Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 29.Dub.2024 - 17:29
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 31.Bře.2008 - 19:38 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Ahojky, určitě to divné není...Každé zvíře dospívá v jinou dobu a ještě je pořád klid...Viděla jsi někdy u lidí, že by slečny měly první menst. všechny ve 13 letech??? :lol: Tak vidíš ;-) Až bude čas, přijde to ...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 1.Dub.2008 - 7:35 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Já jsem si tak nějak myslela,že je ještě čas...prostě až to přijde tak to přijde.Ale trochu mě znervóznila knížka kde psali,že první říje se dá očekávat od 6. měsíce a Čika už má 8 a nic. Tak jsem se chtěla radši ujistit u vás - zkušenějších chovatelů, že je všechno o.k. :oops: Díky


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 3.Dub.2008 - 8:44 
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 9:01
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Přesně, neboj se toho... A spíš buď ráda, že ještě neříjí :) Meggie říjila cca v 10 měsících, Babulka od Petry p. když jí byl snad už víc než rok ;) tak buď v klidu...

_________________
http://www.fretici.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 17.Dub.2008 - 11:46 
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 19.Led.2008 - 20:22
Příspěvky: 36
Naše Lara se narodila 20.2.2007 a říje jí začala 19.3.2008 takže jí bylo třináct měsíců,taky jsem se obávala,jestli je vůbec v pořádku,ale říje se dostavila.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 17.Dub.2008 - 11:52 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
U nás se zatím říje nedostavuje... tak si užíváme,hrajeme a děláme blbiny... však ono to přijde. Včera byla velká legrace...přítel měl přes křeslo přehozený rifle,Čikita do nich vlezla a začla v nich šmejdit.Jenže jak viseli dolů přes to opěradlo,tak se jednou tou nohavicí nechtěně sklouzla a vypadla na zem! :lol: Byla z toho celá vyjukaná a my jsme se mohli smíchy potrhat.... :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 17.Dub.2008 - 17:53 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Moje Dappletice je taky narozena 18.2.07 a prvni rije dosla pozdeji - az teprve ted zacatkem dubna :)
A kamaradka ma samicku, ktera ji snad nerijila prvni rok vubec.. Cekaji ted na dalsi rok..
Zatim se nestrachuj a bud rada - jedna rije za rok, by byla uzasna :)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 21.Črc.2008 - 13:14 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Tak po dlouhé době,jsme se zase tady... :wink: A z Čikitky je velká holka - už máme první říji! :P Zatím týden...je pořád čiperná,hravá...akorát je strašně mazlivá.Dřív vydržela na klíně tak deset sekund a teď chce chovat.Pořád po mě leze,olizuje...tulí se. :) Takže já si to užívám - konečně mám doma mazlivou fretku a ne pokušitele! :lol: Musím to teda zaklepat,ale zatím Čikitka zvládá říji v pohodě...tak snad to bude dobrý i dál - budeme průběžně infomovat. :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 21.Črc.2008 - 18:22 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Ahoj čikito jsem rada že jsi se na nás přišla podívat.Původně jsem měla bejt čip ale volet tak na holku a tak panička se rozhodla ze budu čiki.Jinak u paničky se mám dobře.Ještě jednou dík a přid zase někdy kouknout.Čiki a Lucka panička


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 6.Srp.2008 - 13:43 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Čikitka má 1 rok! :twisted: Bylo to 26. července,ale byli jsme na dovo,takže jsme její oslavu odložili a taky jsme čekali na balíček z obchůdku od Frodíka. :mrgreen: Má v něm spoustu dárečků - fontánku,ježečka na hraní a mlsotky,dneska vše přišlo,takže večer vypukne oslava! Necháme ji balíček rozbalit,má moc ráda krabice,sice to je balík několika násobně větší než ona sama,ale hádám že si s tím poradí. :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 6.Srp.2008 - 13:53 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Blahopřejeme a při oslavě foťte a foťte, jsme zvědavý na ten Váš mejdan :cheesy:

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 6.Srp.2008 - 17:54 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 4.Srp.2008 - 16:22
Příspěvky: 219
je neskutečný jak tak malý zvířátko si poradí s velkou krabicí....užijte si oslavu!!!

_________________
http://wario.rajce.idnes.cz/Fredy/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 5.Zář.2008 - 18:13 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Tak máme doma fretí maroďátko,nechali jsme Čikitku vykastrovat.Dnes je to den po operaci... Měla jsem z toho velkou obavu,ale vypadá že všechno zvládneme.Čika je móóóc statečná. :wink: Pan veterinář ji chválil...nechala se před uspáním prohlídnout, zvážit,jen se jí po injekci nechtělo nějako usnout.Všechno trvalo zhruba hodinu a proběhlo v pořádku,když jsem si pro ni přišla měla na sobě overálek z obvazu,aby si nekousala bříško - ten ji bohužel moc dlouho nevydržel. Jakmile se trošku vyspala,hned se z toho vyplazila ven,ale údajně to nevadí,pokud by si sešitou ránu nechtěla kousat.Tak jsme ji netrápili a overálek jsme jí násilím necpali,když ho na sobě nechce.Včera jsem u ní proseděla v kuse šest hodin,byla taková vystrašená a neklidná...spinkala,ale najednou se vzbudila a chtěla někam lízt,jenže nožičky nesloužily.Vlhčila jsem jí čumáček,pít ani papat ještě nešlo,až po osmé hodině večer jsme zkusili pastičku,kterou nám dal pan veterinář na zotavenou.A to už bylo líp :P Vzala si a hned se zase zavrtala do pelíšku a chrupkala.Ještě během noci jsem ji zkontrolovala.Dnes ji měl na starosti přítel,měl volno,takže je freťulka neustále pod dohledem.Už se vybatolila z pelíšku,sama se napila,vzala si i granulky a došla si na záchodek. :cheesy: Tak jsme rádi... hodně spinká,ale je vidět,že se zotavuje.Bříško kontrolujeme a kdyby byl problém máme hned volat panu doktorovi.Jestli bude vše v pořádku,za týden se vyndají první stehy a opět budeme mít doma freťulku pokušitelku. :mrgreen:


Naposledy upravil katynkka dne 7.Zář.2008 - 15:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 5.Zář.2008 - 20:45 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
To je výborné :-) Gratulujeme, ať se rychle zotavuje...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 17:53 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 10.Led.2008 - 15:42
Příspěvky: 92
Sláva! Stehy z bříška jsou vyndány a vše je v nejlepším pořádku,jizva na bříšku je pěkná. :D Hned jsme dneska po dlouhé době vyrazily ven,Čika měla radost - hopsala jak gumídek,kvokala... takže už je zase zpátky naše ďáblice :twisted: a v plné síle!!! :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Čikitka
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 20:18 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Gratulujeme

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign