Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 20.Zář.2024 - 6:11
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 14:41 
Uživatelský avatar
  Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Kvě.2009 - 19:28
Příspěvky: 136
Bydliště: Praha
Pokud se tedy nakonec rozhodneš mít mladý, tak krycí samce najdeš jak na inzercích, tak tady a třeba i zde: http://www.fretka.cz/index.php?k=40&s=120
Hlavně si to dobře rozmysli a nastuduj co a jak!

_________________
Zdraví Karolin, též freťulka Mollinka a freťák Hádesík


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 14:48 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 22.Kvě.2008 - 17:55
Příspěvky: 139
Tak,to ste tu vsetci museli delat rozbrly?Nestacilo to napisat ako slecna predomnou? Vsak sa len pytala na samceka a vy ste sa do nej pustili.Som sklamana ludmi a odpovedami,ona este nic neurobila a vy ste ju odsudili!!! :evil: Mali by ste si vyliat zlost na niekom inom.A trochu sa aj zamysliet.Tiez som sa tu raz na nieco pytala,mala som zlu skusenost a dobre ze ma nezozrali.Viem,ze ste skuseni a mate toho vela za sebou,ale nezabudajte,ze su aj ine skusenosti,ktore este nepoznate!!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 14:53 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Srp.2009 - 10:25
Příspěvky: 28
dekuji pak se tam podivam .a dik i tobe reana aspon nekdo to pochopil :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 15:28 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 7.Dub.2009 - 13:07
Příspěvky: 320
Bydliště: Slovensko Kopčany ( kúsok od Hodonína)
Citace:

Tak,to ste tu vsetci museli delat rozbrly?Nestacilo to napisat ako slecna predomnou? Vsak sa len pytala na samceka a vy ste sa do nej pustili.Som sklamana ludmi a odpovedami,ona este nic neurobila a vy ste ju odsudili!!! :evil: Mali by ste si vyliat zlost na niekom inom.A trochu sa aj zamysliet.Tiez som sa tu raz na nieco pytala,mala som zlu skusenost a dobre ze ma nezozrali.Viem,ze ste skuseni a mate toho vela za sebou,ale nezabudajte,ze su aj ine skusenosti,ktore este nepoznate!!!!




reana ,nehovorím ,že súhlasím úplne so všetkým ,čo sa tu napísalo ...každý má právo na svoj názor ,ale nie som si istá ,či by si mala nadávať len "starým"užívateľom fóra . Keď si tak čítam príspevky od začiatku vlákna ,tak offine nebola dvakrát slušná a akonáhle sa jej nejaká odpoveď nepáčila ,hneď "štekala ",čo mi nepripadá moc dospelé . Dospelý zrelý človek nereaguje na každý nesúhlas podráždene . A preto si myslím ,že sa jej snažili ostatní čo najviac vymluvit krytie samičky ,nakoľko je to záležitosť ,ktorá si vyžaduje práve toho zodpovedného vyzretého človeka.

offine ,keby si si sama po sebe prečítala príspevky a pozrela sa na ne nenaštvaná ,tak musíš sama uznať ,že tvoje reakcie sú zbytočne prehnané . Skús si to ešte premyslieť s chladnou hlavou a čo to si o tom prečítať a nechať si poradiť .
Vieš, ja napríklad som staršia ako veľa ľudí z fóra ,ale dokážem si priznať ,že nemám také skúsenosti s chovom fretiek ako oni a tak si nechám poradiť ...a neutočím hneď na nich ,že" zo mňa robia debila" (tak ako si to napísala ty ),alebo sa navážať do váhy freťáčka , alebo čistoty fretiek skúsenej chovateľky .Tiež by som mohla na nich štekať ,že som staršia ,tak čo sa tu vymúdrujú a pod.,lenže ja uznávam ,že ešte stále toho o chove fretiek neviem toľko ako podaktorí tu ( mimochodom chovám fretky 3 roky ,ale sú ľudia ,ktorí ich chovajú 10-15 rokov).

_________________
FERDÍK a KIKINKA & FREDÁNEK a JESSIENKA
http://adrianavalachovicova.rajce.idnes.cz/
http://fretihafi.estranky.cz/
http://www.youtube.com/user/adina936


Naposledy upravil adina dne 27.Srp.2009 - 15:37, celkově upraveno 2

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 15:29 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
reana napsal:
Tak,to ste tu vsetci museli delat rozbrly?Nestacilo to napisat ako slecna predomnou? Vsak sa len pytala na samceka a vy ste sa do nej pustili.Som sklamana ludmi a odpovedami,ona este nic neurobila a vy ste ju odsudili!!! :evil: Mali by ste si vyliat zlost na niekom inom.A trochu sa aj zamysliet.Tiez som sa tu raz na nieco pytala,mala som zlu skusenost a dobre ze ma nezozrali.Viem,ze ste skuseni a mate toho vela za sebou,ale nezabudajte,ze su aj ine skusenosti,ktore este nepoznate!!!!


Reana: osobne si nemyslim, ze cela ta debata byla o nicem.. Celou tou zpovedi se zjistilo, ze slecna o fretkach moc nevi a uz hleda fretaka na kryti - no i ja osobne jsem z toho docela v rozpacich.. Celkovy pristup se mi osobne nelibi - jako, ze napriklad "lide, co prodavaji fretky draz si chteji jen nahrabat, ze je to prece jenom zvire, ze je to kus neceho, pro co nema smysl jezdit dal nez za humna a pod.."
Sama nejsem pro, aby se hned do cloveka nekdo pustil, samozdrejme to neni moc dobre, ale myslim, ze tady je docela od veci, aby slecna napred hodne o fretkach zjistila, nez zacne hledat samce. Za prve je na to jeste dost casu a za druhe treba se toho kryti ani nedocka (zname fretky v puberte.. ;) )

Offine: me osobne by zajimal puvod fretky - jake ma rodice a prarodice - kam se podel zbytek sourozencu? Pokud to poradne nevis, tak jak vlastne chces kryt? Neznas puvod - jak se vyhnes pribuznym jedincum? Nevis ani poradne, kde jsou sourozenci - jak zajistis, ze ji nenakryjes bratrem? Staci, aby se nekdo dalsi nezajimal o puvod fretaka, pak ho prodal dal bez infa a ty ho budes mit pobliz a nakryjes - protoze z tveho pristupu predpokladam, ze dal jak do vedlejsiho mesta se ti na kryti nechce..

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 15:48 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Srp.2009 - 10:25
Příspěvky: 28
a jak ty to muzes vedet prosimte a zase to tady zacina mam 2 fretky jednu 2letou kastrovanou druhou chci 1 nechat nakryt nez ji necham vykastrovat probuch to me nemuzete nechat byt ptala jsem se na neco uplne jineho nekdo konecne pochopil naco jsem se tu ptala a vy ho zase posilate proti me jo jasny vas nikdo napominat nebude ste tu vsichni velke kamaradky ja hloupej novacek proste nechte me bejt


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:00 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
milá offline: kroť opět svá slova!!!

1) jsem napsala toto: Samozřejmě, ať si slečna pořídí knihu, ve kterých jsou informace o chovu staré více jak 6 let nebo jak je to dlouho...smiřte se s tím, že všechny fretky se prostě zachránit nedají...A s přístupem této slečny - dle jejích příspěvků jí moc let nebude...jí ta fretka stejně dlouho nevydrží, protože zemře buď na nějakou nemoc a nebo hladem :-)

Takže laskavě nepřavracej mé příspěvky, nesnáším lháře!!!

2) Yasmin ti normálně napsala, čeho je třeba se vyvarovat u krytí. Pokud máš problémy s tím, že ti zkušenější chovatel poradí, jak má probíhat krytí fretek, tak tu opravdu nemáš co dělat.

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:03 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Srp.2009 - 10:25
Příspěvky: 28
promin ale napsala jsem tam pravdu napsala jsi mi ze ta fretka stejne pojde (jí ta fretka stejně dlouho nevydrží, protože zemře buď na nějakou nemoc a nebo hladem) takze se krod ty a ja se neptala jaky jsou ryzika ale kde sehnat samce takze kdo se tu ma krotit tak ty


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:08 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
uklidni se ....a přečti si občas po sobě co píšeš...nedá se to opravdu číst sem tam... :shock: :roll:

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:08 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Srp.2009 - 10:25
Příspěvky: 28
ja jsem v klidu porad to ty hlidej sve emoce


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:10 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
offine napsal:
ja jsem v klidu porad to ty hlidej sve emoce



:lol: :lol: tak teď jsi mě pobavila, protože já jsem úplně v klidu...Akorát ty se tu vyjadřuješ jak někde někde na hnoji na statku...

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:11 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Srp.2009 - 10:25
Příspěvky: 28
jo presne tak pac ty si jiny pristup ani nezaslouzis a nemusela si psat 2x nekde staci jednou ja to pochopim


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:12 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 7.Dub.2009 - 13:07
Příspěvky: 320
Bydliště: Slovensko Kopčany ( kúsok od Hodonína)
offine napsal:
a jak ty to muzes vedet prosimte a zase to tady zacina mam 2 fretky jednu 2letou kastrovanou druhou chci 1 nechat nakryt nez ji necham vykastrovat probuch to me nemuzete nechat byt ptala jsem se na neco uplne jineho nekdo konecne pochopil naco jsem se tu ptala a vy ho zase posilate proti me jo jasny vas nikdo napominat nebude ste tu vsichni velke kamaradky ja hloupej novacek proste nechte me bejt


offine :tak to sa mýliš ak poviem kravinu ,takisto mi to dajú najavo ,ale od toho fórum je ...a keď nechcem urobiť blbosť a svojej fretke ublížiť ,tak si pripomienky beriem k srdcu ,lebo sú dobre mienené . Všetci na fóre fretky milujú a chcú pre ne to najlepšie a aj keď tú konkrétnu fretku nepoznajú ,snažia sa majiteľovi poradiť čo najlepšie ,aby to zviera zbytočne neodnieslo. Nikoho som proti tebe neposielala,len mi nepripadalo fér ,keď reana hovorila len o tom ako je na teba každý zlý a pritom ,ty si takisto nebola zrovna milá . Útočila si na chov Žofiro ,konkrétne v tom zmysle, že má obézneho freťáčka a ušmudlané fretky ....no neviem pripadá ti to košér ? ....A písala som skôr o tom,že tvoje prejavy boli zbytočne podráždené :roll: Diskusia na fóre nieje predsa o štekaní na seba. Neni to tu ani úplne o kamarátstve ,je to hlavne o fretkách a čo je pre ne najlepšie. To ,že si tu rozumieme je len bonus k tomu naviac . Myslím ,že sem takisto patríš ,ako každý fretkár ,len je treba sa trochu skludniť a zanechať si chladnú hlavu :wink:

_________________
FERDÍK a KIKINKA & FREDÁNEK a JESSIENKA
http://adrianavalachovicova.rajce.idnes.cz/
http://fretihafi.estranky.cz/
http://www.youtube.com/user/adina936


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:20 
 E-mail  Profil

Registrován: 26.Srp.2009 - 10:25
Příspěvky: 28
adina ja nemela v planu tu nekomu ublizovat vsem sem se tu omluvila ale oni zacli znovu petulevrtule me obvinila ze jsem lharka napsala jsem co ona napsala me jadala jsem jen o jedno kdyby odpovedeli nato co jsem se tazala takle by to nedopadlo


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: samecek na kryti
OdeslatNapsal: 27.Srp.2009 - 16:49 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 6.Led.2009 - 22:30
Příspěvky: 45
ty v... jsem si ale početla :roll:

_________________
Můj manžel mi dal na vybranou - buďto on nebo fretka. Občas se mi po něm stýská....


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign