tu všechny nesežere:-D
Jo jinak jsme jí vybrali jméno Rosalie - Rozárka - bylo to nejhezčí ze všech, co jsme měli na výběr od chovatelky a bude to krásná černá fretečka. Moc se těšíme:-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 1.Čer.2012 - 10:37 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
Take mame Kitty :lol: ,Tobiho a mala bude Queen je to angorka tak jsem moc zvedava.Jedeme si pro ni do Teplic.Jsem zvedava jak se budou k sobe chovat.Bude to chtit trpelivost.Jinak koukam iavaeata,ze budeme mit fretecku od stejne chovatelky :mrgreen: Fretatka jsou vsechny moc uzasny :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 1.Čer.2012 - 10:54 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 16.Kvě.2012 - 17:31
Příspěvky: 9
Bydliště: Plzeň
Jééé tak to je náhoda:-))) no jo, Queen je krásná slečna:-))
Tak jsem moc ráda, že jsem si vybrala slečnu dobře a malá bude vymazlená:-)) už abychom i my vyráželi na cestu :-)
Doufám, že nebudu mít pokušení vzít si všechny, co nemají prozatím budoucího majitele a můžete mi pak říct, jak se má Rozárka:-D já se chtěla jet zítra podívat, ale slečna je pryč, tak ji uvidím až v den odběru:)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 1.Čer.2012 - 19:35 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
My jsme se byli podivat v 5 tydnech a byli uz kouzelny ted jeste ubehly 3 tydny tak se jiste jeste hodne zmenila.Urcite se na Rozarku poptam,ale maji se urcite moc dobre.Utikalo to pomalu,ale ten posledni tyden se tahne zvlast strasne pomalu ty dny se trasne tahnou :lol: Koukala jsem Rozarka je jen o 9dni mladsi tak to uz taky rychle utece.Bude mit nadhernou barvu.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 2.Čer.2012 - 16:11 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 16.Kvě.2012 - 17:31
Příspěvky: 9
Bydliště: Plzeň
Jo to mi slečna ze Zabrušan říkala, že se někdo byl podívat, já tam chtěla dneska, ale bohužel jsem to věděla na poslední chvíli tak to nevyšlo.. o to víc se těším za těch pár dní na fretčí slečnínku:)
Děkujeme za pochvalu, malinkýho černouška jsem chtěla, oba máme rádi černou, takže albín by se k nám nehodil.-D Ale Vaše malá - teď už velká Queen bude taky nádherná:-)) tmaví tchoříci jsou nádherní:-) já určitě budu moc ráda za nějakou krátkouzprávičku jak se prckové mají, klidně soukromou.. těch posledních pár dní neutíká:)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Jméno pro fretku
OdeslatNapsal: 2.Čer.2012 - 18:31 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 22.Srp.2008 - 21:43
Příspěvky: 225
Bydliště: Usti nad Labem
Taky jsem chtela cernou,ale zbarvily se trosku jinak.I tak je,ale uzasna a snad se mi libi i vic :mrgreen: Ze ty posledni dny utikaji nejmene to vazne souhlasim.Budu Rozarku pozdravovat.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign