Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 12:58
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 12.Led.2008 - 18:34 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Dneska jsme se byly podívat venku... sice bylo trošku ošklivo,ale Čikitě to zjevně nevadilo. Ryla čumáčkem ve zbytcích sněhu a vesele si kvokala. Učíme se chodit na vodítku...začneme doma a na závěr vystrčíme čumáček i ven...aspoň na pár minutek. :wink: Myslím,že nám to už docela jde...ze začátku to byl boj,nasoukat ji do „kšírečků“ a pokusit se aby šla aspoň kousek...teď když má náladu,tak si je i docela ochotně nechá dát a už slušně cupitá. :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 12.Led.2008 - 18:45 
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 9:01
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Tak učení na kšírky jsem zkouela askorát u Rockýska, když jsem si ho přinesla domu. Pak jsem usoudila, že je to na nic, protože doma se z toho mohl zbláznit. Tak jsem ho pak navlíkla do postroje a šli jsme rovnou ven a byl naprosto v pohodě a na kšírky úplně zapomněl... teď když jim je nandavám, tak úplně zvláčněj, dal přední packy dozadu podél těla a nechaj si líbit všechno :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Led.2008 - 16:04 
 Profil

Registrován: 2.Led.2008 - 13:33
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
Monty se učil na kšírky doma, venku ale tahá bříško a vypadá jak chlupatej had :D zrovna dneska sem ho tahala ven a když dostal kšírky, schoval se pod klec, venku vydrží tak 5min a bere dráhu domů..už pozná i náš vchod, lenoch línej :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Led.2008 - 16:29 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Já mám s Čikitou opačnej problém :wink: občas ji domů nemůžu dostat. Jí se venku docela líbí...naježí se jak kartáč, zkoumá a šmejdí. Když objeví něco zajímavýho tak vystřelí jak raketa a s mohutným kvokáním se na to běží podívat :lol:
Ale je to ještě takovej malej truhlík...občas se mi do kšírečků totálně zamotá,jindy ji honím půl hodiny po pokoji abych jí je mohla vůbec dát a někdy když nemá náladu,tak se venku šprajcne a odmítá se pohnout - prostě jsme ve fázi učení a zvykání...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 15.Led.2008 - 17:36 
 Profil

Registrován: 2.Led.2008 - 13:33
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha
tak sem pak můžeš přihodit nějakou tu fotečku Čikitky :)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.Led.2008 - 10:46 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Dneska čekáme s Čikitkou návštěvu...na víkend přijede kamarádka ze střední školy a s ní její miláček - buldoček Jíťa. Jsou s Čikitkou stejně starý a moc si rozumí...minule si úžasně hrály. :D Akorát že Jituš je proti Čikitě „trošku“ větší...takovej tank. :lol: To bude u nás divočina!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.Led.2008 - 19:10 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
:lol: Tak to budete mít asi opravdu veselo. :wink: Se psy si u nás dokáže hrát jen Frodo, protože jako malý byl se mnou ještě u našich a my sjme měli psa, takže si na sebe zvykli a hráli si spolu. Byla to docela pěkná sranda, lítali po posteli, a hráli schovku. :lol: Frodo se schoval pod peřinou a prostěradlem a Džordina skákala po peřině a čekala odkud vykoukne. :lol:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.Led.2008 - 21:39 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Tak u nas to vypadalo asi takto: Kytka a malicka Tappinka
Kytka ale taky dokazala pekne shazovat nabytek, kdyz se honila s Flo :D
Takto to bylo s Boruvkou Boru
Boru
Boru
A se Zuminkou to bylo obdobny :D bohuzel fotky mam v notasku, takze pridam pak jindy :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.Led.2008 - 21:48 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Tak takhle nějak to vypadalo:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
:wink:

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 18.Led.2008 - 21:59 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
takze katynkko o vikendu fot! :D:D pokud to teda budes stihat u sbirani nabytku, veci, zametani rozbitych hrnku, taliru a vaz co lezely na stole a pod :twisted:

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 30.Led.2008 - 14:06 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
O fotky jsem se snažila,ale to se nedá...lítaly rychlostí blesku. :) Ale něco se snad zadařilo,tak až bude chvilka nějaký foto přidám...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 30.Led.2008 - 14:09 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Jinak jsme 26. ledna oslavily narozeniny - půl roku :P Z Čikity už začíná být fretí slečna... :oops: Dostala novou hračku (vydržela jí asi půl dne :evil: ) a nějaký dobrůtky... dort bude až jí bude rok. :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 3.Bře.2008 - 20:05 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Po delší době menší příspěvek.... :wink:
Právě jsem se vrátila z týdenní dovči na horách a protože jsme jeli kompletně celá rodina, Čikitka byla na „zimním pobytu“ u babičky... :) Bohužel s náma nemohla jet,takže jsme byly na týden odloučený. Měla jsem z toho strach... nikdy jsem ji nikam na hlídání nedávala, nevěděla jsem jestli to babička zvládne. Ale všechno dopadlo na výbornou... babi dostala veškerou moji literatutu o fretkách už několik týdnů předem a s Čikit jsme jezdili na návštěvy aby si na sebe s babčou a dědou zvykali,aby si očuchala nové prostředí a zvykla si. A v sobotu nastalo menší stěhování... klec,hračky,krmení,pelíšky a hlavně Čika putovali k babičce. Musím se přiznat,že při odjezdu mi málem ukápla slza... :cry: jak na mě koukala smutnejma očičkama,že ji tam nechávám. Každý den jsem volala zda je vše v pořádku,jak to zvládají... freťulka byla údajně první den nervózní, nechtěla moc papkat,ale pak si zvykla. Musím ji hrozně moc pochválit... :wink: byla hodňoučká, pochopila,že babička převzala na týden moji úlohu páníčka, nechala se ňuchňat, mazlit, krmit... Po týdnu jsem si ji vyzvedla,to bylo radosti! :lol: Olizovala mi tváře,uši... myslím,že opravdu měla radost,že jsem se vrátila. Doma nastalo rodeo... byla hrozně veselá,kvokala,skotačila...a běhala pořád dokolečka v prolízačce z krabic. :lol: A teď je moc hodná...asi jí to týdenní odloučení prospělo.Všechno papká, nevyhazuje granulky z misky, chodí čistotně na záchodek... je to prostě bobíšek. :) :twisted:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 3.Bře.2008 - 20:55 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
katynkka napsal:
Po delší době menší příspěvek.... :wink:
Právě jsem se vrátila z týdenní dovči na horách a protože jsme jeli kompletně celá rodina, Čikitka byla na „zimním pobytu“ u babičky... :) Bohužel s náma nemohla jet,takže jsme byly na týden odloučený. Měla jsem z toho strach... nikdy jsem ji nikam na hlídání nedávala, nevěděla jsem jestli to babička zvládne. Ale všechno dopadlo na výbornou... babi dostala veškerou moji literatutu o fretkách už několik týdnů předem a s Čikit jsme jezdili na návštěvy aby si na sebe s babčou a dědou zvykali,aby si očuchala nové prostředí a zvykla si. A v sobotu nastalo menší stěhování... klec,hračky,krmení,pelíšky a hlavně Čika putovali k babičce. Musím se přiznat,že při odjezdu mi málem ukápla slza... :cry: jak na mě koukala smutnejma očičkama,že ji tam nechávám. Každý den jsem volala zda je vše v pořádku,jak to zvládají... freťulka byla údajně první den nervózní, nechtěla moc papkat,ale pak si zvykla. Musím ji hrozně moc pochválit... :wink: byla hodňoučká, pochopila,že babička převzala na týden moji úlohu páníčka, nechala se ňuchňat, mazlit, krmit... Po týdnu jsem si ji vyzvedla,to bylo radosti! :lol: Olizovala mi tváře,uši... myslím,že opravdu měla radost,že jsem se vrátila. Doma nastalo rodeo... byla hrozně veselá,kvokala,skotačila...a běhala pořád dokolečka v prolízačce z krabic. :lol: A teď je moc hodná...asi jí to týdenní odloučení prospělo.Všechno papká, nevyhazuje granulky z misky, chodí čistotně na záchodek... je to prostě bobíšek. :) :twisted:



To je moc krásné..Gratuluji, že jste měli tak úspěšný treénink na dovolenou ;-) Babičku pochval a vzkaž, že je opravdu šikulka!!!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 31.Bře.2008 - 14:55 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Tak pořád čekáme u Čikitky první říji a jí se nějak nechce. :roll: Už jsem z toho nervózní... myslím,že už by to mělo přijít. 26. března jí bylo osm měsíců a nic se pořád neděje... není to už nějaký divný? Prosím poraďte!


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign