Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 8.Zář.2024 - 4:19
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 24.Dub.2008 - 21:33 
 E-mail  Profil

Registrován: 24.Dub.2008 - 21:20
Příspěvky: 1
Ahoj,
nerada píšu tenhle příspěvek, ale moc ráda bych pomohla těm freťulkám, co čekají ve zverimexu v Ostravě - jmenuje se to tam Zvěrokruh, v obchodním centru Karolina (u UÁNu). Je tam asi 13 nádherných maličkých tchoříků a albínků!!!!!! :arrowl:
Dnes jsem se na ně byla podívat, a nemají tam moc dobré podmínky pro život. Prostor klece je pro tolik mláďat docela malý. Navíc si myslím, že se jim tam asi moc nevěnují. Takže by bylo nejlepší, kdybyste se na ně zajeli aspoň podívat a pomazlili se s nimi, a třeba si i některé odvezli domů... prosím! čím dříve, tím lépe.
Jsou pouze za 1100,- Kč. Prosím, pomozte jim najít nový domov.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 25.Dub.2008 - 0:12 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Katka napsal:
Ahoj,
nerada píšu tenhle příspěvek, ale moc ráda bych pomohla těm freťulkám, co čekají ve zverimexu v Ostravě - jmenuje se to tam Zvěrokruh, v obchodním centru Karolina (u UÁNu). Je tam asi 13 nádherných maličkých tchoříků a albínků!!!!!! :arrowl:
Dnes jsem se na ně byla podívat, a nemají tam moc dobré podmínky pro život. Prostor klece je pro tolik mláďat docela malý. Navíc si myslím, že se jim tam asi moc nevěnují. Takže by bylo nejlepší, kdybyste se na ně zajeli aspoň podívat a pomazlili se s nimi, a třeba si i některé odvezli domů... prosím! čím dříve, tím lépe.
Jsou pouze za 1100,- Kč. Prosím, pomozte jim najít nový domov.


Koupí fretky ve zverimexu podporujete neetický velkochov fretek. Tím jim nepomůžete, jen uděláte místo pro další, které budou zákonitě následovat. Co dělat?

Jestli se vám podmínky chovu ve zverimexu nezdají a domníváte-li se, že to hraničí s týráním zvířat, že jim není poskytována taková péče, jaká by měla (například chybí v ubikaci přístup k čerstvé vodě), je nutné toto oznámit podáním stížnosti na konkrétní veterinární správu. Ta musí daný zverimex prověřit a shledají-li v něm nějaké nedostatky, vyzvou majitele k nápravě. Jedině tak se dá bojovat za lepší péči a zacházení se zvířaty v obchodech.

Krajská veterinární správa pro Moravskoslezský kraj >>> ZDE

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 25.Dub.2008 - 7:54 
 E-mail  Profil

Registrován: 15.Dub.2008 - 12:14
Příspěvky: 50
Bydliště: ostrava
Ja uz za nimi chodim asi tyden kazdy den pokoukam se na ne pohladkam je ale nekoupim ji. Zivotni podminky tam pravda nemaji nejlepsi zijou tam na podestylce jako morcata zachadek maji plny vykalu ( tedy jsou i vsude okolo zachodku ) ale vodu a jidlo tam nastesti vzdy meli. Ze zacatku tam bylo asi 13 tchoriku pak je vykoupily a prisli dalsi byli tam sampani albini a zase tchorici. Jestli je budeme podporovat tak se jim tento obchod bude zdat znacne vyhodny a jak zverimexi tak farmy si budou mnout ruce jak jim ksefty frci. Proto doporucuji bezte se na ne podivat pomazlete se s nema treba jim dejte i nejaky pamlsel ale nekupujte je cim dele jem tak zustanou tim lepe pro dalsi generece jelikoz uz pro ne nebudou vyhodne tak je uz znovu brat nebudou. Prosim vas aspon mesic dva taky mi to nedela dobre je tam tak videt ale jestli jich tam nechc takto videt jeste vic musime to vydrzet. Jednou se ke me pridala prodavacka jak jsem tak u mich postaval a jen co jsem se zeptal na puvod, stari a ockovani otocila se a odesla i to vypovida dost o tom ze by jsme je nemeli podporovat!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 25.Dub.2008 - 9:56 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:cry: když tohle čtu je mi ouzko!!!! :|
Nejhorší,ale je že mi nemůžem oubec nic dělat, je to děsná beznaděj,,,,a hlavně když víte, že jsou v rukou neznalců, kteří nejsou schopní Vám odpovědět na primitivní otázky,
ale netýká se to jen fretek,,,, ale i ostatních exotických zvířat :roll:
Je mi jich upřímě líto :cry:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 25.Dub.2008 - 10:18 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
je to děsná beznaděj,,,

Přesně tak a souhlasím s Jordi, koupí jen podpoříte ty co prodávají, že je to výnosný obchod, bohužel, všechny chlupáče zachránit, to je takový boj s větrnými mlýny.
Spíš tak zjistit toho, kdo je tam prodal, ale apelovat lze tak akorát na jeho svědomí...

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 25.Dub.2008 - 19:47 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
:cry: :cry: :cry:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 19.Kvě.2008 - 13:14 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:? Ahojky tak jsem dnes byla ve zverimexu, zas tam mají dvě fretulky samečka tchoříka a samičku bílou s hnědýma podkolenkama .ocáskem a náprsenkou s černýma očkama, u samičky nevím co je to za druch,ale je překrásná :wink: .....ale ten bordel co měli v záchůdku a kolem sebe byl děsný chjo :cry: ...bych ten prodej fretek a dalších exotických zvířat zakázala!! :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: 13 fretek ve zverimexu v Ostravě
OdeslatNapsal: 9.Dub.2009 - 6:43 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Včera mi volala kamarádka, že v Opavě v tesku jsou ve zveráči mimča. Leží tam v hovínkách a pečou se. Ach jo. SMUTNÉ :( !!!!!!


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign