Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 27.Dub.2024 - 20:33
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 9.Zář.2008 - 20:54 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
To je ještě daleko určitě se domluvíme! Jinak moji tchoři zdraví tvoje tchoře :wink:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 10.Zář.2008 - 7:40 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Jo a moji tchoři zdraví Vaše tchoře a Vás, Míša říkal že gauč u holek v pokoji byl príma... :D
A vykecali to holkám že byli na vejlet, tak holky to chtěj taky... :D babizny jedny :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 10.Zář.2008 - 11:56 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Tak vzkaž holkám, že klidně můžou přijet a gauč si vyzkoušet!


Zprávy z fretkárny : Enya stále kaká mimo mísu. Ela je hnusná, protivná a smrdutá tchořka a Alfréd je tlustej kvokavej hopsavej medvěd. Granule nám mizí jako by jsme jimi krmili nějakého obrovského psa. Skoro mám pocit, že jim to tam snad psi nebo děti chodí ujídat :mrgreen: Dneska Petr dělá dvířka na voliéru, dokonce mi koupil pletivo - sám od sebe :shock: Tak teď mi jen chybí linolum. Nějak se nám to prodlužuje :oops:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 11.Zář.2008 - 7:50 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
adelaida: téééda, že by už se klubala voliéra? Až přijedeme s freťulema na noc, tak abychom je měli kde prdnout.... (myslím tím klece)

Enya sio musí zvyknout, bůhví jak s ní zacházeli a teĎ chce třeba ukázat, že je středem pozornosti... Alf je medvěd, ale je faaaajnyyyy...ten jeho čumáček.. no je k sežrání....
A co Elka? už říjí? Nebo ještě hraje na důležitou smraďošku??


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 11.Zář.2008 - 12:16 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Takže novinky z naší šílené domácnosti.
Ela je na samotce už se nesnese ani s alfrédem, při každém pohybu jiné fretky začne pušit. Enya je s Alfrédem ve větší kleci a evidentně e jí tam líbí, ale Alfi je naštvaný, že jsem mu vzala hodnou Elu a dala mu tam pořád kousajcí Enyu. Teď běhají po obýváku a pak jim tam půjdu uklidit ten binec co stihli udělat. Stázka odmítá spát. Jde mi z ní hlava kolem a už doma nic nestíhám.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 11.Zář.2008 - 12:43 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
adel, prosimtě a kdy chtěla stázka spát? Co jsem tam byla já tak asi nikdy...? Furt by s náma lumpačila :D

No jo, Enya... tak Alf si zvykne, aspoń se vykouše na něm a tobě dá pokoj a že Ela puší to je normální, hormonální změny... ;)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 11.Zář.2008 - 17:58 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
No jo , ale dneska usla až ve třičtvrtě na jednu odpoledne a vzbudila se za půl hoďky a to bylo všechno. Teď tu zase řádí jak o dušu! Dvířka jsou skoro hotové, chybí jen to lino. A můžou se nastěhovat. Jo a dneska jsem se rozhodla, že budu malovat obývák. Problém je v tom, že musím strhnout stropnice a Petr musí oškrábat strop. :shock: Nevím kdy ho k tomu donutím


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 12.Zář.2008 - 7:36 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Simtě, proč bys měla ty stropnice trhat? Však to tam je dobré!!
A jakou barvičku?? Taková světlě meruňková, co?? Ta by tam pasovala i k nábytku i k voliéře ;)
A spaní Stázky si nevšímej, to je i to "protivné" počasí,... jedno ku druhému a jestli jí lezou zoubky, byť to bolí jen malinko, tak ti asi spinkat nebude. Ale nevím, nejsem mám a snad nikdy nebudu...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 12.Zář.2008 - 12:54 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Stropnice jsou hrozné a ty pruhy budou tmavě zelené lemované tenkou žlutou linkou sedačka je zelená a doplňky budou žluté. Dobrý ne? Dneska jsem pustila tchoře to vám byl smrad! :evil: Manžel nechtěl do toho obýváku ani vejít. Jsem zvědavá jestli budou moct být spolu ve voliéře. Aby jsme neumřeli smrady!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 7:01 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
adelaida: neboj, já si mylím že to bude ok,
no nic, dneska balíme a jedeme na dovolenou.... kdyby něco kdykoliv zavolej nebo napiš mej, z mobilu ti odpovím, no problemo... :) tak se mějte krásně a myslete na nás v dobrém ;)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 21:00 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Takže rekapitulace dnešního dne : Ela hodná, Enya všechno posrala ale byla hodná zato Alfréd! Dcerce se podařilo strčit patu do klece alfi ji kousl, hodně kousl, do krve. Takhle ještě nikdy nikoho nekousl. Dcera hodně plakala a on se tvářil, že je mu to hrozně líto. Dala jsem mu co proto DNESKA TO MÁ BEZ VEČERNÍ PUSINKY A PAMLSKU. :evil: :evil:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 22:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Ahoj, tohle kdybych udělal tak je Bubla v kytkách-on kouše pořád! Ikdyž už o krapet méně. Přeju silné nervy a sílu do kousanců. :lol: Dcerku to přebolí a vše bude v pohodě, i pusinky a mlsky budou. Držím palce

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 15.Zář.2008 - 11:51 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Ahojky jsem ráda, že jsi mi tady napsal-a, slyšela jsem, že se zabýváš i chameleony. Psala jsem na fretka.cz a někdo se tě na můj popud tady ptal proč je má samice chamíka tak divně zbarvená. Na tvou radu jsem oddělila samce a samice už je normální. Byla z něj chudák ve stresu :frown: . Alfréd je nejméně kousavý z mých fretek. Mně nekousne ani když mu strkám prst do tlamy, ani dcerku nikdy nekousl jen malinko když už ho mooooc škrtí. Má teprve 16 měsíců, tak ještě neumí ovládat svojí sílu, takže když ho nosí pod krkem a on už se moc dusí tak ji malinko kousne aby ho pustila, ale teď mu asi ta noha moc voněla, nebo co. Dcera si z toho už nic nedělá zase je tahá jako o život. Samozřejmě, že na ni dávám pozor, aby jim neublížila.


Ještě jsem počítala spotřebu granulí : 3 fretky - acana kitten - 1kg na 10dní což je kilo granulí na jednu fretku na měsíc, zhruba tak. K tomu ještě 20 konzerv na měsíc.

Taky jsem dneska zkusila dát hroznové víno - udělali to přesně jako stázka - rozkousli vycucali a vyplivli :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 15.Zář.2008 - 14:02 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Takže Ela a Alfi už jsou ve voliéře a Enya šla do větší klece, a protože kaká všude dostala na ty dvě kratší strany dva velké hranaté záchodky a mezi ně jsem napasovala pelíšek, takže buď bude kakat do záchodku, nebo si nakaká do pelechu a tak velké prasátko doufám není! To jsem na ni vyzrála, že? :lol: Jenom, aby mně holka nepřečůrala. Jak se říká, kdo se směje naposled ten se směje nejlépe 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 15.Zář.2008 - 14:28 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Ahoooj, věř tomu že tě přečurá. Kluci taky lumpačí. Den jsou hodní, a zítra být nemusí. Nikdy nevíš co jim vlítne do frnáku a co provedou.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign