Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 11:39
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lojza a ?
OdeslatNapsal: 3.Srp.2009 - 18:05 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 23.Dub.2008 - 21:03
Příspěvky: 200
Bydliště: Štětí
ahojik,uz jsem tu nebyla milion let -vubec nestiham :-( a k tomu vsemu jsem nedopatrenim smazala nekolik kontaktu a mezi nima bylo i cislo na tebe :-( muzes mi pak pisnout smsku,abych zase mela tvuj mobilek,prosim?
a co delaj miminka? rostou urco jako z vody,vid? budou to medvidci :-)
posilam vsem pusinku!
Kamilka
Ps: Chubby jde v sobotu na kastraci,takze jsem rada,ze ma miminecka jako vysity :-)

omlouvam se za pripadne chybicky,mam internet v mobilu,tak toho vyuzivam,ale pise se mi hur.

_________________
Chubbík a Kamílek - oba to jsou bílí ďáblíci, které miluju nade vše!!! Jsem do nich bláááázen!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Lojza a ?
OdeslatNapsal: 24.Srp.2009 - 21:38 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 13.Kvě.2008 - 21:24
Příspěvky: 83
Kvok na konci prázdnin!

Tak konečně jsem se dostal k psaní já! To je bordel, tak já si pečlivě založím deníček a drahá dvounožkyně mi ho rozkafrává :twisted: . Tak co tchořouni, jak je? Doufám, že u vás je daleko veselejší nálada než u nás :(
Představte si- mám celou velkou voliéru jen pro sebe- tedy mám tam ještě Brusnici, ale ta moc nepřekáží. Ze začátku to bylo labůžo, ale teď se mi nějak stýská :roll: . Ale chodíme ven ještě s prťatama, tak je fajn. Tedy abych se nezapoměl pochlubit, můj první synáček mě už jaksi přerostl :oops: . Jsem na něho pyšnej, na chlapáka...

Jinak momentálně se o nás stará jen dvounožec. Panička se nemazlí, neuklízí, no nuda. Není koho provokovat. Vůbec to je u nás nějaké divné. A docela se nám ( a to mluvím za všechny) stýská. Dokonce odvolala všechny procházky s ostatníma tchořema ze sousedních nor. No chápete to? Ale o víkendu jsme byli se proťapnout na zámku ve Veltrusích- no alespoň něco...

Jinak vám musím povědět, že Chlupatice je pěkná mrcha. Samej chlup, nejmladší za to nejuřvanější a nejvíc provokuje. Ještě že jsem ji už prokoukl. Provokuje a pak piští a ještě dostanu do kožichu já. Hrozná nespravedlnost :evil: . No a její kámoška Blondýna? To je zase pěknej žralok. Kouše, potvora, a to pěkně natvrdo. Ta jejich výchova mi dává pěkně zabrat :mrgreen: .

Co je ale nejhorší a co mi dělá opravdové starosti je mamina od blueberoušů a Bělucha. Holky hubnou o sto šest. Nebo tedy už nehubnou, ale jsou z nich jenom kostřičky :( prý se na ně chystá bílosrstá furie (prý doktorka) Chjo- holky moje.

Jj, to víte. Je to děs se starat o takovou smečku a vůbec , když jsem na to teď skoro sám. Ale každopádně se tchořouni a tchořounky mějte krásně :D

Váš Lojza

_________________
Lojza, Brusinka, Borůvka, Ganéša, Achim, Bria, Déví


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign