Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 1.Kvě.2024 - 23:58
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 11.Úno.2009 - 17:31 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Videjko na rozloučenou,... aneb Rarášek naposled,... http://www.youtube.com/watch?v=YUfKoBHZKg8


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 11.Úno.2009 - 19:10 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Krásné rozloučení s Raráškem :cry: dnes jsem si pobrečela dosyta :cry:

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 11.Úno.2009 - 21:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 13.Led.2009 - 13:25
Příspěvky: 501
Bydliště: Jihlava, Havířov, Mikulov
Moc hezký video, jsem se neudržela a řvu jak děcko. Držte se....

_________________
Katka, fretečka Myška, a Opiculka za duhou


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 11.Úno.2009 - 21:51 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Chjoooo taky se mi chce bulet :cry: :cry: :cry: je mi Raráška líto :-(

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 16.Úno.2009 - 18:21 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 10.Čer.2008 - 12:24
Příspěvky: 51
Bydliště: Praha
Ahoj paničko od Raráška,

:cry: :cry: :cry:

Já i moje kámoška slibujeme, že dneska položíme za Raráška čestnýho hovňouska doma v předsíni (na podlahu) :cry: :cry: :cry:

Pepinka a Emilka

_________________
Pepinka a Emilka - "Pánem Bohem stvořen, krásný život s tchořem"


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 3.Kvě.2009 - 21:32 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Je to už několik měsíců, co jsem sem psala naposledy. Nevím jak to říct, aby to nevyznělo špatně, ale nemohla jsem mít na očích cokoliv co připomínalo fretku.... Jediné kam jsem zde koukala, bylo téma "fretek z inzercí", ale i když mi je některých hodně líto i přes přimlouvání ostatních, že mi novou fretku seženou, koupí, zachráníme nějakou... Já nedokáži mít zatím další. Klec, vybavení a vše... Vše ještě mám... I když jsem už mockrát chtěla dát vše pryč... Udělala jsem jen kompromisy. Malá sestra Nela dostala klec, aby v něm mohla občas mít svého zakrslého králíčka, dostal i napaječku... Přepravku též, ale zbytek nechci zatím dát pryč... Na druhou stranu mi všichni radí, ať to vše rozdám/prodám, aby mi ho nic nepřipomínalo a nakoupím vše nové... I freťuli... Pokaždé, když uvidím freťuli,... koukám ji do očí a hledám ten pohled, pohled plný plamínků naděje, vymýšlení lumpáren a věčně šibalského úsměvu. Většina odpoví, že taková je skoro každá fretka. Ano, to je, ale i přesto tu bude hlouček malých lidiček, co chápou co chci říct... Spousta známých chovatelů nad ním kroutila hlavou, nechápali jak s ním můžu být, nebyl den kdy by mě nepokousal, lovil projíždějící auta a jednu z mála věcí co uměl, zaútočit na míček a přikutálet mi ho zpět. Ne jednou na mě všichni koukali a nechápavými otázkami se ptali, jestli se mě pak nebojí... On byl vážně nezkutečný magor a parchant... "Normální fretka" kousne a stáhne se. On se do mě vždy zakousl, držel, já mu páčila tlamičku a on si u toho kvokal. Pak dostal doslova pár facek,chytla jsem ho za kůži a otočila na hřbet občas mu vlepila ještě facana a výsledek? Na zádech se tvářil jako největší utrpení pak si vyskočil a s kvokáním zase poskakoval okolo. Jinak nikdy nekvokal... Jen když mě kousl a z toho měl opravdickou srandu. Byli jsme zajímavá dvojka, klidně jsem ho domlátila jak psa a on si stejně dělal co chtěl. Ostatní by ho doma nechtěli ani za nic, ale já povahově jinou fretku nechci... Prostě Rarášek byla vyjímka mezi všemi fretkami, byl jedinečný, naprosto snad nefredkoidní :twisted: , ale byl můj... :cry: Jednou tu třeba zase napíši, že Rarášek čislo dvě je tu opět, ale asi to bude trvat ještě dlouho.... :(


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign