Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 25.Dub.2024 - 9:06
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Rárášek
OdeslatNapsal: 23.Srp.2008 - 20:57 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Ahojky freťáčci 8) Vtěrknu se k vám můžu? Jmenuji se celým jménem Rarášek Maja.fuzy a svému jménu dělám čest :lol: Nic nenechám napokoji, nelíbí se mě něco neváhám kousnout a v blbostech jsem přeborník. Přepral jsem už i šišku co jsem našel venku :wink:, ale věčný souboj mám s míčkem, pokaždé mě přepere a já skončím na zádech :evil: Ale já mu jednou ukážu!!! :lol: A ještě bych se chtěl zeptat :oops: Najdu nějaké přátele z Brna?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 23.Srp.2008 - 21:34 
Site Admin
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 13:58
Příspěvky: 1863
Bydliště: Prostějov
Ahoj Rarášku tak tě tady vítám a posílám ti podrbání kožíšku. :wink: Možná, že zatím ještě nevíš, jak to drbání je prima, ale určitě na to časem přijdeš, uvidíš. :) Jinak víš ty kluku jeden malej roztomilej, že svému jménu vděčíš vlastně tak trochu mě? :lol: tvoje první panička, tedy panička tvojí maminky totiž nevěděla jak se budeš jmenovat a protože už bylo nutné, ti nějaké jméno dát a tys byl takový Rarášek kulihrášek, tak jsme ti to jméno hezky pěkně daly :cheesy: :wink: Doufám, že brzo najdeš nějaké super fretčí i lidské kamarády a budeš mít hodně nápadů na lumpárny, ale hlavně bezpečné, aby se ti něco nestalo. Takže třeba vysypávat koš, vyhrabávat kytky, nebo obsah skříně s prádlem, shazovaní věcí ze stolku, a jiné lumpárny, co fretky obvykle dělají. :) No víc radit nebudu, ať taky na něco super bláznivého přijdeš sám :wink: :)

_________________
>>> Medový květ <<<


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 26.Srp.2008 - 21:23 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
...hlavne musis delat cest svemu jmenu!! :mrgreen: :mrgreen: :twisted: 8)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 28.Srp.2008 - 15:13 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Ne opravdu já nikdy nebudu mít normální zvíře, hodná milá přátelská fretka, která se může ukvokat když mě kousne do nohy já se začnu vztekat a on se prchá schovat,... Která přišla na to, že číhat na kohokoliv kdo jde okolo a pak zaůtočit, kousnout kvoknout a utéct,.... Já toho parchanta malýho trefím jen co ho chytnu :lol: :lol: :lol: Stáhnu ho z kůže z ní si udělám rukavice, z chlupů si epletu svetr a zbytek sním! :cheesy:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 28.Srp.2008 - 15:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 28.Srp.2008 - 16:27 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Hmm to mi nějak připomíná lumpíka co mám doma :D

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 28.Srp.2008 - 16:40 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 20.Črc.2008 - 19:33
Příspěvky: 293
Bydliště: Třebíč,obec Rohy
Ahoj Rarášku.Zdraví tě Ace Maja.fuzy.Moje panička si četla tvůj deníček a zjistila že pocházíš od Martinky jako já.Určitě se aspon' trošku známe protože mě Martinka darovala do nové rodiny 11.července a to jsi byl už na světě.Moje maminka je Fusinka,tvoje taky?Jestli jo tak jsme vlastně poloviční sourozenci :wink: ,no a jestli ne tak je tvoje maminka Mája a s bratrství nic nebude.Ale jestli jsi syn Máji tak je tvůj tatínek Casper vid'?A to se podrž protože to je můj bráška,takže bych vlastně byl tvůj strejda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Téda ty příbuzenský vztahy jsou ale složitý,se v tom už pomalu sám nevyznám :| .Jinak ti přeju hlavně hodný páníčky a aby ti co nejdřív pořídily ještě nějakýho kamaráda nebo kamarádku aby jste mohli lumpačit spolu.Ve dvou je hned veseleji.Já mám doma dvě kámošky a jednoho frajera kterýho sice nemusím ale aspon' mám na koho žárlit :x .Tak se měj mocinky hezky.ACE,Barunka,Bobísek a Terezka

_________________
stránky Naší fretčí smečky: http://www.fretecka1.webnode.cz
stránky Našich Teddy králíčků: http://www.nasiteddykralicci.webnode.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 12:36 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Tak opět nové postřehy z mého života,... Chtěl jsem ulovit kočku!!! Ale má dvounohá mama mi to zatrhla, nvm proč, prý až budu mít vedle sebe uštěkaného bráchy, dřív ať to ani nezkouším, pfff bych ju zvládl levou zadní. Jináč jsem si mamu krásně vychoval. Kupujemi konzervy pro fretky, kuřecí masíčko, hovězí masíčko, tvaroh, vajíčka prostě s granulema na mě vůbec nechodí :lol: i když dneska jsem dostal granule s vajíčkem a tvaroh. Tak asi umřu hlady, žádný maso,... No snad jí to napadne když na ni vražedně koukám,... Jooo a mám novou hračku! Prý je to pro psy, ale mama mi jej uvázala v kleci,.... "ještě jsem se ty lanový letající talíři neporazil, ale to přijde!!!!"

fretecka1
Jinak zdravím skoro sestřičkuuuuu!!!!!!! Moje maminka je Mája a tatínek Casper Maja.fuzy.

wilt007
Ne on nemůže nikoho připomínat on je prostě originál,... Já ho jednou trefím fakt,.. Jdu s ním po ulici a všichni ho chtějí hrozně hladit a parchant samo, že když vás kousne fretka většina lidí řekne alespoň "auuuuuuuuu!" a on si přišel na to, že je to ohromná prdel. Takže mám nebezpečnou bojovou fretku,...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 17:03 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 20.Črc.2008 - 19:33
Příspěvky: 293
Bydliště: Třebíč,obec Rohy
Ahoj Rarášku.Ace je kluk jako buk i když už kastrovanej,takže je to tvůj strejda.Tvůj tatínek Casper je jeho bráška. :lol:


Přílohy:
DSC00520.JPG
DSC00520.JPG [ 82.76 KIB | Zobrazeno 3278 krát ]

_________________
stránky Naší fretčí smečky: http://www.fretecka1.webnode.cz
stránky Našich Teddy králíčků: http://www.nasiteddykralicci.webnode.cz
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 20:51 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
Tak já mu přestavím dneska tu jeho dočasnou klícku a on mě za odměnu kousne hajzlík!!! :evil: A to jsem se tak snažila,...


Přílohy:
DSC00616-web.JPG
DSC00616-web.JPG [ 86.83 KIB | Zobrazeno 3261 krát ]
Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 21:50 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Ahoj,

jen at si Rarášek kousne, ono ho to časem přejde, pokud ne tak ti z něj vyroste RARACH. Bubla je naprosto stejný. Čím víc se mu snažím vyhovět, tím víc je zlobivější. Jelikož s ním trávím nejvíc času, tak už mě tak nekouše, ale naši jsou pro něj výzva. Kouše je nonstop!

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 21:54 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
wilt007 napsal:
Ahoj,

jen at si Rarášek kousne, ono ho to časem přejde, pokud ne tak ti z něj vyroste RARACH. Bubla je naprosto stejný. Čím víc se mu snažím vyhovět, tím víc je zlobivější. Jelikož s ním trávím nejvíc času, tak už mě tak nekouše, ale naši jsou pro něj výzva. Kouše je nonstop!
No to ani nemluv mě kouše jen abych asi nevyšla ze cviku, ale zbytek rodiny na ně je fakt hnusnej, ještě táty bere, ale jináč je to parchant teda,...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 21:56 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
fretecka1 napsal:
Ahoj Rarášku.Ace je kluk jako buk i když už kastrovanej,takže je to tvůj strejda.Tvůj tatínek Casper je jeho bráška. :lol:
Jáááj promiň :( jsem koukala někam nvm kam když jsem to psala :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 21:57 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
VERUŠ- z toho si nic nedělej. Ani se neptej jak mu naši doma říkaj. Zítra ještě přibude Bublův brácha, takže naši se asi zblázní!

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Rárášek
OdeslatNapsal: 13.Zář.2008 - 22:04 
 E-mail  Profil

Registrován: 19.Črc.2008 - 12:48
Příspěvky: 53
wilt007 napsal:
VERUŠ- z toho si nic nedělej. Ani se neptej jak mu naši doma říkaj. Zítra ještě přibude Bublův brácha, takže naši se asi zblázní!

jáááj ještě bráchu??????? jááááááááj :lol: nechces pisnout na icq?


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign