Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 3:02
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 22.Říj.2008 - 21:17 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Ahoj, jmenuju se CHARLIE a jsou mi zrovna dneska 2 měsíce.... Jo, jo....jsem už prostě velkej kluk.
Nedávno jsem ještě bydlel u mámy,ale od soboty jsem se přestěhoval k novému páníčkovi a paničce...přijeli si pro mě autem a naložili mě do takového malého domečku. Vůbec jsem netušil co se děje, tak jsem se ani nějak nestačil začít bát...
Ještě štěstí, že moje bývalá panička jim řekla, co mám rád do bříška...jinak by mě tam nikdo nedostal.
Cesta trvala mooooc dlouho, zastavili jsme cestou na odpočívadle u velkého letadla, kde si páníčci dali baštu...a já nic :( . Už jsem si říkal, jestli vůbec něco dostanu....
Ale naštěstí už jsme pak byli brzo doma, takže jsem se podíval do svého nového domova.....nejdřív si mě přišla očichat fenka Rita a kocou Rarach, ale byli celkem v pohodě, tak myslím, že mě budou mít rádi....(snad si nemysleli že jsem MYŠ) :lol:
Mám krásný pelíšek, který mi můžete všichni závidět...
Teda jsem dnes už nějaký ospalý, tak si jdu zdřímnout..další zážitky zase příště.
Papa Váš Chárlíček

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Naposledy upravil Charlie dne 22.Říj.2008 - 22:03, celkově upraveno 1

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 22.Říj.2008 - 21:39 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Charlííčku, vítej mezi námi...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 22.Říj.2008 - 23:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Ahoj Charlie-moc tě vítám.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 24.Říj.2008 - 11:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Ahoj všichni.
Děkuju za milé přivítání... :D
Tak se zase hlásím, abych Vám napsal něco o sobě, jak se mám a tak...
Předevčírem mi panička s páníčkem přinesli domů veeelikej balíček s věcma jenom pro mě. Šel jsem se na to hned z domečku mrknout... Bylo toho moc... Nejvíc se mi líbili dva balíčky, které úžasně voněly...asi nějaké dobrůtky...prý je ale dostanu až budu větší. Sice nevím, jak to mysleli, ale snažím se se teď co nejvíc cpát, abych vyrostl brzo. Určitě to bude moc dobrý.
Taky jsem dostal krásný postrojek na ven, ale zatím ještě ven nemůžu....zato jsem si ho hned vyzkoušel...je to celkem fajn hračka na kousání. Panička říkala, že si mám nejdřív na to zvyknout doma. Dneska odpoledne mám slíbený výlet domů k paničce...abyste tomu rozumněli, panička s náma nebydlí, ale je u nás dost často. Mazlí se semno a já ji koušu....ale jenom malinko, protože jednou jsem to trochu přehnal a ona mě pak dala zpátky do domečku a nechtěla si semnou hrát...Takže teď už ji koušu jenom tak, aby se neřeklo. Zato páníčkovu ségru jsem kousnul pořádně...snad ještě někdy přijde...je docela fajn.
Taky bych měl jít brzo na očkování....prý se nemám bát, ale nevím, no snad to nebude bolet a dobře to dopadne...
Tak se zatím mějte a všem fretkám a freťákům zdar.
Váš Charlíček

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 24.Říj.2008 - 11:15 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
A kde teda bydlíš Charlieku?

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 24.Říj.2008 - 11:18 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Bydlím ve Stráži nad Nisou....ale vlastně je to skoro Liberec....doufám, že si tady v okolí najdu nějaké kamarády :wink:

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 24.Říj.2008 - 11:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Jenže já pořád nechápu kde bydlíš, když nebydlíš s paničkou

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 24.Říj.2008 - 11:24 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
u páníčka přece

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 24.Říj.2008 - 11:26 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Ale panička mi píše tenhle deníček...abych byl v kontaktu s ostatníma freťákama a freťačkama :)

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 25.Říj.2008 - 21:38 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Tak se zase hlásím.....včera jsem byl na návštěvě u paničky...bylo to super...chtěl jsem si moc hrát, tak mi vyrobila hračku z obalu na film a dovnitř dala rolničku....takhle jsem se ještě nevyblbnul.... úplně jsem se vyřídil, že jsem cestou domů spal jako mimino :)
Cestou jsme se ještě stavili u jednoho známého, co pracuje jako kuchař v jedné restauraci...no a zrovna krájel hovězí na nějakou mňamku pro lidi, ale když mě viděl, tak se zeptal páníčka, jestli můžu maso....a pak mi nakrájel dvojitou porci...MŇAM!!!!! Páníček mi vzal ještě zbytek domů....byl to super výlet...
Jo a večer jsem měl poprvé mrkvičku...proti masu nic moc, ale taky dobrý.
V pondělí jdu k paní doktorce na očkování, tak mi všichni držte palce, ať to moc nebolí...pak se ozvu jaké to bylo.
Váš Chárlíček

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 27.Říj.2008 - 22:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Tak ahoj všem.
Dneska jsem byl porvé u paní veterinářky...docela dlouho jsme tam čekali v čekárně... Byli tam skoro samí pejsci....jeden kocour a žádná jiná fretka :( . Ale mně to tam bavilo, protože si panička semnou hrála, a hlavně jsem byl schovanej v přepravce a tak na mně psi nemohli.... Dokonce mně tam obdivovala taková hodná paní.... Říkala, že jsem krásnej :oops:
No a pak jsme šli k paní doktorce do ordinace. Panička mně vyndala na takovej veeelikej pult a paní doktorka mi dala injekci...docela to píchlo, ale jen jsem trochu zakvičel a ucuknul, ale vůbec jsem ji za trest nestihl kousnout. Pak mi ještě do tlamičky dala takovou divnou pastu, prý je to na odčervení, ale já nevím, co je to ten červ.... Nejdřív to bylo hnusný, ale nakonec docela mňam...když jsem to začal konečně poslušně polikat a pak i olizovat, tak mi to paní doktorka sebrala :( ach jo...
Pak jsem ještě dostal očkovací průkaz, je tam ale napsaný, že je pro psa, tak to nějak nechápu...chtěl bych očkovák pro fretky...
Za 3 týdny jdeme na přeočkování a taky na očkování proti vzteklině (asi to s tím kousáním moc přeháním a myslí si že jsem vzteklej...budu to muset asi umírnit....).
Jinak se mi tam moc líbilo, byl to celkem fajn výlet. A navíc jsem dostal odpoledne dárek....takovou žlutou dlouhou noru - rouru....takže jsem měl aspoň co zkoumat....Bylo to jako super tobogán...
Tak zase někdy s novými zážitky
Váš Chárlíček

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 17:31 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Tak se zase po čase hlásím...
Jak se Vám daří?
Já se mám skvěle- předevčírem jsem v domečku přišel na to, že se dá úžasně šplhat po stěnách- jupíííí. A dělá se u toho super rambajs... :lol: :lol: :lol: Teda když jsem poprvé na to patro vylez, tak jsem se docela polekal, protože dolů byla šílenáááá díra a po hlavě lézt dolů mi nešlo...Tak jsem zavolal na páníčka...když se vzbudil, vypadal naštvaně- no nedivte se ono bylo půl třetí ráno... :oops: No, ale byl docela překvapenej i potěšenej a dal mě dolů do pelíšku a myslel si, že budu už konečně chrnět a dám pokoj.
Ale to se přepočítal....hned jak si lehnul a já slyšel, že usnul, tak jsem si řekl, že musím vylézt nahoru ještě jednou- podruhé už URČITĚ slezu-jsem si říkal... 8) prostě jsem byl frajer....ale nahoře to bylo zase stejný jako poprvé-nešlo to dolů :roll: Tak jsem musel začít řvát nanovo....naštěstí mě páníček zase sundal :) je prostě neskutečně hodnej a dokonce mi i ve tři ráno šel uklidit čůrání, co jsem už neudržel do záchůdku....
No a když odešel páníček ráno do práce, rozhodl jsem se, že to zkusím sám, abych měl na to klid...řvát bylo zbytečný a tak jsem musel něco vymyslet....vyřešil to skok střemhlav z patra rovnou do měkkého pelíšku...a mám to vymyšlený 8)

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Charlíček
OdeslatNapsal: 7.Lis.2008 - 17:51 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Charlíku ty jseš ale šikula. Tak jen dávej pozor na ty seskoky.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 23.Lis.2008 - 16:33 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Ahojky Všem a zdar všem lumpárnám a lumpačícím freťákům a freťulím. :cheesy:
Tak se zase po delší době píšu nové zážitky ze svého fretčího domova.
Hlavně se chci pochlubit, že jsem konečně zjistil, že dělat hodného je nuda, takže jsem zčal šíleněěěěěěě :twisted: zlobit. Teda tak tomu říká páníček s paničkou. Já tomu říkám LEGRACE :mrgreen: . Je to děsná zábava začít blbnout uprostřed noci...skáču po kleci....hrabu do zblbnutí....tahám misku sem a tam, hrabu v záchodě....houpám se v hamace...stěhuju polštářek z pelíšku....jo a olizuju kuličku u napáječky, to taky dělá dobrej rambajs :lol:
No a taky teď děsně MOOOOC všechny koušu, vyrostli mi totiž NOVÉ KRÁSNÉ a úžasně kousací zoubečky.....
Jenom teda mi řekli, že jsem nějakej vzteklej, že budu muset na včeličku proti vzteklině....no třeba jenom vyhrožujou, jsem si říkal, ale ono ne...tak jsem byl v pátek u paní doktorky na té včeličce :cry: teda nakonec to moc nebolelo....ale stejně nic moc. Doma jsem pak ale za odměnu dostal úplně plnou misku mňam granulek a kapsičky se slaninou a taky jsem dostal nový závěsný tunel na spaní, zatím ho používám jen na hraní, nechápu jak v tom může někdo spát?
Jo a ještě jsem zapomněl říct, že mi panička stříhala drápky, :roll: tak jsem si pak dal v kleci slušně na .... Protože jsem nepočítal s tím, že se nebudu moct zahákout jako normálně.
A viděl jsem poprvé sníh....sice jenom z přepravky ale aspoň něco.
Tak se loučím....musím jít trošku zlobit,aby nezapomněli že jsem tu taky...
Všem fretkám a freťákům přeju jen to nej....a nenechjte páníčky zahálet 8) ..... PAPA

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Charlíček
OdeslatNapsal: 9.Pro.2008 - 21:59 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 22.Říj.2008 - 20:52
Příspěvky: 26
Ahojky všechny fretky a freťáci,
omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozval, ale panička neměla vůbec čas sem něco napsat, takže až teď.
Za tu dobu, co jste o mě neslyšeli jsem teda fakt dost vyrostl, vyrostly mi i drápky, dokonce mi byly i ostříhány :( . Pak jsem si dal v kleci dobře na budku, jak jsem s tím při šplhání nepočítal.... :oops:
Také jsem se nedávno koupal...a poprvé se mi to dost líbilo...panička mi napustila do vany víc vody a já se v ní brouzdal (plavat zkusím příště)....a oklepával a panička mě mydlila a oplachovala a já jsem vůbec nevyváděl. Zato, když jsem se pak sušil v posteli, tak jsem vyváděl dost- teda hrál jsem si a šíleně jsem lítal, až jsem málem z postele spadnul.... Naštěstí panička i s páníčkem mě dobře hlídali a chytali na obou stranách...
Taky jsem dostal nové spinkací zařízení-zelený tunýlek, kde je krásně teploučko... :mrgreen: (a taky smrádek). Taky jsem dostal novej záchod...akorát mě štve, že ho přivázali a že je moc těžkej, abych ho mohl aspoň podnorovat...
Jo a po Vánocích mi začnou dělat pořádnej bejvák-velikou voliéru...juuuuuupííííííí. A prý příští rok dostanu nějakou pěknou kamarádku, tak už se těším.
Kdybych se už nedostal do Vánoc, tak přeju Všem krásné svátky, jak freťulkám a freťákům, tak jejich páníčkům a paničkám.
Zdraví Vás váš Charlie

_________________
Změna je život, dobrý život je jen s fretkou. A tak se chystám učinit velkou změnu, už nebudu bydlet sám.


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign