Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 26.Dub.2024 - 6:07
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 3.Dub.2008 - 12:51 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
Ahojky zdravim všechny :P
tak už je to měsíc co je u nás Kubíček....Zuzík si zvyká ale pořád se vidí jen přez klec :( ,,,někdy mám pocit, že to jejich kvokání je že se jen rádi vidí...jsou v jedný voliéře a mají mezi sebou patro,,,Kubík je nahoře azuzík je dole.
Myslím že se navzájem cítí pořád a každy den až dost a i přez to když pustime Zuzíka,,tak leze Kubíkovi na klec na horu a kubíček někdy vylítne agresivně a chytá ho za packu, pokud Zuzíkovi uklouzne noška :) . ale asi ho nechytí tak silně, jelikož zuzík ani nepískne, ale na druhou stranu myslím že z kubíčka má určitý respekt :!: ....
a na druhou stranu někdy jen vyleze a kubíček ¨zuzíka jen očuchává..a kvoká.....
Jejich seznamování,,,teprve začíná, ale už ted z toho mám strach.... :cry: .....Zuzík je kastrovaný a kubiček pujde tento měsíc také...nevím zda mám počkat až bude kubíček po kastraci a bude zdráv a vše bude bez komplikací..tak až potom je pustit..... :?:
Když zavřu zuzíka a pustí se kubíček,,,tak běhá kolem zuzíka a snaží se ho kousat a občas se mu to povede, že ho chytne za krk,,ael zase ne moc...a někdy jen běhá kolem něj a kvoká a kvoká :P .......
Jednou se mi povedlo je vidět v akci když Kubíček tvrdě usnul a Zuzík ho okousaval...na zádech a lízal mu kulky,,,ale to už se Kubíčkovi moc nelíbylo....myslím ze zuzík není vůči němu tolik agresivní jako Kuba k němu..nevím zda je to tím že je zuzík kastrovaný...nebo jak co?!...Chtěli bychom toto rychlé usnutí zažít i u zuzanky...co by dělal kubíček,,jestli by ji taky jen tak okousval,,a čistil kožich, nebo by ho rovnou čap za krk :( ....bohužel toto se do dnešní doby nestalo zuzík je v plném proudy,,je hrozně energický a pořát líta jak poděs...a když usne v hamace..bo ve vaku,,,stačí mu jen trochu a už je vzhůru....:)
Každopádně moc se těším až bude po boji,,a kluci si budou spolu hrát normálně i když budu počítat s tím že se porvou někdy prostě jen tak :cheesy:
nejhorší ale co u nás je, že nemají u nás, žádný neutrální místo,jelikož bydlíme ve vetší garsonce....a tu berou oba celou jako své uzemí....Myslíte, ze v tom bude problém? že zvykání na sebe v tomto problému bude delší?.....
Nooo jujdááá nějak jsem se rozepsala........tak jsem si zas vylila srdíčko :lol: ......zas někdy podám hlášení mějte se všicí moc pěkně,,a budu čekat na vaše názory a rady,,předem děkuji 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 3.Dub.2008 - 14:06 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 27.Pro.2007 - 17:40
Příspěvky: 2517
Bydliště: Praha
Zuzanko: proc nepokracujes ve svem deniku? :) (tzn: neklikat na nove tema, ale na odpovedet)

_________________
ObrázekYasmin´s ferrets

Obrázek


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 3.Dub.2008 - 14:52 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
ahaáááá.....noo já se polepšim,,,, :?


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 10.Dub.2008 - 12:39 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
ahojky
tak včera večer jsem konečně zjistila co novému fretáčkovi Kubíčkovi nejvíc chutná :evil: ..držte si klobouky,,,jelikož mu chutná vše co je nezdravé..a to je vše slané :roll: ....granulky , kterými ho cpali minulý majitelé jsou otřesný KiteKat fuj nam bléééé..naš zuzík ihned rezignoval :lol:
Kubíčkovi ale děsně chutnají,,tak jsme mu je ze začátku začali ředit s ferretem...asi po tydnu začal normálně žrát všechny granulky i bez ten hnusnejch slanejch barevnejch kuliček :D
Ale včera večer mě šokoval....děla svačiny pro mé členy rodiny do práce a dítěti do školy...a upadl mi kousek salámu.....juuuuuuuu huuuurrráááá Kubíček byl u mě raz dva tak rychle běžet jsem ho ještě nevíděla.....myslela jsem z prvu že ho něco vyplašilo...ale on to byl te mastnej slanej salám :lol: .....to že ho zbaštil a snad ho ani nekousal,,,že ho polk jak malinu..nooo budiž :) .ale co nastalo potom,,jsem se hihnala ještě ráno......tak dlouho kolem mě chodil a panáčkoval a doufal že mi ještě něco upadne,,,tak po chvilce nééé že by to vzdal,,začal vybíhat na všechny víše položene předměty na které hravě vyleze.....postel ,klec, polička,,jen aby mi viděl pod ruce..a nebo že by se náhodou dostal až ke mě na linku,,,,takhle to trvelo asi 10 min,,a pak seskočil s postele z hlasitým kvokáním,,,a vyšplhal si po mě od špičky mého palce po noze nahoru až za krk,,,¨.......byla jsem z jeho chovaní opravdu překvapená,,jelikož o tento kousek se snažím ze zuzíkem od té doby co ho máme,,aby na zavolání přiběch a vylez mi SAM až od palce u nohy až za krk,,,a ehjle Kubíček to zvládnul raz dva, ale jen kvůli tomu slámu hahahaah :lol: .......,,každopadně u zuzíka jsem do dnešní doby nezjistila co opravdu miluje za pamlsky on tak jako že ohutná vše,,,ale nemá zrovna ted nic v oblibě,,doufám že to bude v létě meloun třeba, že po tom tak pojede že takový podobný kousek zvládne i on:)

Kubík za svuj kousek a námahu dostal ještě jedno kolečko s obrovzkou pochvalou,,,,,,,Já vím, že takové věci jsou pro fretky nezdravé,ale budem muset najíd jiný pamlsek, za kterým by byl schopnej hory přelejzat hihihi :mrgreen: ......


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 10.Dub.2008 - 14:55 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 1.Dub.2008 - 14:10
Příspěvky: 153
Bydliště: Trutnov
Tohle znám, jen co něco odpadne od linky, tak to nestačím sbírat. A když otevřu ledničku, tak tam skočí dřív, než pro něco sáhnu. Ale pochoutka je taky máslo, nebo tav. sýr, tvrdej sýr, vánočka, ruzný druhy buchet, hlavně když je na nich krém, termix, tvaroh - samozřejmě oslazený nebo taky popcorn. Ne že bych tím Šmudlu krmila, ale vím co jim chutná. Po mých předchozích zkušenostech, je Šmudla krmená jenom fretčím papáním a o víkendech dostane krůtí nebo kuřecí masíčko. A nemůže pochopit, že naše jídlo voní jinak než to její, pak chodí kolem stolu čuchá nahoru a staví se na zadní..


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 10.Dub.2008 - 15:35 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
:lol: :lol: :lol: Kubíček je šikulka...Jsem ráda, že jsi spokojená, že ho máte :-)
Jo a ještě k těm očičkám...Zjistila jsem, že od doby, co fotím holky bez blesku, tak Kimče ty oči neslzí...


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 22.Dub.2008 - 13:36 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:) Ahojky tak jsme se dlouho neozvaly :lol:
Naše celá rodina se chystá na seznamovaní Zuzíka a Kubíka....Kubíček už je po kastarci, ten den i následující prospal jak dudek,jen vstal nabaštil se a pořád si prohlížel pod ocáskem , a nuchal,,,asi něco hledal, nebavil se semnou celý 3 dny...vylejzal jen večer...a to vždy kolem 19 hod,až Zuzík usnul a to jak vylez tak proběch celý byt , zkontroloval Zuzíka zda je také v kleci,,,,spokojeně se zas nabaštil a vlezl si k nám do pos¨tele do peřin...měl to povolené za to co jsem mu provedla..tak jsem se od něj nechávala i okusovat..lezl mi pořád za krk a nufal mi ucho a ve vlasech,,,,to ho děsně baví,,,pak si vlez mezi polštáře vyvalil se tam, hlevu schoval do škvíry a prtku k nám přímo na polštář, asi abychom mu foukali ty jeho kuličky nekuličky:)......Je moc hodnoučky a mazlení to mijuje :lol:
Co se týká Zuzíka tak nám začal línat....jeden den mu otevřu klec a volám na něj zUzíku pocem,,,vemu do náruče a všude jsem měla chlupy.......kouknu do pelechu do klece a jujdáááááá hamaku měl ouplně plnou chlupů..tak jsem mu ji celou vyčistila a vyměnila za čistou a mylí zuzík šel nad vanu,,asi chuděrka oubec nevědel co ho čeká, ale držel...chytla jsem ho za přední packy a trhala jsem z něj ty chlupy, jako když naše babi škubala slepici,,,,za pár minut jsem měla chuchvalec chlupů ve velikosti fotbalového míče:).......po oškubání né že vypadá jako myš, ale i nám změnil barvu,,,,blondák,,,se nechal i vykoupat,,a myslím že to pro něj byla uleva...lítal jak pometlo..po celým bytě,pochlubil se i spícímu Kubíkovi...a zalez do uložáku a zdrbal mi zato postel :twisted: .....
Kždopádně už se těším až začne línat i Kubík a co mi za to provede..... :lol:
Tak to je asi zatim vše,,,,,,budu informovat pak až po seznámení a td. S pozdravem Kubík Zuzík a jejich milujíci panička:) 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 22.Dub.2008 - 17:45 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
No koukám, že se to doma krásně rozjíždí :lol: Gratuluju :-) Jsem ráda, že je Kubík po kastraci v pořádku... :D My pořád řešíme ty známé, jejich freťák se zase zhoršil, vet mu dělal už všechna možná vyšetření...A nic, chjo :frown:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 24.Dub.2008 - 12:30 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
zdravím...fretkaře i ostaní zájemce o ty roztomilé smradlavé ,kousající tchořivé kuličky :lol:
Tak náš milovanej Kubíček se zase probral k životu....včera na večer jsem ho vykoupala,smradocha jednoho :lol: ...koupání se mu ale oubec nelíbilo, sprcha je jeho nepřítel, šampon mu děsně smrdí nejspíš :twisted:
No to že jsem ho oubec si dovolila vyndat z pelechu a nacpat do vany, kde byla nějaká průhledná, mokrá tekutina bez vůně,,noo děsný....hned hledal cestu jak z toho ven, ale mé ruce mu v tom okamžitě zabránily.kvo kvo kvo ...ješíííšš a už je to tady,,ten hnusnej žlutej smradlavej šampon na mě bude plácat,,a sahat na mě a patlat mi to po těle bléééé.....tak už to na mě matlá, mé házení ze tsrany na stranu jen abych uniknul tem věcí jako jsou ty ruce . bylo zbytečné, šampon jsme měl všude i na fouskách, jelikož se mi panička snažila odstranit z kůže na čumáku,, ty ošklivé černé tečky co mě tak svedily....uf uf už mě přestala masírovat a zase bere do ruky tu hnusnou stříkací věc a asi s emě snaží utopit bo co, jelikož tu pruhlednou tekutinu bez vůně mám zase všude,,blééé......a už se blíží konec.....pruhledná tekutina přestal stříkat a ted mě panička chce asi zmuchlat do kuličky bo co :frown: ,,zas mě mašká jak citron...a že se tak asi tvářim..mnooo už je to zamnou hurááá už mě něčím přikrývá,,juu to je ta věc kterou mě bude asi zase pár minut dřít jak koberec, ale má smulu..už už už se ji deru z tech věcí, který má 10 prsů ven..a juuuupíííjeeejjj hurááá pod postel ..noo to je báájoooo.kvo kvo kvo kvo ..zachvilku budu suchej a tý paničce všechno ted za trest umáčim,,,a jupíí i do peřin :twisted: :lol: ...ááááá už mě zas nahání, utíkám co mi tlapičky stačí, ale panička mi nadbýhá a chytá mě v letu ,při pokusu skočit na postel :roll: ...a u mě zase muchlá.....jééé už si říkám co mě čeká :| ..bere do ruky nějakou hranatou věc..otvírá to, ju a to bude asi nějaká odměna za mou poslušnost při koupání :mrgreen: ...néé otvírá mi oko,,a ploš :cry: ....uf au letí mi do oka nějaká kapice,,...zavíram ošíško,,a jujdááá ono se dá přez to koukat.....už mě pouští zas na zem,,a já lítam jak pošuk :twisted: ...a slyším jak na mě volá a já si říkám noo to víš že joo prdlajs,,,ale zažmourám ošíškama a ta věc kterou drží je mi známá..nuf nuf,,nam nam jupíí konečně něco dobrého,,multivit, pasta :lol:

Trest který si na mě Kubíček po půl hodinky vymysel jsme myslela že se obalim nějakým pletivem :evil: ..když se vysušil a pochlubil se Zuzíkovi přez klec jakej je zase fešák,,,už se na mě řítil....a začal mě zas nahánet do kutlochu,,,kousal mě do ruky a do prstu u nohou tahal mě za nohavice,,,,nooo musela jsem mu vysvětlit že samička nejsem pro něj,,že jsem ta paní co ho rozmazluje pamlskama a občas ho potrápí,,,noo nic má slova nezabrala tak jsem se chvilku nechávala okousavat, ale jak jsem se zvedla, že pujdu něco udělat už zas mi vysel na nohavici......Naš milovaný spáč se probudil a zas začíná řádit....asi jsem ho koupala v živé vodě bo co asi hahahaah :lol:
Noo tak to je asi zatim vše......půjdu dělat zas samičku nachvilku:)....ahojky všem a pozdrav všem fretáčkům a fretulkám :mrgreen: 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 25.Dub.2008 - 7:57 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Ahooj, koukám, že se Kubíček pěkně rozjel, potvorák :-) To máte doma pěkně veselo, snad se do toho měsíce trošku uklidní :lol: Já musím říct, že naše Kimča je po té kastraci ještě horší :-( Megča se už začíná před ní schovávat...Má jí plné zuby...Tak snad to nebude takové u Vás...Držím palce...Petra


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 28.Dub.2008 - 10:00 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:) Ahojky
Tak Vás musím všechny informovat, že tento víkend 26,4, proběhlo první seznámení našich kluků :P
JEli jsme ven k rodičům na chalupu, Kubíčka jsme přeprovavali v přepravce a Zuzíka v náručí, cesta byla faj, Kubíček ji celou prospal,,,což bylo dobré, aspon mu nebylo líto že je zavřený :wink:
Zuzík si užíval na zadním sedadle s paničkou a olizoval okno,,noo paráda :lol:
Hned jak jsme přijeli na chalupu,,klucí se nemohly dočkat až budou cupkat po svých...nasadily jsem postrojky, i když na Kubíka jsem koupila nový tak jsem se s ním chvilku prala nevěděla jsem jak mu ho mám zprávně nasadit :roll: , ale asi tak po pul hodce trápení ten hlavolam postrojku vyřešil muj přítel,který se na to nemohl dívat, jak tam Kubíčka mučim :o .....
Huráááááá postrojky nasazený a jupííí do trávy :lol:
První reakce Kubíka na Zuzíka byl samozžejmě hrr na něj, ale Zuzík překvapil a do Kubíka se pustil,,,že chuděrka kUbík neměl šanci se bránit,,chvilku jsme je nechali,,at si to vyříkají, ale po chvilce jsem musel Zuzíka odtrhnou . z krku Kubíka. jelikož už se ani nebránil,,,,díky bohu žádná krev nebyla...KUbík se prát se zUzíkem nechtěl,,což byla uleva hlavně pro mě....Zuzík dostal za uši a kam šel kuba tam musel jíd taky,,,pak už spolu jen cupkali a zkoumali prostředí kolem sebe, občas Zuzík vyskočil Kubíkovi na záda a chtěl ho zas rvát, ale po mém napomenutí NE, ho okamžitě pustil,,,a pro změnu ho zas podlejzal, chuderka Kubajs, už o měl po chvilce dost tak si jen lehnul do trávy a nechal se zuzíkem onuchávat a okousavt si kožíšek :lol: , bylo to moc pěkný koukat se na ně, ale největší kámen urazu byl ten, že když jsem si šla pro foták, zjistila jsem že jsem celý batoh, nechala doma :x ...což jsme myslela že se picnu!!!!....tak jsem se na ten víkend těšila jaký pěkný uděláme fotečky a ono prd..jelikož blbka Lucie nechal doma batoh i s fotákem :evil: ........takže fota z prvního seznamovaní nejsou mno :( :cry:
Dnes pujdeme ven s dcerou tak je zas vezmem ven spolu....a konečně nezapomenu foták :) a fotečky udělám at se mužete pokochati s námi o ten zážitek :wink:

Jsem moc ráda, že jsme si pořídili ještě jednu fretku , dvě jsou opravdu moc fajn,,,,je s nima děsná legrace :mrgreen: :P ....tak zdravim všechny,,a zas na písanou :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 28.Dub.2008 - 10:53 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Luci, to je super, to vypadá, že se kluci snesou :-) Nebudem ječet hurá, dokud to nezkusíte doma, ale vypadá to zatím slibně... :roll:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 26.Čer.2008 - 12:42 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:) Ahojky milý deníčku,,,Já vím trochu zaostáváme.... :wink:

K poslednímu článku kde jsem skončila, už proběhlo hodně změn. Kubíček a Zuzík jsou kámoši jeden za všechny , všichni za sebe :lol:

Mnoo každopádně se mají klucí k světu, nemoce jse nám zatím vyhýbají tak musím zaklepat :cheesy:
Jediné co nás potrápilo byla bleška potvůrka u Kubíčka, opravdu nevíme do dnes kde jí moch potvůrku chytit. ale uspěšně s pomocí lidiček s forá jsme zvítězily :P
Zuzík je asi stále v pubertě bo co, asi bude i celoročně, Kubíčka učí samí lumpárny a Kubíček nám také pěkně zdivočel, ale je to stále ten flegmouš jakýho jsme si vzali :wink: Př: nechává si všechno donést až do tlamičky,a ukládá se jedině s pomocí paničky , která ho lásky plně uloží do pelíšku a jak ho tam dá tak spí dál.Ráno utíká rychle k paníčce a loudí o pamlsek a jak mu nic nedá, tak porád skáče na nohy a kníká, néé kvoká, ale kníká :lol: a to on ví co na paničku platí tak pamlsek dostane i Zuzík to je jasný,ale néé že by udělal panáčka jako Zuzík to on nééé, hezky se paníčka musí sklonit až dolů a naminku mu strčet pěkně pod čumáček..ani drobeček nenechá :mrgreen:
Zuzík je prostě opak Kubíčka ten porád lítá z rohu do rohu, paničce do peřin, do květináče,do botníku, a stěhuje hračky, a nebo mi krade rohlíky s topení a skáče i na stůl kam zásadně nesmí a nejnovější lumpárna je, lézt na klec kde má panička takovou šikovnou bedínku, kde má schovaný všechny dobrůtky a pasty pro zlobivý fretuláky....
tak si tam vyleze a bud šlohne pastu, nebo rosype všechny křupínky a kvoká u toho jak šílenej, asi volá Kubíčka honem dělej pojd si taky vzít bo už běží panička a vše mi sebere :lol: :lol: :lol:

noo prostě je to s nima každý den sranda,pořád mě něčím překvapují a td.A nejhezčí je když příjdu domů jak běží ke dveřím a kvokaj , tak si vždy řeknu jak ty mě musí mít rádi, když mi i boty zatahaj pod postel alijaz Zuzík... :wink:

Tak abych to zkártila...Zuzík a Kubíček Vás všechny zdraví ...kvo kvo kvo vko.... :lol: :wink: ,,a já se také zatím loučím a zas někdy na písanou :mrgreen: 8)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 15.Říj.2008 - 9:46 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 17.Bře.2008 - 12:38
Příspěvky: 316
Bydliště: Cheb
:P Ahojky můj náš všech deníčku :lol:

Tak jak už všichni víte, to že se flákáme z deníčkem, je opravdu nedostatek času, ale to nás neomlouvá já vím :roll: :D ..máme doma další přírustek jménem Pipin...jméno jsme mu vymyslela z důvodu Pipina z Pána prstenů,,,je jak malý hobit co nenechá nic napokoji,,je to 4 měsíční uličník, kterýho jen zajímá, jak co ulovit, do čeho se zakousnout, jak pečlivě vše schovat a důkladně rozhrabat záchudek :twisted: :lol:
Pipian jsem dostali z druhé ruky...byl koupený ze zverimexu u nás v Chebu....Holčina mi ho přinesla hned ten den co jsem odpobvěděla na inzerák, který měla podaný v inzerci(už ani nevím v jaký :roll: )....Pipin měl jméno původní Cherlí...byl hubenej vyjukanej, ale každopadné nebojácnej, první kontakt, byl zahryznutí do mého ubohého prstíku..mnoo děsná švanda do dnes :) ...
Půjčila jsem si přepravdku od holek ze zveráku,,,a do přepravky jsem mu dala své tričko z práce....cesta dom byla v pohodě Pipinovi se v přepravce moc líbilo,,,celou cestu žvejkal mé tričko, z kterého vykousal za půl hodky cesty kolečko... :frown: :mrgreen:
Když jsem přišli dom,,,,položila jsem přepravku na zem a otevřela jsem mu dvířka...koukal na mě se slovy a co jako !!! asi po 5 minutách se uráčil vylezt , rozkoukal s epoměrně rychle, byl hlavně rád, že muže volně běhat, amjitelka mi říkala, že je to nevyběhaný rarášek co pohyb potřebuje, a to měla pravdu,,lítal jak pošuk z rohu do rohu...vše důkladně očichával až narazil na obrovskou věc, z které na něj koukali 4 oči :twisted: :shock: ..mnoo a to už je jiný příběh..zatím čusík a zas na písanou :mrgreen:


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Zuzák a Kubíček
OdeslatNapsal: 15.Říj.2008 - 10:44 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Profil

Registrován: 21.Srp.2008 - 21:05
Příspěvky: 569
Bydliště: Bučovice-Jihomoravský kraj
Zuzííí pokračuj- úplně mě zajímá co 4 oči udělali.

_________________
http://wilt007.rajce.idnes.cz/
http://www.bzooland.webnode.cz/


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign