Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 27.Dub.2024 - 17:27
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 31.Srp.2008 - 19:04 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Ahojky nejsem vyhozená Petr to přešel s klidem gentlemana :cheesy: Enya už asi dlouho nebyla puštěná, takže jsme je vypustili. Naši ji naučili všechny lumpárny, ona je droboučká a podle Hanky i podle mně je to siamka. Ani se nenajedla a nenapila a spí jak zabitá. Přijela s krabicí Friskiesu a kapsičkama-kočky by kupovaly. :evil:



Prosím kdo by něco věděl odkud pochází naše Enya - původně Metaxa, narozena 26.5 08 buď přímo v Opavě nebo někde v okolí Opavy. Má asi 5-8 sourozenců a dle mého názoru je to siamka. Prosím budu vděčná za jakoukoliv informaci.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 31.Srp.2008 - 19:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 19:38
Příspěvky: 2171
Bydliště: Duchcov
jůůůů, Metaxa, super jméno :lol:

_________________
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
*Na životě nejvíc miluju tu rozmanitost... Každej den mě nasere někdo jinej...*
*Moderní ženy se dnes nevdávají, protože pochopily, že nemá smysl kvůli kousku klobásy tahat domů celé prase...*


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 31.Srp.2008 - 19:41 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Bohužel už je přejmenovaná na Enyu - líp se nám to hodí Alfi Ela a Enya. Dobrý, ne? :cheesy: Jo jen jsem ještě chtěla říct, že je naočkovaná a má i leptospirozu. To nevím proč. :roll:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 31.Srp.2008 - 20:14 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
To se bohužel očkuje, mám ten dojem že to je to I...Ale nejsou si jistá :oops: někteří to dávají, i když je to zbytečné, dost veterinářů to neví, ale není to nic vyloženě škodlivého...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 31.Srp.2008 - 22:39 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 30.Bře.2008 - 18:37
Příspěvky: 178
Bydliště: Valašské Meziříčí
Ahojky Zuzko a celá rodinko, k přírustku moc gratulujeme :P . Já jsem si myslela, že Petr to přejde v klidu. Příjde mi, že jeho nic tak moc nerozhází a na tvou vášeň k zvířatům si zvykl a rezignoval :lol: . Jen co dojedeme z dovolené a vyšetřím chvilku času, přijedem tu princeznu zkouknout. Mějte se moc krásně, pohlaď holky a smečku.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 8:58 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Čauky Zuzi, no vidíš a je to v pohodě :) dvě fretky nebo tři, to už máš fuk... a vsadím se že ještě budeš mít čtvrtou... ono když je lichej počet vždy je ta jedna taková nějak odstrčená :D
No už e těším na sobotu až ti ji zkoukneme..
No a máme přivézt ty naše kluky nebo holky??


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 9:21 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Ahoj Kamci. Kluky ne, raději holky. Ti vaši kluci jsou nějak málo akční a až poznáš Enyu tak budeš ráda, že máš kluky doma a v klidu. Jinak vlastně ještě nevím jestli budu moct Enyu pustit až budete u nás. Ona holčička totiž mimo klec nechodí na záchod a když tam budete vy tak abych nemusela za ní chodit a hlídat tak je možná vemem na prochajdu a pak necháme lítat jen Alfa a tvoje holky, protože Ela už je dost špatná. Jen leží a papá, ale nechce vůbec běhat jen se nosí a mazlí. Jo a už jsem našla slimáčí cestičky po obýváku a Ela má celé břicho upatlané, tak teď nevím jestli je to výtok, zánět, nebo jen značkuje. Jsem z toho na nervy. Jinak Ela smrdí hrozně moc, ale Enya po tom friskiesu to jsou hovínka FUJ. To je snad horší smrad než od toho našeho mimina - Stázky. Jo přemýšlela jsem, že kdyby bylo hezky tak by jsme mohli být na zahradě, já bych pak večer šla stázi uspat a Petr s ní zůstane doma a my by jsme mohli ještě posedět co ty na to? Nevím jak s přespáním - zjistila jsem že sice místo je, ale polštáře a deky nejsou!!! Tak uvidíme. Jo a zatím to vypadá na mojito party. Nic musím jít rozthnout Enyu - zase mi bije ty moje dva chudáčky.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 9:29 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
adelaida: no abys nelitovala ono naše babizny jsou takové akční a mám dojem že jenny budeš sundávat i z lustru ve fretčím pokoji... ale jak chceš... ;) já tě varovala...
Jo a bobky? No tak..to snad... není třeba řešit, taky jsme měli mládě a pubertu...:D
A to co popisuješ s Elou, tak to je typická říje...co nevidět ti nateče :)) však jsem ju čuchala a víš...a navíc ti přesrsťuje :)
No na přepsání bych to neviděla, jelikož jedeme ráno k bráchovi k Nošovicím a potřebujeme do auta ještě někoho nabrat, takže přespíme jindy, neplaš, peřinu si dovezeme :D
A mojito party... čupr...máš mátu? Bo já nee :D
A na zahradě, proč ne, pokud nebude kosa jako z nosa a nebude lejt, nevidím problém :)
Enya ti bije chudáčky... tzn. Charlieho a .... (sakryš, nevim jak se jmenuje ten smetáček) a nebo Alf a Elka?? Pozdravuj family a zoo

Kamča, Romča a smečka


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 9:44 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
No mně ty bobečky vcelku nevadí v obýváku na plovoučce, ale ještě si ji bez dozoru do bytu pouštět nebudu, nechci mít všechno zbytečně pokakané, takže pod dozorem jo, jinak mají na hraní obývák. Mátu máme jen dokoupit rum a bude to jo a limetky. Bije mi Alfa a Elu psů se bojí a ten smeták se jmenuje sany :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 14:58 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Jéééé, Sanynka, no joooo :D ten Němec, fakt.... to je hrozný s tou mojí palicí... tak víš co? sežeň limety, třtinovej cukr (jo, dělená strava dostane na frak) a já zajistím bílýho ruma...oka??? Vezmu jednu flašku zbytek je na tebe ;)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 16:12 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 1.Led.2008 - 18:18
Příspěvky: 99
Bydliště: Ostrava
kamcul, němec nebolí takže víš jak :mrgreen: zítra se jdu podívat k mamce jak nám roste máta :mrgreen: jo a jinak jsem zjistila, nebo spíš zapomněla, že další můj kamarád slaví v sobotu narozeniny :shock: se picnu, se zas budu muset roztrhnout :o

_________________
Damián , Doruška , Draco a Dixie


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 1.Zář.2008 - 19:28 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
Myslím, že jedna lahev by mněla stačit, zase se nemůžem ožrat pod obraz. Mátu má Hanči já seženu někde limety a sprite a nějaké občerstvení :-)

Tak žádný bobek za hodinu běhání nebyl mimo záchodek, šla jsem teda záchodky vyčistit, všechny - uklidila jsem Enye klec a tchoře zase pustila. Alfi mi ten krásně uklizený záchodek celý vyhrabal na podlahu a to jsem mněla zameteno. Takže Alfréd bude stažen z kůže a snězen na sobotním mejdanu. Ela smrdí takovým způsobem, že mi z toho slzí oči a malá už se otrkává. :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 7:48 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
Adel: no vítaj :D to jsou šikovní tchoři, vítej v jejich světě...
OK, flašku zajistím já a občerstvení neřeš..ta moje dělená strava... už vidím jak kvůli mně kupuješ jen krůtí šunku, vařený vajíčka a nějaký mňam mňam moc dobrý sýry... na mě se vyprdni a jási něco dovezu... a kdyžtak nachystej něco jen pro Vás no... :)
Holky nebereme, k brachovi... neměly by tam co dělat, škoda... ale neboj, my se někdy stavíme s nima... třeba po dovolence nebo tak :) o nic nepřijdeš.. a jak si puchne JEnny....to bude mňam...

Jo a nezapomeň na hnědej třtinovej cukr! Bez toho to neni vono! :)
Už se na Vás, holky, těším,...jo a koupím ty mlsky, Felixe,..jeden balík, zda Vám to budou dlabat a pokud ano, dovezu příště další ;)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 8:54 
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 29.Srp.2008 - 12:32
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava
No jo do prkýnka na cukr jsem zapomněla. Hele uvařit vajíčka není vcelku problém, nějaká šunka by se taky našla a můžu ti třeba uvařit kuře ve vodě. Co ty na to? Stejně budu vařit pro tchoře tak jim kousek pro tebe ukradnu :cheesy: Jinak dneska vypuštěni - žádný bobek mimo záchod Enya má problém vlézt do našich záchodků - jsou vysoké, takže jsem vytáhla nízký obdélník, co je pro moje smrady moc nízký a hele chodí do něj - jen ona. Pak jsem zjistila, že nenašla misku s granuleme - dala jsem jí tu závěsnou na klec. Když jsem jí včera ty granule ukázala čučela na ně jak na zjevení a snědla celou misku, což je pro Alfa a Elu krmení na celý den. Jo a ještě jedna věc začínám pochybovat o jejím věku. Nezdá se mi tak mladá. No Kamci však ji okoukneš až přijedeš 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Naši tmaví smraďoši
OdeslatNapsal: 2.Zář.2008 - 10:04 
Uživatelský avatar
 E-mail  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 26.Úno.2008 - 15:30
Příspěvky: 380
Bydliště: Karviná
adel: kuře na vodě nemusíš... to není beztučná dieta.. to je o nekombinování sacharidů a proteinů... takže klidně zbodnu kuře se sýrovou omáčkou a zapiju to kefírem.... (jaj a bliju celou noc :D) ne prostě normálka pohoda :)

Tchoříčata jsou šikovný mnooo jak tak pozoruju,... jojo zkouknu ti ji, uvidíme, třeba na něco přijdeme a že spapala plnou misku granulek? Se divíš když papali takový slinty jako friskies?? Blueah...

hanulka:jjo Němec nebolí, skleróza je matkou turistiky, tak neboj, vše bude.. :)

Já včera vypustila smraďochy a to bylo! Nasrá*o fšude jen ne v záchodech..smradi malí... :D jen Vikoušek (opět) šikovně ve WC :)

Zuzi, takže přijedeme 100% bez tchořů, vezmem si peřinu, deku a polštář, ruma, zásobu cigaret (noc bude dlouhá) a přivalíme zase tak okolo 14-15 hodiny... Romča jde opět na sobotu dopoledne, tak než dorazí, než se nají, no to bude tak akorát :) dněskaj jdu kupit felixy, stačí ti jeden balíček? Stojí ¨cca 50,- a ccheš teda i to Totally Ferret odsypnout??


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign