Fórum fretka.kom.cz

Fórum fretky.cz

Fórum pro chovatele fretek - spuštěno 27.12.2007

Nové české Sdružení chovatelů fretek www.schf.cz.

Právě je 4.Kvě.2024 - 19:08
Registrovat | Pravidla | FAQ


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 19.Bře.2009 - 23:32 
Uživatelský avatar
 E-mail  ICQ  Profil

Registrován: 2.Čer.2008 - 23:05
Příspěvky: 23
Bydliště: Krnov
Ty dva roky ztrávené s Kájou a Matym mi dali hodně v mnoha ohledech a vůbec toho nelituji,byly to 2 moc krásné roky se spoustou blbostí s Střeštěností,podařilo se nám i najít páničky asi dalším pěti fretčím kamarádům jež byli opuštění,kterým se daří taky krásně a jsem s nimi v kontaktu,bohůžel nemám přítelkyni nebo děti se kterými bych měl možnost se o péči dalších freteček dělit,nemám ani mateřskou v níž je také spousta volného času,naskytli se prostě okolnosti jež mě donutili se takhle zachovat,je mi to moc líto,je mi po Kájovi hodně smutno ale bylo to nej. řešení v zájmu Obou.Kájovi se prostě daří dobře a nebaví mě pořád se hádat nebo něco vysvětlovat,Pro káju jsem udělal maximum,jak jsem psal v odstavci nad tímto,má se krásně ,je s velikou rodinou ,má fretčího kamaráda s jímž zatím vychází krásně,nový Páníčci dokonce nechápali jak krásně je vychovaný,jaký je to mazel,jak voňěl při předání,ted mi přišel mail že se krásně zabydlel ,chodí na záchodek šikovně si hraje se všemi doma,nekouše,,,,za to jsem šťastný a jsem velice pyšný ,, A udělalo mi to doopravdy velikou radost ,, a nevidím důvod proč bych měl tady být pořád nějak obviňován že jsem nezodpovědný a kdoví co vše,,řeknu to krátce, Kája se má krásně,já jsem na něj pyšný,moc mi chybí Ale tohle je to nejmenší,,,pro nás to dopadlo velice dobře...je spousta lidí jež si vezme fretku,neví do čeho jdou ,nic si nezjistí,nedokáží ji vychovat,nijak s ní poradit,jejich fretky koušou a pak je dávají pryč úplně šílenými způsoby ,myslím že do těch by jste se měli obout a ne do lidí jež vás zde slušně žádají o POMOC´´, Proč bych měl být tedy já za toho špatného a mělo by mi být pořád něco vyčítaného,když jsem se došel jen v dobrém rozloučit a poděkovat ???


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 20.Bře.2009 - 9:30 
Uživatelský avatar
 E-mail  Profil

Registrován: 9.Led.2009 - 10:15
Příspěvky: 197
>Dopadlo to moc krásně. Kéž by to všem fretečkám, které si musí hledat nový domov dopadlo stejně.Přejeme tobě Fitmiky i Kájovi mooooc štěstí a krásný život :P


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 20.Bře.2009 - 17:52 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Já na tebe neštěkám, jen ti říkám jak to je a myslím, že o tom, ztratit práci to není - jsou tu mezi námi na foru i tací, kteří momentálně svou práci obětují jen kvůli tomu, aby zachránili život své fretce, která měla umřít, ale riskli to a šli na operaci...Což obdivuji!!!!
A to je ten rozdíl mezi námi, já sem několikrát již pro nechtěné, týrané fretky s přítelem jela. Problematikou fretek, ketré se již nehodí se velice zajímám a proto mě tací, jako ty rozčílí...I když pořád lepší, když ho někomu věnuješ, než aby byl sám někde smutný. Každopádně, každý sme jiný, tys obětoval svého "mazlíčka", já bych zase obětovala tu mojí práci... :P Protože mazlíček je někdo, kdo tě "nikdy" neopustí (když nepočítám smrt, narozdíl od nevděčných lidí!)
každopádně jsem ani jednou neřekla, že jsi špatný, jen jsem ti slušně dala najevo, že nesouhlasím s tím, co děláš a co je tvůj kámen úrazu, protože prostě když člověk chce, tak jde vše...Viz. Yasmin, Pavla Z. - která cestuje, má doma kočky, psa, a 6 fretek a neustále cestuje do zahraničí a taky se postará, jen záleží na tom, jak ten člověk moc chce...V živtě jsem toho zažila tolik, že růžové brýle sem odložila v době, kdy mi bylo asi 15 let 8) :P Od té doby se o sebe starám sama a vše co jsem chtěla, jsem zatím dotáhla do konce!!! Takže asi tak nějak...Ale to je fuk, ty postě máš svůj názor a ten je neomylný :-)
A naopak, jsem velice ráda, že se má freťák dobře a je u lidí, kteří si ho konečně budou vážit a nebudou ho brát jako věc, kterou když se mi nehodí, někam šoupnou.

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 21.Bře.2009 - 15:47 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 5.Led.2008 - 21:09
Příspěvky: 876
Bydliště: Přerov
V každém případě nechápu, vůbec prostě nechápu a nevím co by se muselo stát, abych své fretáky dnes, kdy jsem si je vypiplal do strašně milých kamarádů, dal někam pryč, cizím lidem. I když jsi pro ně udělal aspoň to, že neskončili někde na ulici vyhození, to všechna čest.

_________________
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Nasi_fretaci_2009/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Amalka/
http://pejan.rajce.idnes.cz/Mladata_2010/
http://old.stream.cz/?m=video&a=user_vi ... _id=164416


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 21.Bře.2009 - 23:28 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  ICQ  Profil

Registrován: 10.Črc.2008 - 20:38
Příspěvky: 199
Fitmiky Nic proti tobě ale trochu jsi se mě dotknul.Jsem na mateřské a lidi tvého typu co si myslí že má ženská spoustu času je jen mítus.Pokud budeš chtít velice ráda ti přenechám tuto možnost si to vyzkoušet a nakonec to dopadne tak že budeš prosit že chceš do práce a starost o dvě fretky je jen nicka oproti starostem na mateřské.Začínala jsem s jednou tretkou teď mám tři.Už bych je od prvního dne nedala a i to za cenu že bych se nějak musela uskromnit.Spousta lidí ví čím jsme si prošly a nejen starosti ale hlavně finančně a to je z jednoho platu mazec.Baví mě lítat za fretkami jedna krade to druhá zase ono a do toho my tu lítají děti.Je fakt že jsou dny kdy bych je dala pryč i s dětmi ale pak provedou nějakou lumpárnu a je po chuti je dávat pryč.Řídím se heslem když se chce jde všechno.


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 22.Bře.2009 - 10:32 
Uživatelský avatar
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: 16.Dub.2008 - 18:04
Příspěvky: 618
Bydliště: Trutnov
Nechci se nikoho zastávat, protože každý má na to jiný názor, ale myslím, že je lepší, že dal Fitmiki Káju pryč, než aby mu nemohl dopřát dostačující péči. A názory že všechno jde, když se chce jsou sice do jisté míry pravda, ale někdy to prostě nejde. A já osobně ho naplno chápu. Taky bych chtěla pro svoje holky to nejlepší a to on pro Káju udělal. A klobouk dolů, že přišel ještě dát vědět, jak to dopadlo. To fórum je sice od vyjádření vlastního názoru, ale hlavně o tom, aby si fretkaři mohli pomáhat a ne se jen vzájemně pomlouvat, napadat a kritizovat, jako se to tu občas praktikuje :roll:
ps: není to narážka na NIKOHO... kdo se v tom nedejbože pozná, měl by si nejprve zamíst před vlastním prahem.

_________________
http://www.tchorenky.websnadno.cz/

http://www.potkanky.websnadno.cz


Nahoru
 

Offline
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc,Hledáme nového Kamaráda a páníčka
OdeslatNapsal: 22.Bře.2009 - 18:19 
 E-mail   Moje galerie  Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: 12.Úno.2008 - 22:21
Příspěvky: 1801
Bydliště: Česká Lípa
Mamutko, plně s tebou souhlasím, ale nemyslím si, že byl zrovna napadán :-) Jen jsme se vyjádřili, že nesouhlasíme s odložením zvířete, pro důvod, který tu byl napsán. Aj istojistě souhlasím také s tím, že je lepší, že je fre´táček někde, kde se mu budou věnovat. Ale podle mě jde jen o tu lenost člověka, že prostě nestíhá a chce taky odpočívat a to zvířátko se mu v tomhle směru už nehodí. Přitom fretka je jedna z méně náročných zvířat, co se týče času a všichni to víme. Pes a kočka je časově mnohem náročnější - proto jsme si také takové zvířátko zvolili. jelikož sme si jisti, že jsme schopni časově stíhat. Je fakt, že u nás doma je to štěstí, že se nám snesly všechny 3 holky najednou, i když k nám přicházely postupně. I s každým nalezencem a odložencem, který k nám přišel, dále také s freťulkama, které přišli jen na návštěvu, se snesly...Asi máme přátelské freťulky - že by byla pravda to, co se říká...jaký pán, taková fretka :P 8)

_________________
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  

Pračky-ledničky.cz | ABC elektro | A-A elektro | Pro fretky

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits & Weto webdesign