Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 27.Dub.2024 - 19:55
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 11:37 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Kamči na ty totaly se teď vybodnu malou pomalu zvykám na acanu takže tu změnu odložím na pozdějc. Jsem zvědavá, jestli chuděra z té změny stravy nebude mít průjem. Jo jinak cukr zařízen kamarádka dělá ve zdravé výživě, takže mi ho večer donese. No : noc je dlouhá - to nevím protože vy pak padnete a usnete, kdežto já v noci vstávám kojit, takže jako moc dlouhý mejdan bych to neviděla. Dokud to půjde tak budem na zahradě a pak se přestěhujem v poklidu domů a budem chrnět. Kdo bude dělat bordel, bude odsouzen ke spánku na zahradě. Nebo víte co? Rovnou si vemte stan, jo? Jeden spacák tu mám a jestli se vyspíte pod jednou dekou tak tu bych ještě našla, takže peřiny netahejte! V sobotu má být teplo!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 12:41 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Jo v sobotu teplo a na zahradě nemáš záchod,...a asi bych měla strach tam u Vás spát pod stanem... radši se vyspím v klidu u Vás na fretčím gauči ;)

OK TF kašlem ;) raději ať si zvykne na jedno papání a pořádně než furt měnit a střídat a všechno...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 12:49 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
No jen nevím jestli ti ho fretky pučí ještě jsem se jich neptala. :oops: Ela je nějaká divná až přijedeš musíš se na ni kouknout. Mám vytřeno tak smraďoši musí být hodní.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 10:46 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Jo tak jasně, ale já nejsem vet, ale předpokládám že je divná proto, že půjde do říje...každá samce změní své chování, ale až ji uvidím, tak ti řeknu více ;)

Dneska budu v práci podávat výpověď :( buď ji dám dobrovolně a nebo ... §53 tuším? Hajzli...dělají všechno proto abych odešla ... a já mám jenom jedny nervy... :( Sakra :(


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 11:18 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Dej výpověď dobrovolně s padesát trojkou tě nevemou na pracák! A ještě se usmívej hajzli nevědí o jakého dobrého pracovníka přišli a ty si říkej že takové práce je všude plno. Jinak Enya zase posrala obývák Ela stále jen žere a spí. Spotřeba krmiva se zdvojnásobila. Alfréd to kontroluje jako mafiánský bos. A psi jsou rádi, že jim dají fretky pokoj!


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 3.Zář.2008 - 11:36 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Však já vím a taky ji dám, jenomže ji můžu dát stejěn až koncem měsíce, tady se hraje na to, že máš 2 měs. výpovědní lhůtu a takže to stejně jede od 1.10. až,.... takže ještě 3 měsíce se tu s nima budu srat ...

Dobrý pracovník...hm.... cokoliv jsi udělala bylo špatně... chtěli po tobě samostatnost, něco jsi udělala, (byť blbej dopis) napsat, nastylizovat... a stejně to je špatně... protože ses jich nezeptala, zeptáš se tedy podruhé, tak je to špatně protože jsi nesamostatná...a to je jen začátek.. to je přístup k zaměstnancům, co? Minimální platy, žádné výhody, jednání jak s hadrou na zem... ale místopředseda si tu tahá do firmy na vysoké pozice svoje milenky.. to je úroveň... :(

btw nechceš psát mejly, ať to tady nerozkafráváme, když je to tvé vlákno o tvých tchořích??

BTW - Ela - no tak papá no, má hlad, přes říji nebude jíst vůbec... a to že spí? Normálka ;)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 4.Zář.2008 - 19:37 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Ahojky tak dneska přišli ježci a prutu a víte co? Všichni tři na to kašlou. Dokonce se ani dětem nelíbí. Tak nevím co je na tom ježkovi špatně :( . Taky jsem mněla čas konečně sledovat enyu v akci - takže Ela jí nadělala pěkné kousance do zátylku, takže aspoň dokud se u Ely neprojeví, nebo neskončí říje, nebo prostě dokud se neuklidní tak budou holky běhat odděleně. Až řeknu manželovi, že je nemůžem dát do té voliéry ve které mají být tak mně zabije. Jenže Enya umí utéct z klece ve které je teď Alfréd s Elou takže tam Enya být nemůže, tak už jen zbývá, že bych do té klece dala Elu, nebo přidělala další patro nad voliéru, které by ale nebylo prolézací s tím spodkem. Nebo je prostě hodit dokupy ať se holky srovnaj, ale to se mi nezdá být dobrý nápad. Jo a taky jsem konečně viděla jak dělá Ela bobky v pokoji. Ona vůbec necouvá, nezvedá ocas nic. Proooooč???? Není na ni vůbec poznat kdy bude kakat, prostě šla a najednou šup už tlačí!

Taky vám chci popsat naše koupání : Ela se koupe ráda jen pod tekoucí vodou, ale jen ve vaně, ne v umyvadle. Enya má ráda sprchování a Alfréd má nejradši hlubokou vodu, když ho držím pod břiškem a jen tak naoko hrabe nožkama a já mu masíruju záda a bříško.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 6.Zář.2008 - 7:26 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 18:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Ostrava
Zuzi tak já musím říct že u nás měl ježek velký úspěch, hlavně u Damiána, který si jak známo skoro nehraje, ale kvůli ježkovi by se mohl přetrhnout, holky si ho moc nevšímaly když byly spolu ale když si jednu z nich "utrhnu" pro sebe tak si hrajou taky:)

_________________
Damián , Doruška , Draco a Dixie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 6.Zář.2008 - 11:52 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 6.Zář.2008 - 11:55 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 6.Zář.2008 - 11:56 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Takže nahoře je Enya a dole vpravo Ela a vlevo Alfréd a nad nimi Enya na pelíšku.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 7.Zář.2008 - 20:18 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Takže je za námi další víken. Enya s Elou se za pomoci kamculenky chytly na ježka na prutě. Ela stále vraždí Enyu když se k ní dostane a Alfréd poskakuje kolem a povzbuzuje. Enya kaká i v kleci mimo záchod a dneska si vyhrabala písek ze záchodku nahrabala si ho do druhého rohu a kakala tam. Takže jsem ji pustila proběhnout a jdu jí vyčistit klec a přemístit záchodek do jejího nově oblíbeného rohu. Už mám vcelku pocit, že by bylo lepší tomu prasátku nasypat na zem vrstvu písku ať si chodí kam chce :evil: Jinak mejdan s Kamčou se povedl - děti byly hodné, manžel byl takyhodný, mojito chutnalo. Tak si to zase brzo zopáknem, ne? :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 8.Zář.2008 - 8:52 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
No to si piš! A ne že mezitím zdlabete ty limetky :D:D:D a mátu seženeme ... :D
Poslušně hlásím že datum další mojito party bude 3.10. :) bo týden přetím slaví narozky Roman s mamou a dědou (family party) takže 3.10 jsme tam jak na ořu :D


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 8.Zář.2008 - 10:06 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
3.10? To už bude pře Adinýma narozeninama. Akorát musíš nahlásit co budeš snídat ať zase nevznikne trapas. :roll: Včera jsem vyčistila Enye posranou klec a hádejte co? :evil: Ráno byla zase posraná! Já jí opravdu dám na zadek dětskou plenku a bude to! :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 9.Zář.2008 - 7:41 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
adelaida:pokud se ti 3.10 nehodí, není problém, přijedeme potom někdy později....dřív to nestihneme...


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign